Баги, вельми вдячні за багрепорт

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Sep 20, 2016.

 1. Mantikor

  Mantikor Active Member

  Ех, яка хороша гра була, до того моменту коли хост вийшов з гри.
  При цьому інший гравець, кому перейшла роль хоста міг керувати юнітами.
   

  Attached Files:

 2. Romualdino

  Romualdino New Member

  Помітив проблеми з математичними обрахунками при апах в академії на силу пострілу.
  Щоразу має бути округлення до цілих. Натомість маю, наприклад, такі числа (червоне - проблеми):

  М18(Швеція): 12 (+20%) 14 (+15%) 16 (+30%) 19 (+10%) 21

  Д18(усі): 18 (+10%) 19 (+15%) 22 (+20%) 26 (+30%) 31

  Сердюк: 10 (+10%) 11 (+15%) 12 (+20%) 14 (+30%) 17

  Проявляється у різних націй, у різних юнітів, при різному порядку апів.
  Системи виявити не можу.
   
 3. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт.

  Ігри без рейтинга додають рейтинг.
  Гра з комп'ютерами повинна вважатися нерейтинговою, і не додавати ні перемогу ні поразку в рейтинг.
  Виробництво юнітів після голоду може зупинятися. Тобто, юніт стоїть, що він майже вироблений в казармі, але з неї не виходить навіть при наявності їжі.
  Немає можливості для підрозділів утримувати позіцію. Вона просто зникла. Якщо хост виходить, то спочатку треба передати функції хоста іншому гравцю, а вже потім дисконектити сервер.

  Я так розумію, що після закінчення гри гра прибирає всі об'єкти з поля, і залишає зелений фон. Так от іноді не всі об'єкти прибираються. А іноді замість меню, я продовжую дивитися на зелений екран доки не зніму задачу через диспетчер.
  Якось повинна бути вирішена ситуація з дисконектами. Проблеми з дисконектами виникають в кінці гри. Гра ніяк не може закінчитися. Очікування з'єднання може висіти годину. Це треба пофіксити. Гра починає так себе вести після декількох ігор. Хоч бери і постійно перезавантажуй козаки.
  Іноді в грі не показується хто хост.

  Різні баги при старті гри через швидку гру. Так іноді гра стає ФФА, а іноді ділить гравців на 3 команди. Досить дивно спочатку бачити одного союзника, А коли виходиш, побачити що насправді вас було 6-ро у грі.

  З урахуванням опцій для рейтингової гри можна перейменувати гру з "Козаки" на "Драги". Ще можна змінити скрін у грі. Так можна поставити зображення другого апгрейду на каміння на фоні дип центру зі скачучим драгом. Дип центр можна перейменувати в "Time warp engine" т.я. він дозволяє "варпити" гренадерів та драгун 18 сторіччя на сторіччя раніше. Ну добре - кажучи українською, просто назвіть його МАШИНА ЧАСУ. :) На даху МАШИНИ ЧАСУ щоб зберегти історичність можна поставити портрет Давінчі, з кресленнями машини.
   
  Andriy and tomat_os like this.
 4. Andriy

  Andriy Member

  Згоден, ДЦ треба різати, як мінімум дозволити наймати найманців 18го століття у 18му.
   
  LordWeider511 likes this.
 5. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  С такою стабільністю гри як зараз рейтингові ігри можна не грати. Особливо образливі поразки через баги, коли граєш проти рівного супротивника. Ну як так, що в мене 6000 заліза накопичилося, а виробництво пікінерів так і не стартувало... !!!!
   
 6. Unikron

  Unikron Active Member

  Не знаю це баг чи ні, але коли граєш проти компа на мапах із водою, то ШІ не будує порти та флот. Раніше ( у листопаді-грудні) такого не було, флот будувався, висаджувався десант. Зараз постав ШІ хоч на максимальну складність - будує війська та й сидить на своєму острові.
   
 7. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт.

  Баги з новим помічником. Помічник бере на себе керування, після чого стає неможливим замовляти війська в казармах, і т д. Тобто по суті перетворюєшся з гравця на спостерігача, який може робити лишень апгрейди та будувати будівлі. Помічник необхідний через значне прискорення гри. Це також дуже подобається. Зіграв тільки 4-5 партій. В цілому на перший погляд все прекрасно. По балансу юнітів вже буду писати в відповідній гілці як трохи пограю.
   
 8. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Прискорення гри це просто прекрасно давно вже чекав, але найкраще враження від нового балансу і економіки вбиває ця @#@# помічник!

  Навіщо випускати помічник коли він не працює? Неможливо грати на опції 1к 0пт. Значить ситуація, кнопки помічника немає @#@#... Де кнопка щоб його вимкнути, чому її немає?? Але ця @#@# працює, по останнім налаштуванням. На опції нуль пт коли залишається 400 їжі ця @#@# продовжує наймати селян. Результат залишається 0 їжі і все дохне, Я ще не робив перший ап в млині у мене селяни не видобувають їжу. Ще не час збирати їжу, а ця @#@# вже наймає селян до 0 їжі... У мене стратегія така, наймаю тільки 3 селян, а потім як готова казарма 5 пікі і відправляю до супротивника. Ну постійно відміняти замовлення селянина це просто нонсенс. Повинні бути налаштування. В іншій грі в мене раптово з'явилася кнопка... Я виключив все зайве, але я так і не знайшов опції в налаштуваннях, як показати та вимкнути помічника. Він просто сам це робить коли захоче. А коли кнопки немає, він все одно @#@# працює!!! І в мене немає опції помічника при створені гри, але ця @#@# є, і вона щось робить постійно!!! Мені цей помічник потрібен в різні моменти гри. НАприклад поставити охорону. Як це працює? і яку охорону він ставить? У мене це НЕ починало працювати коли я ввімкнув по ходу гри. Відправляти селян у шахти, коли вмикаєш це по ходу гри, воно не відправляє!!!. Повинне бути чітке визначення як він працює, і яких селян відправляє, зробіть опис вашого помічника!! Тільки не загальними фразами, а поясніть як він працює, щоб було зрозуміло що робити з ним коли його допомога не вимагається, і що робити коли він просто необхідний, але він нічого не робить, якщо ти навіть все ввімкнув!!! Коротше зараз, я вже просто благаю, вимкніть його до дідька доки ви не зробите:
  1) Опис функцій - детальний
  2) Виправите баги коли він не працює. Хоча я не знаю, може просто він і не повинен працювати
  3) В мене такий глюк не проявлявся, бо я не користуюся кнопкою шифт (користуюся ктрл при виборі військ) але я бачив, що у людей просто перестає все працювати після вибору військ шифтом. не замовляються війська і т д. (грали за Шотландію)
  4) Як зробите щоб працювало, і було зрозуміло те що є, можна буде і про його покращення подискутувати.
   
 9. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Думаю коментарі зайві. Просто треба подивитися на людей у шахті :) Ще була одна шахта з гренадером в якості робітника :)
   

  Attached Files:

  • 1.png
   1.png
   File size:
   80.7 KB
   Views:
   11
  • 2.png
   2.png
   File size:
   46.2 KB
   Views:
   11
 10. Romualdino

  Romualdino New Member

  Четверта місія шотландської кампанії.
  Після захоплення крайнього західного міста (у повідомленні ще щось про залізо йшлося) кількість заліза в мене стала від'ємною o_O (-18694)
   

  Attached Files:

  • 1.jpg
   1.jpg
   File size:
   293.9 KB
   Views:
   7
 11. Unikron

  Unikron Active Member

  Помітив таку дрібницю - у шотландського волинкаря замість звуку волинки звучить барабанний дріб. У англійського волинкаря такої проблеми немає. До речі, може в українській версії його правильніше назвати саме так, а не волинщик
   
 12. Unikron

  Unikron Active Member

  У помічнику є проблема. Якщо починаеш гру- все нормально працює, але якщо вийдеш з гри та наступного разу завантажишся, то помічник не працює. Запускається тільки якщо у налаштуваннях помічника прибрати галочку. а потім знову її увімкнути
   
 13. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Надішліть, будь ласка, реплей на цей имейл: [email protected].
   
 14. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

 15. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Яка у Вас версія гри?
  Зараз все працює.
   
 16. Unikron

  Unikron Active Member

  Версія 1.5.4.72.5150. Зараз заходив - помічник нічого не рекомендує будувати, вимкнув його, увімкнув - відразу з'явилась порада будувати артдепо
   
 17. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  У мережевій грі, чи одиночній?
   
 18. Unikron

  Unikron Active Member

  Одиночна гра. Тому зберігаюся,бо за один раз не встигаю закінчити гру, а потім наступного разу завантажуюсь