Баги, вельми вдячні за багрепорт

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Sep 20, 2016.

1. Mantikor

Mantikor Active Member

Ех, яка хороша гра була, до того моменту коли хост вийшов з гри.
    При цьому інший гравець, кому перейшла роль хоста міг керувати юнітами.

Attached Files:

2. Romualdino

Romualdino New Member

Помітив проблеми з математичними обрахунками при апах в академії на силу пострілу.
    Щоразу має бути округлення до цілих. Натомість маю, наприклад, такі числа (червоне - проблеми):

М18(Швеція): 12 (+20%) 14 (+15%) 16 (+30%) 19 (+10%) 21

Д18(усі): 18 (+10%) 19 (+15%) 22 (+20%) 26 (+30%) 31

Сердюк: 10 (+10%) 11 (+15%) 12 (+20%) 14 (+30%) 17

Проявляється у різних націй, у різних юнітів, при різному порядку апів.
    Системи виявити не можу.

3. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт.

Ігри без рейтинга додають рейтинг.
    Гра з комп'ютерами повинна вважатися нерейтинговою, і не додавати ні перемогу ні поразку в рейтинг.
    Виробництво юнітів після голоду може зупинятися. Тобто, юніт стоїть, що він майже вироблений в казармі, але з неї не виходить навіть при наявності їжі.
    Немає можливості для підрозділів утримувати позіцію. Вона просто зникла. Якщо хост виходить, то спочатку треба передати функції хоста іншому гравцю, а вже потім дисконектити сервер.

Я так розумію, що після закінчення гри гра прибирає всі об'єкти з поля, і залишає зелений фон. Так от іноді не всі об'єкти прибираються. А іноді замість меню, я продовжую дивитися на зелений екран доки не зніму задачу через диспетчер.
    Якось повинна бути вирішена ситуація з дисконектами. Проблеми з дисконектами виникають в кінці гри. Гра ніяк не може закінчитися. Очікування з'єднання може висіти годину. Це треба пофіксити. Гра починає так себе вести після декількох ігор. Хоч бери і постійно перезавантажуй козаки.
    Іноді в грі не показується хто хост.

Різні баги при старті гри через швидку гру. Так іноді гра стає ФФА, а іноді ділить гравців на 3 команди. Досить дивно спочатку бачити одного союзника, А коли виходиш, побачити що насправді вас було 6-ро у грі.

З урахуванням опцій для рейтингової гри можна перейменувати гру з "Козаки" на "Драги". Ще можна змінити скрін у грі. Так можна поставити зображення другого апгрейду на каміння на фоні дип центру зі скачучим драгом. Дип центр можна перейменувати в "Time warp engine" т.я. він дозволяє "варпити" гренадерів та драгун 18 сторіччя на сторіччя раніше. Ну добре - кажучи українською, просто назвіть його МАШИНА ЧАСУ. :) На даху МАШИНИ ЧАСУ щоб зберегти історичність можна поставити портрет Давінчі, з кресленнями машини.

Andriy and tomat_os like this.
  4. Andriy

Andriy Member

Згоден, ДЦ треба різати, як мінімум дозволити наймати найманців 18го століття у 18му.

LordWeider511 likes this.
  5. LordWeider511

LordWeider511 Member

С такою стабільністю гри як зараз рейтингові ігри можна не грати. Особливо образливі поразки через баги, коли граєш проти рівного супротивника. Ну як так, що в мене 6000 заліза накопичилося, а виробництво пікінерів так і не стартувало... !!!!

6. Unikron

Unikron Active Member

Не знаю це баг чи ні, але коли граєш проти компа на мапах із водою, то ШІ не будує порти та флот. Раніше ( у листопаді-грудні) такого не було, флот будувався, висаджувався десант. Зараз постав ШІ хоч на максимальну складність - будує війська та й сидить на своєму острові.

7. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт.

Баги з новим помічником. Помічник бере на себе керування, після чого стає неможливим замовляти війська в казармах, і т д. Тобто по суті перетворюєшся з гравця на спостерігача, який може робити лишень апгрейди та будувати будівлі. Помічник необхідний через значне прискорення гри. Це також дуже подобається. Зіграв тільки 4-5 партій. В цілому на перший погляд все прекрасно. По балансу юнітів вже буду писати в відповідній гілці як трохи пограю.

8. LordWeider511

LordWeider511 Member

Прискорення гри це просто прекрасно давно вже чекав, але найкраще враження від нового балансу і економіки вбиває ця @#@# помічник!

Навіщо випускати помічник коли він не працює? Неможливо грати на опції 1к 0пт. Значить ситуація, кнопки помічника немає @#@#... Де кнопка щоб його вимкнути, чому її немає?? Але ця @#@# працює, по останнім налаштуванням. На опції нуль пт коли залишається 400 їжі ця @#@# продовжує наймати селян. Результат залишається 0 їжі і все дохне, Я ще не робив перший ап в млині у мене селяни не видобувають їжу. Ще не час збирати їжу, а ця @#@# вже наймає селян до 0 їжі... У мене стратегія така, наймаю тільки 3 селян, а потім як готова казарма 5 пікі і відправляю до супротивника. Ну постійно відміняти замовлення селянина це просто нонсенс. Повинні бути налаштування. В іншій грі в мене раптово з'явилася кнопка... Я виключив все зайве, але я так і не знайшов опції в налаштуваннях, як показати та вимкнути помічника. Він просто сам це робить коли захоче. А коли кнопки немає, він все одно @#@# працює!!! І в мене немає опції помічника при створені гри, але ця @#@# є, і вона щось робить постійно!!! Мені цей помічник потрібен в різні моменти гри. НАприклад поставити охорону. Як це працює? і яку охорону він ставить? У мене це НЕ починало працювати коли я ввімкнув по ходу гри. Відправляти селян у шахти, коли вмикаєш це по ходу гри, воно не відправляє!!!. Повинне бути чітке визначення як він працює, і яких селян відправляє, зробіть опис вашого помічника!! Тільки не загальними фразами, а поясніть як він працює, щоб було зрозуміло що робити з ним коли його допомога не вимагається, і що робити коли він просто необхідний, але він нічого не робить, якщо ти навіть все ввімкнув!!! Коротше зараз, я вже просто благаю, вимкніть його до дідька доки ви не зробите:
    1) Опис функцій - детальний
    2) Виправите баги коли він не працює. Хоча я не знаю, може просто він і не повинен працювати
    3) В мене такий глюк не проявлявся, бо я не користуюся кнопкою шифт (користуюся ктрл при виборі військ) але я бачив, що у людей просто перестає все працювати після вибору військ шифтом. не замовляються війська і т д. (грали за Шотландію)
    4) Як зробите щоб працювало, і було зрозуміло те що є, можна буде і про його покращення подискутувати.

9. LordWeider511

LordWeider511 Member

Думаю коментарі зайві. Просто треба подивитися на людей у шахті :) Ще була одна шахта з гренадером в якості робітника :)

Attached Files:

• 1.png
      1.png
      File size:
      80.7 KB
      Views:
      13
    • 2.png
      2.png
      File size:
      46.2 KB
      Views:
      13
  10. Romualdino

Romualdino New Member

Четверта місія шотландської кампанії.
    Після захоплення крайнього західного міста (у повідомленні ще щось про залізо йшлося) кількість заліза в мене стала від'ємною o_O (-18694)

Attached Files:

• 1.jpg
      1.jpg
      File size:
      293.9 KB
      Views:
      8
  11. Unikron

Unikron Active Member

Помітив таку дрібницю - у шотландського волинкаря замість звуку волинки звучить барабанний дріб. У англійського волинкаря такої проблеми немає. До речі, може в українській версії його правильніше назвати саме так, а не волинщик

12. Unikron

Unikron Active Member

У помічнику є проблема. Якщо починаеш гру- все нормально працює, але якщо вийдеш з гри та наступного разу завантажишся, то помічник не працює. Запускається тільки якщо у налаштуваннях помічника прибрати галочку. а потім знову її увімкнути

13. Foxzibit

Foxzibit Administrator Staff Member

Надішліть, будь ласка, реплей на цей имейл: support@cossacks3.com.

14. Foxzibit

Надішліть, будь ласка, реплей на цей имейл: support@cossacks3.com.

15. Foxzibit

Яка у Вас версія гри?
    Зараз все працює.

16. Unikron

Unikron Active Member

Версія 1.5.4.72.5150. Зараз заходив - помічник нічого не рекомендує будувати, вимкнув його, увімкнув - відразу з'явилась порада будувати артдепо

17. Foxzibit

У мережевій грі, чи одиночній?

18. Unikron

Unikron Active Member

Одиночна гра. Тому зберігаюся,бо за один раз не встигаю закінчити гру, а потім наступного разу завантажуюсь

19. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт
    Вирішив написати про це саме в цю гілку, Тому що те що з'явилося 17.05 балансом не назвеш... Це просто баг... Це просто домінанта одного юніта над всіма іншими. Піки виносять всіх! Взагалі всіх хвилини до 35 гри що найменше...
    І не важливо іде гра з дипом чи без, з ринком чи без...
    Підтвердження тут:
    Це перша демка там де проти мене грають в цю саму стратегію що і я :) Але нападають удвох.
    https://www.dropbox.com/s/xe5cpsqoobmh3cm/PickemanNoChance3.rep?dl=1
    А ось ще дві характерні...
    https://www.dropbox.com/s/cex9r7cp51l8vyz/PickemanNoChance.rep?dl=1
    https://www.dropbox.com/s/c8yzocs2bkswps3/Pickman no Chance2.rep?dl=1

Тепер ще наступне. Враховуючи вище описане, немає сенсу робити стріляючі війська... А це значить, що після перших загонів і апу шахт просто замовляємо одних офіцерів і все... на цьому гра власне і закінчується.

Last edited: May 20, 2017
  20. Unikron

Unikron Active Member

Раніше у мене такого не було, щоб кораблі по суші пливли. Не знаю, може це через пустельну мапу.

Attached Files: