Баґозбірня

Discussion in 'Офф-топік' started by ALEGATOR1209, Mar 13, 2016.

1. ALEGATOR1209

ALEGATOR1209 Active Member

Пропоную зібрати тут поширені і не дуже баґи із оригінальних "Козаків", щоб запобігти їх появі у майбутньому, ну а також щоб просто поностальгувати. Отже, із найпопулярнішого:

1. Рожевий екран. Ну серйозно бісить. Але, думаю, це через вік гри і системи, на якій я граю. Не має бути в К3.
    2. Селяни крутяться на одному місці замість збирати ресурси.
    3. Вежі/гармати стріляють у свої ж будівлі і нищять їх. Ліпше, щоб вони тоді взагалі не вели вогонь автоматично. А от дружній вогонь по юнітам хай буде. Бо це реально епічно і ти розумієш, що сам винен, що багатодульну гармату на піхотою поставив.
    4. Під час будівництва стін селяни "зависають".
    5. Нещодавно наштовхнувся на баґ, за якого певні юніти мали швидшу анімацію, ніж інші їм подібні. Так, один селянин бігав і махав молотком разів в 3 швидше, ніж його побратими. Цікаво те, що й будівлі він швидше будував. Подібне спостерігав також і в рейтарів.
    6. Якщо гренадерам сказати нищити будівлю, а потім наказати вбити ворогів поруч, то вони закидають їх гранатами.
    7. Якщо виділити загін найманців, а потім закінчиться золото, то найманці так і залишаться виділеними (рамка навколо них і білий колір на мінікарті), хоча й не реагуватимуть на команди гравця і вбиватимуть його юнітів.
    8. Стіни "їдять" каміння. Знаю, що не баґ, а фіча, але все ж це не круто утримувати армію каменярів лише для невеликої стінки. Краще хай вони коштують дорого.
    9. Після того, як завантажити загін у транспортник, він перестане бути загоном.
    10. Іноді юніти зависають між перешкодами: наприклад, у вузенькому проході між двома горами, або в тоненькій протоці. Кораблі ж іноді просто тараняться в берег і зависають.

2. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

Козаки 3 розробляються на новому двигуні з нуля і ніякий баг з перших козаків не може з'явитися в Козаках 3.

3. ALEGATOR1209

Це добре. Аби ще й нові не з'явилися...)))

4. condor_fly

Я ще не бачив жодної нової гри без багів, головне що б була післярелізна підтримка від розробників, а це залежить від продаж гри, тобто все звелось знову до піару, так що пішов я працювати.

ALEGATOR1209 likes this.
  5. ALEGATOR1209

Удачі вам. Хай про "Козаків 3" всі ґеймери знають! :)

6. condor_fly

дякую, перш за все ютубери

Vova Dumanskiy likes this.
  7. ALEGATOR1209

Ну тут можу порадити звернутися до pad0n'а - файний хлопець.

condor_fly likes this.
  8. [-NF-]Simplex

[-NF-]Simplex Member

ними можна керувати))
    це не баг. по-перше, потрібно з розумом будувати вежі, по-друге, їм можно вказувати ціль.
    дуже шкода, доведеться нові баги шукати))))

[GFF]Petru and ALEGATOR1209 like this.
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice