Баги, вельми вдячні за багрепорт

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Sep 20, 2016.

1. Mantikor

Mantikor Active Member

Ех, яка хороша гра була, до того моменту коли хост вийшов з гри.
    При цьому інший гравець, кому перейшла роль хоста міг керувати юнітами.

Attached Files:

2. Romualdino

Romualdino New Member

Помітив проблеми з математичними обрахунками при апах в академії на силу пострілу.
    Щоразу має бути округлення до цілих. Натомість маю, наприклад, такі числа (червоне - проблеми):

М18(Швеція): 12 (+20%) 14 (+15%) 16 (+30%) 19 (+10%) 21

Д18(усі): 18 (+10%) 19 (+15%) 22 (+20%) 26 (+30%) 31

Сердюк: 10 (+10%) 11 (+15%) 12 (+20%) 14 (+30%) 17

Проявляється у різних націй, у різних юнітів, при різному порядку апів.
    Системи виявити не можу.

3. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт.

Ігри без рейтинга додають рейтинг.
    Гра з комп'ютерами повинна вважатися нерейтинговою, і не додавати ні перемогу ні поразку в рейтинг.
    Виробництво юнітів після голоду може зупинятися. Тобто, юніт стоїть, що він майже вироблений в казармі, але з неї не виходить навіть при наявності їжі.
    Немає можливості для підрозділів утримувати позіцію. Вона просто зникла. Якщо хост виходить, то спочатку треба передати функції хоста іншому гравцю, а вже потім дисконектити сервер.

Я так розумію, що після закінчення гри гра прибирає всі об'єкти з поля, і залишає зелений фон. Так от іноді не всі об'єкти прибираються. А іноді замість меню, я продовжую дивитися на зелений екран доки не зніму задачу через диспетчер.
    Якось повинна бути вирішена ситуація з дисконектами. Проблеми з дисконектами виникають в кінці гри. Гра ніяк не може закінчитися. Очікування з'єднання може висіти годину. Це треба пофіксити. Гра починає так себе вести після декількох ігор. Хоч бери і постійно перезавантажуй козаки.
    Іноді в грі не показується хто хост.

Різні баги при старті гри через швидку гру. Так іноді гра стає ФФА, а іноді ділить гравців на 3 команди. Досить дивно спочатку бачити одного союзника, А коли виходиш, побачити що насправді вас було 6-ро у грі.

З урахуванням опцій для рейтингової гри можна перейменувати гру з "Козаки" на "Драги". Ще можна змінити скрін у грі. Так можна поставити зображення другого апгрейду на каміння на фоні дип центру зі скачучим драгом. Дип центр можна перейменувати в "Time warp engine" т.я. він дозволяє "варпити" гренадерів та драгун 18 сторіччя на сторіччя раніше. Ну добре - кажучи українською, просто назвіть його МАШИНА ЧАСУ. :) На даху МАШИНИ ЧАСУ щоб зберегти історичність можна поставити портрет Давінчі, з кресленнями машини.

Andriy and tomat_os like this.
  4. Andriy

Andriy Member

Згоден, ДЦ треба різати, як мінімум дозволити наймати найманців 18го століття у 18му.

LordWeider511 likes this.
  5. LordWeider511

LordWeider511 Member

С такою стабільністю гри як зараз рейтингові ігри можна не грати. Особливо образливі поразки через баги, коли граєш проти рівного супротивника. Ну як так, що в мене 6000 заліза накопичилося, а виробництво пікінерів так і не стартувало... !!!!

6. Unikron

Unikron Active Member

Не знаю це баг чи ні, але коли граєш проти компа на мапах із водою, то ШІ не будує порти та флот. Раніше ( у листопаді-грудні) такого не було, флот будувався, висаджувався десант. Зараз постав ШІ хоч на максимальну складність - будує війська та й сидить на своєму острові.

7. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт.

Баги з новим помічником. Помічник бере на себе керування, після чого стає неможливим замовляти війська в казармах, і т д. Тобто по суті перетворюєшся з гравця на спостерігача, який може робити лишень апгрейди та будувати будівлі. Помічник необхідний через значне прискорення гри. Це також дуже подобається. Зіграв тільки 4-5 партій. В цілому на перший погляд все прекрасно. По балансу юнітів вже буду писати в відповідній гілці як трохи пограю.

8. LordWeider511

LordWeider511 Member

Прискорення гри це просто прекрасно давно вже чекав, але найкраще враження від нового балансу і економіки вбиває ця @#@# помічник!

Навіщо випускати помічник коли він не працює? Неможливо грати на опції 1к 0пт. Значить ситуація, кнопки помічника немає @#@#... Де кнопка щоб його вимкнути, чому її немає?? Але ця @#@# працює, по останнім налаштуванням. На опції нуль пт коли залишається 400 їжі ця @#@# продовжує наймати селян. Результат залишається 0 їжі і все дохне, Я ще не робив перший ап в млині у мене селяни не видобувають їжу. Ще не час збирати їжу, а ця @#@# вже наймає селян до 0 їжі... У мене стратегія така, наймаю тільки 3 селян, а потім як готова казарма 5 пікі і відправляю до супротивника. Ну постійно відміняти замовлення селянина це просто нонсенс. Повинні бути налаштування. В іншій грі в мене раптово з'явилася кнопка... Я виключив все зайве, але я так і не знайшов опції в налаштуваннях, як показати та вимкнути помічника. Він просто сам це робить коли захоче. А коли кнопки немає, він все одно @#@# працює!!! І в мене немає опції помічника при створені гри, але ця @#@# є, і вона щось робить постійно!!! Мені цей помічник потрібен в різні моменти гри. НАприклад поставити охорону. Як це працює? і яку охорону він ставить? У мене це НЕ починало працювати коли я ввімкнув по ходу гри. Відправляти селян у шахти, коли вмикаєш це по ходу гри, воно не відправляє!!!. Повинне бути чітке визначення як він працює, і яких селян відправляє, зробіть опис вашого помічника!! Тільки не загальними фразами, а поясніть як він працює, щоб було зрозуміло що робити з ним коли його допомога не вимагається, і що робити коли він просто необхідний, але він нічого не робить, якщо ти навіть все ввімкнув!!! Коротше зараз, я вже просто благаю, вимкніть його до дідька доки ви не зробите:
    1) Опис функцій - детальний
    2) Виправите баги коли він не працює. Хоча я не знаю, може просто він і не повинен працювати
    3) В мене такий глюк не проявлявся, бо я не користуюся кнопкою шифт (користуюся ктрл при виборі військ) але я бачив, що у людей просто перестає все працювати після вибору військ шифтом. не замовляються війська і т д. (грали за Шотландію)
    4) Як зробите щоб працювало, і було зрозуміло те що є, можна буде і про його покращення подискутувати.

9. LordWeider511

LordWeider511 Member

Думаю коментарі зайві. Просто треба подивитися на людей у шахті :) Ще була одна шахта з гренадером в якості робітника :)

Attached Files:

• 1.png
      1.png
      File size:
      80.7 KB
      Views:
      11
    • 2.png
      2.png
      File size:
      46.2 KB
      Views:
      11
  10. Romualdino

Romualdino New Member

Четверта місія шотландської кампанії.
    Після захоплення крайнього західного міста (у повідомленні ще щось про залізо йшлося) кількість заліза в мене стала від'ємною o_O (-18694)

Attached Files:

• 1.jpg
      1.jpg
      File size:
      293.9 KB
      Views:
      7
  11. Unikron

Unikron Active Member

Помітив таку дрібницю - у шотландського волинкаря замість звуку волинки звучить барабанний дріб. У англійського волинкаря такої проблеми немає. До речі, може в українській версії його правильніше назвати саме так, а не волинщик

12. Unikron

Unikron Active Member

У помічнику є проблема. Якщо починаеш гру- все нормально працює, але якщо вийдеш з гри та наступного разу завантажишся, то помічник не працює. Запускається тільки якщо у налаштуваннях помічника прибрати галочку. а потім знову її увімкнути

13. Foxzibit

Foxzibit Administrator Staff Member

Надішліть, будь ласка, реплей на цей имейл: [email protected].

14. Foxzibit

15. Foxzibit

Яка у Вас версія гри?
    Зараз все працює.

16. Unikron

Unikron Active Member

Версія 1.5.4.72.5150. Зараз заходив - помічник нічого не рекомендує будувати, вимкнув його, увімкнув - відразу з'явилась порада будувати артдепо

17. Foxzibit

У мережевій грі, чи одиночній?

18. Unikron

Unikron Active Member

Одиночна гра. Тому зберігаюся,бо за один раз не встигаю закінчити гру, а потім наступного разу завантажуюсь