Історичний режим

Discussion in 'Побажання' started by Uzyol, Jun 5, 2015.

?

Чи хочете Ви бачити в грі "Історичний режим"?

1. Так

20 vote(s)
    100.0%
  2. Ні

0 vote(s)
    0.0%
  3. Байдуже

0 vote(s)
    0.0%
  1. Uzyol

Uzyol Active Member

Здоров були, козаки! Хочу внести і свою лепту в створення цієї чудової гри.

В Козаках мене найбільше вражали реконструкції історичних битв (подій). Завдяки цьому можна було поринути в атмосферу того часу і відчути накал битви, та й дізнатися більше про козацьку історію. В оригінальких Козаках був режим "Одиночні місії" - в ньому були зібрані багато різних місій-завдань які не мали історичної основи, а також місій з історичним підгрунтям, накшталт "Битви під Берестечком".

Було б непогано виділити справжні реконструйовані історичні подій в окремий ігровий розділ (до прикладу "Історичний режим"), який постійно поповнювався новими місіями (історичними подія, битвами).Такий режим був би як посібник історії.

Враховуючи те що розробники пообіцяли досить гручкий редактор карт з можливістю використовувати скрипти для максимально глибокої передачі суті конкретної місії, я думаю з часом цікавих історичних карт буде все більше і більше.

До прикладу, моя улюблена подія козацької історії, це коли козаки, під командуванням отамана і характерника Івана Сірка, як найманці для французів захоплювали іспанську фортецю Дюнкерк. 2600 козаків за ніч взяли фортецю яку французи роками не могли відібрати і притому ще й взяли в полон 7000 іспанців))). І таких цікавих подій чимало у нашій історії.

Я при першій же можливості візьмусь реалізовувати таку карту-місію "Взяття Дюнкерка" для К3 (аж самому цікаво).

І це стосується не тільки України а усіх європейських країн. Комюніті картостроїв і модостроїв будуть додавати місії і події з історії їх країн. І з часом цей "Історичний режим" стане скринькою історії Європи...

...Що скажете, козаки та панове розробники?

сірко.jpg

2. Unikron

Unikron Active Member

Добра думка. У К2 був такий режим, мені подобалося. Якби ще можна було обирати одну із сторін, а не воювати за якусь одну за умовчуванням

3. Uzyol

Uzyol Active Member

Ну в даному випадку залежить від суті завдання, але якщо вибір сторони протистояння не зашкодить місії то картострой з легкістю в редакторі добавить можливість вибрати сторону.))

4. Mantikor

Mantikor Active Member

Для нормальної реконструкції історичних боїв в Козаках бракує багатьох факторів, на кшталт впливу ландшафту на бій, впливу флангових/тилових ударів на атаковану армію, бойовий дух, погодні умови, грунт і т.д.
    Тому реконструкція буде досить умовна, і її можна буде покласти на користувачів(моди), які б згодом дороблялись з командою GCS.
    Як на мене це кращий варіант, і історичний режим буде, і менше навантаження на розробників.

5. Uzyol

Uzyol Active Member

Ну тут ніде не дінешся, тре виходити з тих можливостей які дає гра. Але враховуючи що К3 це копія К1, то як мінімум вплив ланшафту і споруди які не прострілюються нам гарантовані). Було б цікаво побачити ефекти погоди - ідея хороша. А бойовий дух з К2 я якось не сприйняв. До того ж створювати такі місіі вважаю саме фани і будуть. Ти маєш ще звернути увагу на скрипти — які дають можливість вийти за рамки основних можливостей гри.

P.S. Я прийняв на віру що редактор карт буде дуже прогресивний))

6. Tolik

Tolik Member

Думаю щось зроблять в цьому жанрі, до того буде доступно багато модів.

7. Uzyol

Uzyol Active Member

Так! Завдяки потужному редактору - можна відтворити практично любу подію. Але розробникам потрібно лишній раз про це нагадувати)))

8. Syatoslav

Syatoslav New Member

Розробники обіцяють дати нам багато інструментів, для того, щоб ми самі могли робити такі битви в редакторах, які нам тільки захочеться.

9. Cors@r

Cors@r Member

Мені здається, що то можна буде вирішити за рахунок редактора. Сто відсотків буде декілька людей, котрі зроблять реалізм-мод, чи щось таке, котрий зможе вирішити більшість проблем. А щодо впливу ландшафту, то, як писав пан Uzyol таке було ще в перших, здається

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice