Віз, як оборонна одиниця в Україні

Discussion in 'Побажання' started by Uzyol, Jul 10, 2015.

?

Чи потрібен Віз, як оборонна одениця в Україні?

1. Так

15 vote(s)
    71.4%
  2. Ні

2 vote(s)
    9.5%
  3. Так, але не тільки в Україні

4 vote(s)
    19.0%
  4. Байдуже

0 vote(s)
    0.0%
  1. Zorro

Zorro Active Member

Тільки в мене, браття, таке запитання.
    1. Сидять собі козаки за возами. Підходить ворожа піхота. Вони вози можуть перелазити (чи лізти під ними :) ), чи проходити лише між ними, чи можуть їх рубати чи, може ще щось?

2. Uzyol

Uzyol Active Member

Ну з динамікою Возу тре поексперементувати - то все треба тестити. Твоя ідея цікава, але таку функцію як Табір треба добре продумати. Я поки смутно уявляю її на полі бою і як вона впливатиме на плин бою. Знову ж тре її добавити - і тестувати...

3. Zorro

Zorro Active Member

"Табір" в моїй пропозиції повинен мати 2 функції:
    1. Готовий "табір" - чотирикутник вже з визначеним діаметром. - Якщо необхідно закріпити позиції в чистому полі, чи перед базою ворога. Наприклад, ти завдав в чистому полі поразку ворогу, але до штурму його міста не готовий, чекаєш підкріплення.
    2. "Будувати укріплення вручну" - твої солдати можуть понаставляти тих самих возів там, де ти їм скажеш, за принципом побудови стін, але звісно - з визначеним лімітом побудови таких укріплень.
    Функціональне призначення - захист від нападу звісно (будуєш укріплення перед базою), або захист цінних родовищ від рейдів ворожої кавалерії.

4. Uzyol

Uzyol Active Member

Я думав над механікою Возу.
    Так як і у Стін у возів є свій запас НР - його небагато, але дасть можливість стрільцям з укріплення добре потріпати ворога. І я собі це так уявляю: При пострілі по юнітам які знаходяться за Возами є два або три можливих результата. Перший - ворог попав по юніту і убив його.
    Другий - ворог не попав по юніту але попав по Возу і зняв відповідну кількість НР у нього.
    Третій - Ворог взагалі не попав ні по юніту ні по Возу (це у випадку якщо в К3 взагалі буде реалізована така річ як Промах).
    Ну і звісно воїни ближнього бою і пушки теж нищать Віз.

АЛЕ це все треба тестувати..

5. Zorro

Zorro Active Member

В К1 була одна проблема, яка призводила до затягування гри. Коли, здавалось би, ти виграв битву, ворог відступив і в тебе залишилось, скажімо, 300 покоцаних сердюків, які до штурму бази ворога неготові. І поставало питання - що робити? Залишити їх просто там, де вони є - ризикуєш втратити, бо ворожа кавалерія до них швидше добереться, ніж твої підкріплення. Відійти? - ворог знову понаставляє своїх складів там, де вони були знищені.
    Тому тема возів, та й взагалі польових укріплень (рів і вал, які зменшують швидкість переміщення ворожих юнітів, кілки проти кінноти тощо ) - дуже цікава, бо дає можливість закріпити свій успіх і дотиснути.

Last edited: Jul 11, 2015
    Uzyol likes this.
  6. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

якщо мілішники будуть мати змогу рубати вози шаблями і колоти піками то буде та ж історія, що й з частоколом - кому він потрібний?
    в моєму розумінні віз це перепона для усіх рукопашників, але як і кам'яна стіна він може знищуватись артилерією, захисники всередині теж можуть бути уражені зі стрілецької зброї (в деякій мірі) та артилерії, вогонь захисників зза воза теж не дуже ефективний що б був сенс виводити їх для атак/контратак

Uzyol and Zorro like this.
  7. Zorro

Zorro Active Member

Буквально зняв з язика.
    Крім того, краще доробити анімацію перелазу через вози (для піхоти) і проходження кінноти лише між возами. І добавити функцію знищення ворожого возу через delete, якщо ти, скажімо пробив оборону і твої війська контролюють його по обидва боки.

8. Uzyol

Uzyol Active Member

Це той же ВІЗ але без ВОЗА))) Відчуваю що МОДів буде чимало з часом)

9. Zorro

Zorro Active Member

Саме так :) Просто якщо вводити віз, як окремого юніта, з метою використання його в оборонних цілях, то постає чимало запитань.
    1. Віз з конякою?
    2. Якщо так, то куди дівати коняку, коли ти його розмістиш на оборону?
    3. Напевно слід вводити справедливий ліміт таких возів, бо понаставляють так, що за годину не доберешся.
    + те, що вже сформулював шановний пан Кондор. Якщо буде можливість рубати його шаблюкою чи стріляти рушницею, то який тоді з нього толк?

10. Uzyol

Uzyol Active Member

Твоє бачення теж має місце. Я просто висказав своє. Ти розглядаєш ВІЗ як перепону на шляшу яку треба обійти і руйнується лише артою - теж варіант. Але тоді якщо укріплення з возів зациклене в коло тоді крім стрілків і арти ніхто його не пробє.

11. Uzyol

Uzyol Active Member

Ну коли він просто їде собі то ТАК з конем. Але коли розкладається то Кінь просто зникає - це свідоме упрощення реалізтичності (аналог з супроводжуючим біля арти). І 100% треба ліміт ВОЗІВ - бо це буде просто ІМБА страта.

Розширення анімації усіх юнітів на можливість перелазити перепони - це просто МАСА роботи. Ніхто цим не буде займатися! Хіба що Ярий фанат)))

condor_fly and Unikron like this.
  12. Unikron

Unikron Active Member

Можна зробити лiмiт у 20 возiв на один мiський центр. Цього повинно вистачити якщо ставити 5 возiв на кожну сторону

Uzyol likes this.
  13. Zorro

Zorro Active Member

Тому я і пропоную, щоб піхота могла через ті вози лізти, а кіннота пролазити в проміжки між ними. Суть козацького табору - стримати масований наступ кінноти і не дати піхоті битись пліч-о-пліч.
    Крім того, при масованому наступі на вози вороги будуть збиратись у купи, в які можна буде гатити гаубицями.
    Якщо ж дозволити ворожим мушкетам знищувати вози вогнепалом, то вони просто втратять своє функціональне призначення.

Last edited: Jul 11, 2015
  14. Uzyol

Uzyol Active Member

Друже, ти ж розумієш, що це будемо робити МИ)). Якщо змінювати анімацію буде ВІДНОСНО не складно, то ще не тільки таке зявиться, а й падіння кавалериста з коня і підйом його знову до бою та багато іншого...)))

P.S. Але було б цікаво на це подивитися)

15. Zorro

Zorro Active Member

Фантазій море, лиш би справді була можливість:)

16. Uzyol

Uzyol Active Member

Я слова Розробників щодо ДУЖЕ ГНУЧКОГО РЕДАКТОРА сприйняв на ВІРУ)))
    Ось цитата:
    "Так, ми вже заклали у гру потужний модерський інструментарій, що дозволить навіть не дуже підготовленому користувачу вносити зміни у баланс та налаштування, а більш досвідченому навіть повністю змінити гру. Наприклад, зробити протистояння орків та іншопланетян :)"

17. Zorro

Zorro Active Member

Повернемось до суті)
    Якщо буцефали будуть зникати, а віз буде виконувати оборонні функції, то легше буде піти запропонованим мною шляхом і дозволити військам просто такі оборонні споруди будувати солдатами, аніж замовляти його десь, потім везти, потім кожен розставляти і т.д.
    Апдейт:
    Крім того, при транспортуванні возу, він напевно буде більш вразливим до атаки (там ж жива конячка його везе). І вийде цілком протилежна ситуація - війська будуть захищати вози, а не вози - війська.

18. Uzyol

Uzyol Active Member

Так, запитань поки що більше ніж відповідей. У нас поки суха теорія - до практики ще далеко)

Якщо все буде добре і я розберуся в тому ЧУДО редакторі :) то я спробую доліпити ВОЗА))). А ти зліпиш Табір. Ось тоді і потестим)))

Unikron and Zorro like this.
  19. Cors@r

Cors@r Member

Ох відчуває моє серце, модів буде більш ніж в Тотал Вар :)

20. Cors@r

Cors@r Member

Вже й готові ідеї є

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice