Баланс

Discussion in 'Побажання' started by Foxzibit, Nov 9, 2016.

?

Яка на вашу думку найсильніша нація?

 1. Алжир

 2. Австрія

 3. Туреччина

 4. Англія / Франція

 5. Польща

 6. Пруссія

 7. Росія

 8. Іспанія / Венеція

 9. Швеція

 10. Україна

Results are only viewable after voting.
 1. Doliv

  Doliv New Member

  не замечал спасиб
   
 2. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. В цілому останній патч, це просто бомба :). Але є одна пропозиція по балансу. Вона стосується гаубиць.

  Гаубиці повинні стати набагато точнішими!

  Після патчу гаубиці стали менш імбоватими, але втратили свої властивості. Тут проблема не у дальності, і не у тому, що вони тепер не кладуть одразу пів пачки військ. Основна проблема в тому, що вони страшно мажуть. Раніше постріл гаубиці з 1 точністю гарантовано знищував багатостволку, або гарантовано влучав у зону яку я вибрав. Заради цього варто було пожертвувати швидкострільністю. Зараз не влучає. Так у неї стало більше ХП, але по суті тепер це та сама пушка (де стрільба іде батареєю), тільки з меншою дальністю, і 2 рази меншою швидкострільністю. Щоб щось знищити у ворога, тепер треба одразу багато гаубиць бо толку з них мало, ті самі пушки значно ефективніші. Хай ще більше мажуть :) Але у них швидші апи на швидкість виробництва робляться, і в бою вони далі, і частіше в 2 рази стріляють. Тобто як не крути гаубиця це таке дороге задоволення (Утримання дешевше тут не при чому), з низькою ефективністю. Єдиний її плюс у тому, що коли вона вже побудована, вона їсть менше золота ніж пушка. Але така вигода на справді дуже сумнівна. Сила гаубиці була завжди у кращій влучності і це треба повернути.
   
 3. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. Достатньо вже награв з новим патчем, щоб можна було сказати по балансу. В цілому новий баланс подобається більше ніж минулий, але є явні недоліки:
  Як не мене стрільці такі як пандур, шотландець і т д. повинні отримати більшу дистанцію атаки. Так десь на 300. Тоді в них буде сенс.
  Іспанія: не зрозуміла унікальність мушкетеру 17-го сторіччя. Він програє всім мушкетерам через те, що довго створюється. і його використання стає не доцільним.
  Україна: Сердюкам необхідно збільшити вартість останніх апів. Необхідно додати 25000 золота в VI ап, 12500 золота в VII-й. Бо зараз єдиний шанс проти України це гармати. Після виходу в 18 сторіччя, Європа починає будувати казарми 18 сторіччя, а Україна замість цього робить апи в академії. Ну і коли вона приходить то сердюки вже з 40 шкоди, а стрільці Європи без апів в академії. І ніякі драгуни 18-го і мушкетери 18-го тут не рятують.
  Польща: ап на пікінерів з захистом проти мечів це останній ап в академії. Без нього ці піки повністю не ефективні проти легпехів, рундашир, кінноти. Тобто може бути 6 апів на захист, але проти мечів можна вважати що цих апів просто немає - захист =0. Фактично Польща яка грає піки + рушення, може бути вбита звичайними голими рундаширами якщо вона не зробила захист до кінця.
  Нідерланди: Драгун 18 сторіччя не має сенсу. Він програє звичайним драгунам в любих тестах, в тесті по швидкості знищення інших юнітів він ще стає менш ефективнішим з появою кірас. Коротше ситуація виглядає так, що стандартний драгун набагато краще від цього, а так не повинно бути.
  Данія: Данія виглядає кращим вибором ніж Нідерланди бо там стандартні драгуни. Але треба щось робити з її мушкетерами. Що саме мені важко сказати, але вони не дають Данії тої переваги яку повинні давати. В цілому я би сказав що вони гірші звичайних мушкетерів.
  Саксонія: Необхідно повернути гвардійця в 17 сторіччя. Те що кірасир в лобовій програє гвардійцю нічого не значить. Гвардієць проти інших юнітів це гірше ніж кірасир. І з цим треба щось робити.
  Алжир: У Алжира повинен з'явитися стріляючий бедуїн.

  В цілому у мене така думка, що у кожної нації повинно бути хоча б по одному унікальному юніту в кожному сторіччі. Унікальні юніти повинні давати перевагу але вона не повинна бути значною. Не повинно бути такого, що унікальний юніт гірший за простий.

  Думаю варто додати в гру опцію 5, 15 і 25 ПТ.
  Утримання позиції повинно працювати у всіх а не тільки у Хоста.
   
 4. HangarWarrior

  HangarWarrior Administrator Staff Member

  Дякуємо Вам за Вашу думку!
  Ми детально її проаналізуємо та приймемо до уваги.
  Гарної гри!
   
 5. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. Новий баланс, що вийшов з пустелею фактично вбив стратегічну компоненту в грі. Зараз любі юніти які не побудуєш це просто підсилення для пікінерів. Мушкетери з казарм мають сенс тільки за повної прокачки їх в академії включаючи силу пострілу. Як було раніше - Спочатку грали в пікінерів, а далі був вибір, далі качати пікінерів і йти в драгун 17-го а потім і 18-го, чи швидко переходити в рейтар для контри пік і будувати мушкетери 17-го. Прокачка пік після 5 левелу фактично уповільнювала розвиток тому повна прокачка пік мала сенс якщо йти в драгун зі стаєнь, з швидким виходом в 18 сторіччя, і артою яка контрила мушкетерів, а в 18 сторіччі робилися драги 18-го з гарним пострілом, що вбивали рейтар. Тобто була динаміка. Не пішов вчасно піками, законтрили рейтарами, не докачав пік і пішов в драги рейтари вбили. Зараз все це не має сенсу. Зараз пікінери це ударна сила яка може бути зупинена тільки вежами в купі з гарматами, але вежі та гармати по карті не бігають, важкої кавалерії нема. є лише мечники/пікінери на жирних конях, з пришвидшеним рухом для тактики. Стрільців також нема. Без рейтар вони нічого не можуть. Тому навіть на 20 пт краще зробити піки, 3 казарми, апи шахт до3-го левелу, і деф з 4 веж на всяк випадок. Далі вбивати того, хто вежі не побудував. Після першої атаки гра переходить в стадію захисту, окрім випадку ящо не добили якогось нуба. Треба сидіти, допомогати союзникам нубам і робити нормальні війська та артилерію... це хвилин 20... після 20-ї хвилини.. ПОчинаються лаги так як іти в атаку немає чим, і сенсу...

  Коротше пропонується повернути нормальний захист рейтарам, як це було раніше. Повернути назад апи стрільцям, вони і раніше були слабкі, а зараз їх просто немає... Бо навіть якщо повернути рейтар, стрільці будуть повністю ніякі через те що потуги скорострільності будуть законтрені кірасами... Занадто багато ресурсів там треба стрільцям, краще 3-я казарма і піки.

  Ще один баг такого розвитку в тому, що битва на піках дуже залежить від тактики бою. МОжна мати ідентичні війська і перемогти з 2-зовою перевагаю. Це просто механіка пік. А контри цьому крім веж немає, і нерф офіцерів тут не допоміг :) Просто замість офіцерів тепер піки...

  Що стосується артилерії, то її також зробили ніякою. Для того щоб вона вбивала, повинно бути 3 депо і 15 гармат як мінімум. Інакше, це просто бездарні вкладення коштів. Враховуючи ціни та ефективність артилерії, тепер це не окрема стадія в яку можна вийти для контри стрільців, але ціна артилерії, швидкість виробництва та ефективність така, що краще докачати пік, ніж іти в неї... Коротше останні зміни в баланс юнітів це кал...
   
 6. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт.

  Саксонія та баварія мають одного і того ж європейського рейтара. Але шкода рейтара з максимальними апами за Саксонію на 2 менше ніж за Баварію? Як це так?
   
 7. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Ще в перших козаках більшість юнітів була однаковою. Але на справді вони рахувалися як "окремі". Баварський рейтар - це саме баварський, а не загальноєвропейський, як може здатися. Хоча вигляд має той самий. Тому й параметри різняться, бо це "різні" юніти, як і шведський рейтар. Незважаючи на те що саксонський та баварський рейтари виглядають однаково, а шведський інший - усі вони "унікальні".
  В третіх козаках принаймні візуальна різниця між більшістю юнітів є в наявності (хоча й не без суперечностей). А тому дійсно, має сенс "стандартизувати" решту, однакову з вигляду братію.
   
 8. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  в к1 у этих 2-х юнитов начальные и итоговые хар-ки были одинаковые, только отличалась прокачка на первых трех этапах: 2-3-4 против 1-3-5
   
 9. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Таке саме було й у англійських кірасира та гусара. Практика показала що така "різниця" між юнітами вельми неважлива. Єдине, що я згадую, що суттєво впливало на гру - так це початкова вартість прокачки прусського, датського та баварського пікінерів. Усі інші характеристики та зовнішній вигляд цих юнітів були "як у всіх". Але з початку гри, поки економіка ще не стала на ноги, настільки дорожча перша прокачка була замітною. Усі інші типи "різних" прокачок та характеристик "однакових" юнітів на рівні "а я й не знав що тут різниця", настільки вони (не) впливають на гру. Саме тому має сенс "стандартизувати" решту однакових за виглядом юнітів, що поки що залишилися. Аби не бентежити без надібності гравців.
  І в решті решт, чому досить у Англії залишається настільки дорогий за залізом перехід у 18-те століття? В цьому не було сенсу ще в перших козаках. З новим глобальним ребалансом це взагалі виглядає дійсно на рівні бага.