Баги, вельми вдячні за багрепорт

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Sep 20, 2016.

1. Foxzibit

Foxzibit Administrator Staff Member

2. Unikron

Unikron Active Member

На жаль я не записував реплей, зробив тільки скріншот. Спробую записати й тоді надішлю

3. Foxzibit

Дякую!

4. J0keR

J0keR Well-Known Member

5. Doliv

Doliv New Member

в мултіплеєрі зустрівся такий баг:
    ігра тривала 25 хв і я рішив розвинути іншу націю(польща), я почав ставив будинки і вони зразу пропадали но ресурси віднімало. Згодом так почало траплятися і з моєю першою ніцією
    можливо це і за пінгу але інші ігроки нармально розбудовувалися
    Процессор:
    Производитель процессора: AuthenticAMD
    Производитель процессора: AMD Athlon(tm) X4 860K Quad Core Processor
    Тактовая частота: 3690 МГц
    Логических процессоров: 4
    Физических процессоров: 2
    Версия ОС:
    Windows 7 (64 бит)
    NTFS: Поддерживается
    Коды Crypto Provider: Поддерживается 311 0x0 0x0 0x0

Видеокарта:
    Модель: NVIDIA GeForce GTX 950

Драйвер DirectX: nvd3dum.dll
    Версия драйвера: 10.18.13.5582
    Версия драйвера DirectX: 10.18.13.5582
    Версия OpenGL: 4.5
    Глубина цвета: 32 бит/пиксель
    Частота обновления: 60 Гц
    Карта DirectX: NVIDIA GeForce GTX 950
    Память:
    Оперативная память: 8138 МБ

Attached Files:

6. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт. Вчорашній патч, і вже новий/старий баг. Тепер знову буває таке що не вистачає шахт. З 10 ігор сьогодні, 3 було без двох вугільних шахт, 1 без залізної, і одна без золотої. Що, там знову сталося з шахтами?

7. StepanKryha

StepanKryha New Member

Баг з деревами у пустелі. При наведенні на дерева, значок сокири на деяких скупченнях з'являється, а на деяких - ні.

8. yevhensayenko

yevhensayenko Member

При грі на Linux є баг при відображенні світу
    зокрема всі будівлі чорного кольору, дерева не мають листя, шахти сірі, пшениця не відображається тощо (див. скріншот). Зміна параметрів графіки нічого не фіксить.
    Відеокарта інтегрована, Intel.
    крім цього часто виникають ситуації, коли селяни перестають реагувати на будь-які спроби їх використати і просто стоять на місці (збереження і перезавантаження все лікують).

Attached Files:

Last edited: Jun 22, 2017
    alex14 likes this.
  9. alex14

alex14 New Member

Підтверджую. В мене такі ж самі проблеми зі світом.

10. yevhensayenko

yevhensayenko Member

Побачив на стімі примітку "Intel video-cards are not officially supported and game may not work", тому мабуть мої баги якраз через це.
    Що ж, пробуватиму патчити і перекомпільовувати ядро Лінукса, щоб поставити драйвери під відеокарту :D

11. LordWeider511

LordWeider511 Member

12. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт.

Дуже хочеться керувати більшою кількістю юнітів але з гарним ФПС. Для цього вирішив зменшити роздільну здатність екрану. Одразу таке відчуття кожного юніта, гарно видно цифри ресурсів та панель замовлення юнітів в кожній будівлі. Власне в чому баг? Дуже був здивований проблемами з маштабуванням зображення заставки там де козак і SALE. А по друге заставка починає трястися якщо запускати гру (змінює позицію)... Ну якось не дуже адекватно це все виглядає. Що всі грають на 1600х900 і ніхто не побачив як заставка відображається в інших режимах?

StepanKryha likes this.
  13. LordWeider511

LordWeider511 Member

Привіт.

Заходимо в редактор. Ставимо стрільців за польщу, туречину і т д.
    Берем академію України і лікуємо юнітів. Яничари стають 250 ХП,
    Берем академію шотландії. Сердюки стають 100 ХП, поляки 150.
    І т д...
    Чи працює баг з іншими юнітами не знаю, сьогодні показали тільки. ПО суті гра за різні нації з захопленням немає сенсу.

14. Foxzibit

Дякуємо за опис дуже важливого багу. Виправимо його найближчим часом.

15. yevhensayenko

yevhensayenko Member

Штучний інтелект аж занадто простий навіть на найскладнішому рівні. Алгоритм виграввння простий - збираєш велике кінне військо, чекаєш, поки ШІ відведе свої війська зі свого міста (прямуючи до тебе), швиденько направляєш кінноту в його місто, вбиваєш всих селян і захвачуєш ринок. Все. Через хвилину все величезне військо, що створив ШІ, буде помирати з голоду, і тобі залишається чекати, поки вони всі не перемруть.
    Чому я вважаю це багом? Тому, що ШІ не намагається використати селян, які знаходяться в нього в шахтах, щоб відбудуватися. Це, як на мене не дуже логічно. Та й те, що ШІ не робить запас їжі хоча б щоб прожити хвилин 10 без голоду теж не дуже правильно.