Баги, вельми вдячні за багрепорт

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Sep 20, 2016.

1. Mantikor

Mantikor Active Member

Ех, яка хороша гра була, до того моменту коли хост вийшов з гри.
    При цьому інший гравець, кому перейшла роль хоста міг керувати юнітами.

Attached Files:

2. Romualdino

Romualdino New Member

Помітив проблеми з математичними обрахунками при апах в академії на силу пострілу.
    Щоразу має бути округлення до цілих. Натомість маю, наприклад, такі числа (червоне - проблеми):

М18(Швеція): 12 (+20%) 14 (+15%) 16 (+30%) 19 (+10%) 21

Д18(усі): 18 (+10%) 19 (+15%) 22 (+20%) 26 (+30%) 31

Сердюк: 10 (+10%) 11 (+15%) 12 (+20%) 14 (+30%) 17

Проявляється у різних націй, у різних юнітів, при різному порядку апів.
    Системи виявити не можу.

3. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт.

Ігри без рейтинга додають рейтинг.
    Гра з комп'ютерами повинна вважатися нерейтинговою, і не додавати ні перемогу ні поразку в рейтинг.
    Виробництво юнітів після голоду може зупинятися. Тобто, юніт стоїть, що він майже вироблений в казармі, але з неї не виходить навіть при наявності їжі.
    Немає можливості для підрозділів утримувати позіцію. Вона просто зникла. Якщо хост виходить, то спочатку треба передати функції хоста іншому гравцю, а вже потім дисконектити сервер.

Я так розумію, що після закінчення гри гра прибирає всі об'єкти з поля, і залишає зелений фон. Так от іноді не всі об'єкти прибираються. А іноді замість меню, я продовжую дивитися на зелений екран доки не зніму задачу через диспетчер.
    Якось повинна бути вирішена ситуація з дисконектами. Проблеми з дисконектами виникають в кінці гри. Гра ніяк не може закінчитися. Очікування з'єднання може висіти годину. Це треба пофіксити. Гра починає так себе вести після декількох ігор. Хоч бери і постійно перезавантажуй козаки.
    Іноді в грі не показується хто хост.

Різні баги при старті гри через швидку гру. Так іноді гра стає ФФА, а іноді ділить гравців на 3 команди. Досить дивно спочатку бачити одного союзника, А коли виходиш, побачити що насправді вас було 6-ро у грі.

З урахуванням опцій для рейтингової гри можна перейменувати гру з "Козаки" на "Драги". Ще можна змінити скрін у грі. Так можна поставити зображення другого апгрейду на каміння на фоні дип центру зі скачучим драгом. Дип центр можна перейменувати в "Time warp engine" т.я. він дозволяє "варпити" гренадерів та драгун 18 сторіччя на сторіччя раніше. Ну добре - кажучи українською, просто назвіть його МАШИНА ЧАСУ. :) На даху МАШИНИ ЧАСУ щоб зберегти історичність можна поставити портрет Давінчі, з кресленнями машини.

Andriy and tomat_os like this.
  4. Andriy

Andriy Member

Згоден, ДЦ треба різати, як мінімум дозволити наймати найманців 18го століття у 18му.

LordWeider511 likes this.