Віз, як оборонна одиниця в Україні

Discussion in 'Побажання' started by Uzyol, Jul 10, 2015.

?

Чи потрібен Віз, як оборонна одениця в Україні?

1. Так

15 vote(s)
    71.4%
  2. Ні

2 vote(s)
    9.5%
  3. Так, але не тільки в Україні

4 vote(s)
    19.0%
  4. Байдуже

0 vote(s)
    0.0%
  1. Uzyol

Uzyol Active Member

Пропоную додати до України нову оборонного юніта - ВІЗ. Його функція проста - їздити собі і в потрібний момент сформувати УКРІПЛЕННЯ З ВОЗІВ. Такі укріплення дійсно мали місце в козацькій історії.
    На форумі спільнота вже дійшла висновку, що дерев'яний частокол малоефективний. А внесення в гру Мобільного укріпленні з возів добавить ігрового та стратегічного різноманіття.

viz.jpg
    Щось накшталт цього але з конем. І без коня в розгорнутому вигляді.

Прошу ласкаво до обговорення теми.

condor_fly likes this.
  2. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

такий віз за основу але він має бути повністю заповнений горизонтальними мішками з розміщенням типу "мішки з піском" та по бортам трохи візуально залізної оковки додати, можливо подовжити
    анімація з відведенням коней в бойовому режимі потребує ще обмізковування

Uzyol likes this.
  3. Uzyol

Uzyol Active Member

Ну так - це вже деталі і робота дизайнерів і аніматорів - але ти правий...

4. condor_fly

із відповіді пана Cossack:
    "На момент релиза, торговцев и ослов в skirmish игре не будет. Только в миссиях. После релиза, помогу моддерам прикрутить механизм с двигающимися между рынками разных игроков обозами. Если идея понравиться в реальных условиях, то прикрутим в игру. Дороги - декор карты. Не работают так как в К2"
    так що тими дизайнерами і аніматорами прийдеться стати нам самим

5. Unikron

Unikron Active Member

Хоч я спочатку був і проти введення возів, але можна й спробувати їх у дії. У ті часи ними дійсно багато користувалися, так що най будуть. Тільки я б ще додав у академії апгрейд на вози, після якого можна було встановлювати легкі гармати на возі чи виробляти вози з гарматами.

Uzyol and condor_fly like this.
  6. Uzyol

Uzyol Active Member

Я вже давно зрозумів, що К3 це чистий К1, і що майже всі наші ідеї це не що інше як МОД нашими руками. Хай вийде хоча б бетка - будемо розбиратися в редакторі)))

P.S. Але САМА основна проблема усіх МОДІВ - це збереження балансу в грі. Над цим прийдеться працювати найбільше.

7. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

«Порадував» третій варіант.. Це як ви собі уявляєте, особливо ті, хто хоче бачити таке? :)

8. Uzyol

Uzyol Active Member

Чому добавив 3-й варіант? А на форумах спільнота також обговорює такі мобільні укриття і для інших націй. До того ж для повноти картини хочу почути усі ДУМКИ.))

9. Unikron

Unikron Active Member

Вози можна дати тільки тим націям, які використовували їх історично у 17-18 сторіччях. Так віз може бути у України, Польщі та Росіі, ну може ще у Угорщини( якщо вона буде у грі). Корочше кажучи у Східній Європі.

10. Zorro

Zorro Active Member

Я пропоную наступне. Віз, як юніт, потрібний, але скоріше для поставки провіанту і пороху арміям, для підтримання їх у боєздатному стані.
    Однак, при формуванні більших бойових з'єднань (полк), чисельністю 500+ юнітів з'являтиметься функція "окопатись" або "сформувати табір", яка в кожної нації виглядатиме інакше і функціонально не відрізнятиметься від побудови інших будівель селянами. Тільки тепер будівельні функції виконуватимуть самі солдати полку, або значна їх частина.
    Такі штуки дозволять укріплятись на зайнятих позиціях і даватимуть якісь бонуси тим, хто їх захищає. Однак для того, щоб такий табір взяти, необхідно буде максимум в 1,5 рази більше юнітів такого ж типу, щоб запобігти кемпінгу і затягуванню. Крім того, побудова табору займатиме досить багато часу, а солдати ставатимуть вразливі до несподіваної атаки. Варіантів, як це зробити - достатньо.
    Табір матиме свій готовий діаметр (щоб не водити мишкою, якщо карта рівнинна) або ж визначений лімітований метраж (якщо, наприклад, хочеш з'єднати 2 плато між собою).

11. condor_fly

іншим націям він так потрібен як кобилі 5 нога (запаска:)), але за горя-біди, щоб знову не казали, що Україна і так "баланс рве" най собі мають, тим більше, що це історично обгрунтовано і для Росії, Польщі, Турції, Австрії (чеські вагенбурги), а в якості військового табору і для західних держав: згадаєм бої за табори з награбленим добром під час громадянської війни в Англії 17 ст., якобитські повстання в Британії 18 ст. і т. д.

Last edited: Jul 11, 2015
    Uzyol likes this.
  12. Davu

Davu Member

Condor правий тактика з возами не була чисто східноєвропейською тому її впринципі можна вводити всім. Інша справа на скільки це потрібно в грі. Моя думка така, що в класичних козаках вони зайві, щоб вони гармонічно вписались потрібно багато чого змінювати і тоді це вже не будуть класичні козаки, а буде щось інше. Що не обовязково погано, але ми розуміємо, що цього розробники на данному етапі робити не будуть, а отже це питання до модів, а там кожен може робити все що завгодно.

13. condor_fly

наведіть, будь-ласка, приклад (2-3) чого такого треба змінювати щоб вози гармонічно вписались в геймплей К3

14. Uzyol

Uzyol Active Member

Вози треба створити і ввести в гру - а далі тестувати з різними варіаціями і у різних націях. Хоча я теж погоджуюсь з Кондором, що оборонні вози козаки використовували найчастіше. Я це бачу як досить цікавий елемент гри який її урізноманітнить. Все одно наймовірніше це буде МОД. Але як казали шановні Розробники - якщо модифікація буде досить популярною то в слідуючому доповненні Вони візьмуть її за основу і інтегрують в гру.

Така реалістичність потрібна лише в однойменному режимі, який буде максимально реалістичним. Напрочуд Звичайний (Аркадний) режим менш реалістичний проте швидший і більш підходить для кіберспортивної дисципліни.

Але ідея Реалістичного режиму класна - максимальна реалістичність, поступання провіанту для солдат, бойовий дух, бойовий опит солдат. Але це все повинно бути окремо від Звичайного режиму гри.

Last edited: Jul 11, 2015
    Unikron and condor_fly like this.
  15. condor_fly

Uzyol, "аркадний" - це і є назва спрощеного режиму гри з ігноруванням анімаційної складової для забезпечення найшвидчого геймлею, а "реалістичний" режим має включати повну анімацію перезарядки мушкетів, гармат і іншу анімацію
    режим "з возами" мабуть буде третім

16. Zorro

Zorro Active Member

Для кіберспортивної дисципліни повинне існувати величезне різноманіття функцій і можливостей, з максимальним відтворенням анімації і реалізму, без нанесення шкоди динаміці. Кіберспорт існує в першу чергу для глядачів. Наприклад, я нечасто граю в доту, але чемпіонат ТІ5 обов'язково дивитимусь.
    На мою думку, про "Козаки", як про серйозну кіберспортивну дисципліну говорити ще дуже рано. На даному етапі закладається тільки основа того, що згодом може стати видовищним і цікавим для великої аудиторії в плані споглядання.

17. Uzyol

Uzyol Active Member

Дяк за виправлення.))) Взагалі то я б добавив Вози саме в Звичайний (Як ти кажеш Аркадний) режим як бойову оденицю.

18. Uzyol

Uzyol Active Member

В Старкрафті 2 для цього є чимало настройок графіки. Кіберспортсмени грають на мінімалтній деталізації щоб очі легше сприймали картинку. А Коментатор слідкує як глядач за матчем уже з максимальною настройкою графіки. У нас тееж мають бути такі налаштування графіки.
    Згідний - рано говорити про кібер спорт. Але закладати фундамент для цього треба починати ВЖЕ.

А щодо "різноманіття функцій і можливостей" то якраз Оборонний Віз це тема саме в той город.))))

19. Zorro

Zorro Active Member

Повністю погоджуюсь. Хоча я і не заперечував проти оборонного возу, навіть навпаки. Тільки з точки зору динаміки - поки віз під'їде, поки ти їх розставиш так, як тобі хочеться - минає багато часу. Тому однокнопочна функція "табір" для великих об'єднань юнітів особисто мені виглядає привабливішою. Нехай навіть якщо при такій функції оборонні вози повляються нізвідки - не проблема. Усі будівлі в "Козаках" також, фактично з'являються нізвідки, бо показувати анімацію селян, які носять дошки зі складу чи ще якісь чудеса - недоцільно і , що гірше, затягуватиме гру

ALEGATOR1209 and Uzyol like this.
  20. Uzyol

Uzyol Active Member

Так чи інакше, в різні часи таке укріплення, без сумніву, використовувала вся Європа і не тільки...Як не як швидкий спосіб бистро укріпитися. Але то треба ВІЗ вводити, а далі тестувати, тестувати і знову тестувати..))

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice