Баланс

Discussion in 'Побажання' started by Foxzibit, Nov 9, 2016.

?

Яка на вашу думку найсильніша нація?

 1. Алжир

 2. Австрія

 3. Туреччина

 4. Англія / Франція

 5. Польща

 6. Пруссія

 7. Росія

 8. Іспанія / Венеція

 9. Швеція

 10. Україна

Results are only viewable after voting.
 1. Doliv

  Doliv New Member

  не замечал спасиб
   
 2. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. В цілому останній патч, це просто бомба :). Але є одна пропозиція по балансу. Вона стосується гаубиць.

  Гаубиці повинні стати набагато точнішими!

  Після патчу гаубиці стали менш імбоватими, але втратили свої властивості. Тут проблема не у дальності, і не у тому, що вони тепер не кладуть одразу пів пачки військ. Основна проблема в тому, що вони страшно мажуть. Раніше постріл гаубиці з 1 точністю гарантовано знищував багатостволку, або гарантовано влучав у зону яку я вибрав. Заради цього варто було пожертвувати швидкострільністю. Зараз не влучає. Так у неї стало більше ХП, але по суті тепер це та сама пушка (де стрільба іде батареєю), тільки з меншою дальністю, і 2 рази меншою швидкострільністю. Щоб щось знищити у ворога, тепер треба одразу багато гаубиць бо толку з них мало, ті самі пушки значно ефективніші. Хай ще більше мажуть :) Але у них швидші апи на швидкість виробництва робляться, і в бою вони далі, і частіше в 2 рази стріляють. Тобто як не крути гаубиця це таке дороге задоволення (Утримання дешевше тут не при чому), з низькою ефективністю. Єдиний її плюс у тому, що коли вона вже побудована, вона їсть менше золота ніж пушка. Але така вигода на справді дуже сумнівна. Сила гаубиці була завжди у кращій влучності і це треба повернути.
   
 3. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. Достатньо вже награв з новим патчем, щоб можна було сказати по балансу. В цілому новий баланс подобається більше ніж минулий, але є явні недоліки:
  Як не мене стрільці такі як пандур, шотландець і т д. повинні отримати більшу дистанцію атаки. Так десь на 300. Тоді в них буде сенс.
  Іспанія: не зрозуміла унікальність мушкетеру 17-го сторіччя. Він програє всім мушкетерам через те, що довго створюється. і його використання стає не доцільним.
  Україна: Сердюкам необхідно збільшити вартість останніх апів. Необхідно додати 25000 золота в VI ап, 12500 золота в VII-й. Бо зараз єдиний шанс проти України це гармати. Після виходу в 18 сторіччя, Європа починає будувати казарми 18 сторіччя, а Україна замість цього робить апи в академії. Ну і коли вона приходить то сердюки вже з 40 шкоди, а стрільці Європи без апів в академії. І ніякі драгуни 18-го і мушкетери 18-го тут не рятують.
  Польща: ап на пікінерів з захистом проти мечів це останній ап в академії. Без нього ці піки повністю не ефективні проти легпехів, рундашир, кінноти. Тобто може бути 6 апів на захист, але проти мечів можна вважати що цих апів просто немає - захист =0. Фактично Польща яка грає піки + рушення, може бути вбита звичайними голими рундаширами якщо вона не зробила захист до кінця.
  Нідерланди: Драгун 18 сторіччя не має сенсу. Він програє звичайним драгунам в любих тестах, в тесті по швидкості знищення інших юнітів він ще стає менш ефективнішим з появою кірас. Коротше ситуація виглядає так, що стандартний драгун набагато краще від цього, а так не повинно бути.
  Данія: Данія виглядає кращим вибором ніж Нідерланди бо там стандартні драгуни. Але треба щось робити з її мушкетерами. Що саме мені важко сказати, але вони не дають Данії тої переваги яку повинні давати. В цілому я би сказав що вони гірші звичайних мушкетерів.
  Саксонія: Необхідно повернути гвардійця в 17 сторіччя. Те що кірасир в лобовій програє гвардійцю нічого не значить. Гвардієць проти інших юнітів це гірше ніж кірасир. І з цим треба щось робити.
  Алжир: У Алжира повинен з'явитися стріляючий бедуїн.

  В цілому у мене така думка, що у кожної нації повинно бути хоча б по одному унікальному юніту в кожному сторіччі. Унікальні юніти повинні давати перевагу але вона не повинна бути значною. Не повинно бути такого, що унікальний юніт гірший за простий.

  Думаю варто додати в гру опцію 5, 15 і 25 ПТ.
  Утримання позиції повинно працювати у всіх а не тільки у Хоста.