Баги, вельми вдячні за багрепорт

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Sep 20, 2016.

 1. Mantikor

  Mantikor Active Member

  Оновлення:
  Як би не так. Тільки що грали, мільйони, 20хв pt. Я Україною.
  Вивів дві сотні прокачаних сердюків під прикриттям 160 реєстрових козаків проти крилатих гусарів і мушкетерів 18ст. Як результат армії пройшли одна крізь одну, сердюки майже не стріляли, просто йшли на убій.
  В мене полягли всі, в противника може десятка два гусарів, на мушкетерів вже не дивився. Я вийшов.
   
 2. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Це не баг більше, а так би мовити рекомендація. Багато ігор проходить без дипломатичного центру та ринку. Чому цього досі немає в опціях?
   
 3. J0keR

  J0keR Well-Known Member

 4. Unikron

  Unikron Active Member

  Помітив, що на випадковій мапі не об'єднує дужками союзників та гравці не міняють позиції у залежності з росту очок. Це не дуже зручно. Не зрузуміло де свої де чужі. 20161122203301_1.jpg е
   
 5. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Це не баг. Таке як було у першій частині гри просто не зробили. Мабуть забули.
  Трапляються дуже кумедні ситуації. Бачив стрім, де гравець з переляку відмінив атаку на ворога, хоча міг його вже добити, щоб повернутися на базу. Бо побачив як на нього йде інший гравець. Врешті виявилося що це був союзник, який навпаки - йшов на підмогу. Особливо дана ситуація критична коли грає три команди по два чоловіки і карта повністю відкрита. Хто з ким воює цілковито не зрозуміло .
   
  [Elbrus]Vladimir likes this.
 6. Mantikor

  Mantikor Active Member

  А тепер ще й 4 команди по 2. Об'єднання дужками союзників дуже потрібне.
   
  J0keR likes this.
 7. Frost

  Frost New Member

  Побажання:
  1) Чи можна зробити щоб при мережевій грі у хоста зберігались налаштування карти, я у випадковій грі, щоб кожен раз заново не налаштовувати все заново? (Взагалі можна було б профілі налаштування додати навіть).
  2) Чи можна додати опцію щоб союзники стартували разом?
  Хотілось би почути відповідь, на форумі на знайшов подібних питань.
   
 8. faraon711

  faraon711 Member

  Так все i задумано. За наполеонiвських часiв не було нiяких електронних мап з пiдказками - тiки генеральний план битви та розвiдка кінними роз'їздами. Тому втратити з поля зору союзникiв чи супротивника, або ж взагалi заблукати на шляху до мiсця бою - звичайна справа. Наприклад, якби маршал Груши свого часу не "заблукав", дещо в свiтовiй iсторiї могло б скластися iнакше..
   
  Last edited: Nov 26, 2016
 9. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Ця гра дуже далека від реальності і навіть від простого симулятора військових дій, швидше акрада, тому порівнювати недоречно. А така ігрова деталь дійсно дуже необхідна в мережевих боях.
   
  Last edited: Nov 26, 2016
 10. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Точно. Вимагаю підняти реалістичність до хмарочосної величини. І френдлі файр, коли твої ж підопічні луплять по своїм, бо не розпізнали що там за пацани. Де громадянська війна між юнитами? В Англії була сами в цей час. Ввести п'янство та моральне розкладання. Крадіжку припасів. Банальні лінощі. А якщо гравцю буде щось не до вподоби комп'ютерні підопічні зроблять Велику французьку революцію, встановлять свій порядок та перейдуть під контроль гравця-суперника, бо він пиячити дозволяє. І хлопці, це ж не діло, потрібно у ближчому гаю поставити, висловлюючись французькою, ля сортир.
  А взагалі
  не варто банальні недоробки та прорахунки якось "реалістично" виправдовувати.
   
  Last edited: Nov 26, 2016
 11. faraon711

  faraon711 Member

  Здається, вы казали, що гру не купували, то з якого тодi переляку ви вирiшили, що вам хтось щось винен?
   
 12. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Та тут і тим хто гроші виклав таке відношення що ніхто нікому не винен. Гра має те що має лише завдяки доброму імені попередника. Щодо мене, то я роблю як повинні були зробити інші - покажіть мені за що я повинен віддати вам свої гроші. Не то що я жмот якийсь, проте гроші першому зустрічному який просто сказав "дай" точно не віддам. Тому й таке ставлення. Хочеш грошей - покажи результат. Поки я його не бачу. А коли ти вже віддав гроші, ти звісно можеш скаржитись, але чи почують тебе чи ні, це вже нічого не змінить (по теперішній ситуації). Гроші вже в касі. Тому спочатку потрібно було робити саме так - вранці допрацьована гра, ввечері гроші. А не навпаки. Тоді, можливо, керуючи проектом й зметикували що щось не так, і потрібні кардинальні зміни в проекті.
   
 13. faraon711

  faraon711 Member

  Вам показали те, що ви бачите - вам не сподобалося i ви вiдмовились за це платити. То до чого тодi всi цi скарги, коли вам нiхто нiчого не винен?
  А що накажете робити кмiтливим підприємливим хлопцям, що хочуть грошей, але не бажають прикладати нiяких зусиль?
  В так кажете, нiбито у вас останню сорочку вiдбирають. Невже варто було очiкувати чогось iншого вiд гри за $10?
   
 14. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Така чудернацька система. Коли вже ти заплатив за гру, то ти автоматично втрачаєш право голосу. Так, ти можеш щось там вимагати, але твої гроші не повернуть. Тому так повільно йде робота над проектом.
  А ось той хлопчина ще не купив гру. А нам потрібно розширювати аудиторію. Що ви там кажете вам не подобається в грі? Ми усе обіцяємо. А ви не вірити обіцянкам? От вже народ пішов, за свої гроші вимагає щось навзаєм.
  Мене це не обходить.
  Звісно ні. Але як стимул, щоб гру зробили хоча б нормальною згодиться. Тому й треба саме вимагати.
   
 15. гроші повернуть. Учи політику стім
   
 16. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Півроку пограєш з вірою в обіцянки що гру допрацюють та повернеш?
  Хто з присутніх пограв та одразу повернув гру?
   
 17. а вже пройшло пів року? Купив подивився, повернув гроші. Через пів року перевірив.
   
 18. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Саме так і зробив?
  Мені таким займатися немає бажання. Зроблять нормальну гру - куплю. Змогу повернути гру дають тим хто зайшов на вогник помилково, чи від гри чекав іншого, кого обіцянки розробників занадто заплуталм або тим хто взагалі брав навмання. Може хтось назве ще кілька категорій. До жодної я не відношусь. Я добре бачу що є поганого в грі, чого не вистачає, що не вистачає саме мені. Тому займатися тим , що через деякий час купувати та продавати гру я точно не буду.
   
 19. faraon711

  faraon711 Member

  Доречі, юніти продовжують стріляти крізь стіни - це все ж таки баг чи фіча?
   
 20. запускай у автономному режимі. Там час не рахуєтсья. Не треба тут свою безпораждність списувати на GCS
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice