Віз, як оборонна одиниця в Україні

Discussion in 'Побажання' started by Uzyol, Jul 10, 2015.

?

Чи потрібен Віз, як оборонна одениця в Україні?

1. Так

15 vote(s)
    71.4%
  2. Ні

2 vote(s)
    9.5%
  3. Так, але не тільки в Україні

4 vote(s)
    19.0%
  4. Байдуже

0 vote(s)
    0.0%
  1. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

Так це і являється основною ідеєю розробників - створити гру, яка буде жити багато років за рахунок фанатів. Ось перші Козаки скільки живуть, а тут будуть безмежні можливості по створенні, практично, власної гри :)

Cors@r, Uzyol and condor_fly like this.
  2. Cors@r

Cors@r Member

Взагалі це ідеальний хід з боку розробників. Ще з перших пам"ятаю, як робив сценарії до своїх місій, як робив щось на кшталт ролівок. А тут... ох) розвернемося!:)

Uzyol likes this.
  3. Uzyol

Uzyol Active Member

Було б ідеально якби з часом родився МОД за популярністю на рівні ДОТИ для ВарКрафта!! Можна трішки помріяти))) Але рано чи пізно такий да з'явиться)))

P.S. Від ідей просто череп жме;)

Last edited: Jul 12, 2015
    Cors@r likes this.
  4. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

тут мій хороший товариш пан SHREDDER підказав, що вози краще робити без конячок взагалі - на фоні самохідної артилерії виглядати дико не буде
    також, я ще дотумкав, що можна буде зробити два види возів звичайний із ГЦ та з невеликою по силі картечною гарматкою, котрий можна будувати в артдепо
    також, думаю над тим чи зможе ворожа піхота штурмувати табір з возів і повільно "просочуватись" крізь них, а відтак захоплювати та відтягати (delete) вози що би ринутись у табір всією недостріляною сердюками масою
    вогонь з-за возів не буде таким ефективним, як на відкритому просторі

Uzyol and Zorro like this.
  5. Uzyol

Uzyol Active Member

З конем чи без - думаю особливих труднощей в реалізації не виникне (враховуючи що юніт як таковий створений - треба тільки троха поправити). А гармату і все остальне треба тестувати на практиці - зробив і перевірив.

6. condor_fly

боюсь, друже, ти з модингом мало знайомий: правильно зробити анімацію юніта і що би вона не заважала геймплею - великий шмат роботи!
    от, чого розробники відмовились від анімації гармашів і зараз думають як би то "проскочити" без анімації перезарядки стрілків, про що не раз заявляли на цьому форумі?

7. Zorro

Zorro Active Member

Стосовно анімації гармашів я з розробниками згідний. Занадто багато часу займало оце "підніми-поверни-заряди-гепни-перезаряди". Та й відсутність їх я готовий терпіти. Хоча, в К2 гармашів можна було було вбити і цим знешкодити гармату, але нехай вже буде, як є. Може хтось мудрий та ініціативний придумає якесь вирішення, яке задовільнить всіх.
    А от анімація перезарядки мушкетів мені видається просто необхідною. Навіть в К1 датські мушкетери 18 ст. перезаряджались, що виглядало чудово.

8. condor_fly

давайте не будем офтопити, просто одна репліка і зав'язуємо з анімацією:
    переклад: стрілки мають певний час для перезаряджання. Анімація перезарядки робить юнітів менш керованими і це нервує, коли вони не реагують миттєво на твої команди під час цього. Навіть коли деякі перешкоди (тобто перезарядка - від перевідника) виглядають більш реалістично.

Last edited: Jul 13, 2015
  9. Uzyol

Uzyol Active Member

Да може й не прийдеться модельку робити. Я взагалі то про те що швидше всього готова анімація ВОЗА з КОНЕМ уже буде в редакторі. Може лишиться тільки підредагувати воза і можна займатися скриптуванням.
    Я б зробив так - пока ти стрільців не чіпаєш вони собі спокійно перезаряджаються. Якщо ти дав їм команду рухатися то перезарядка преривається на якомусь етапі (допустим 60% зарядили). А коли вони зупиняться то почнуть доперезаряджатися. Хоча я не розробник - їм видніше))

Last edited: Jul 13, 2015
  10. Zorro

Zorro Active Member

В тому то і справа, що те, що вони не реагують одразу, мене особисто зовсім не нервує. Більше не флудитиму)

11. condor_fly

до речі, на відео не показано жодної анімації руху воза: нав'ючені ослики крокують, а вози стоять як декорації, і, якщо мої спостереження правильні, 1 віз прийдеться робити з 2 модельок артиллерії

12. Cors@r

Cors@r Member

Та й не тільки в тебе;)

13. Cors@r

Cors@r Member

Взагалі, на рахунок анімації воза з конем. Рух колес, мені здається не дуже вже й важно спорудити, лиш би модель була. На рахунок коня - то можна у віз запрягти віслюка (навіть кумедніше буде) або забрати з уже готової моделі кінного. Я, доречі по такому "3д конструктору" мануал бачив, тільки там з двох моделей для Rome Total робили одну. Думаю, що й сюди підійде. Можу скинути посилання для тих, хто знається на цьому краще.

14. Uzyol

Uzyol Active Member

Чи можна, чи не можна — З цим усім будемо розбиратися коли доберемося до редактора, а це принаймі до бетки тре чекати)

15. Cors@r

Cors@r Member

Ну, це - так

16. Syatoslav

Syatoslav New Member

Я за! Сумніваюсь, що самі розробники таке в гру добавлять, проте як ідея для одного з перших модів звучить чудово.

17. Лев

Лев Active Member

Вибачте за повторення вже написаного, просто хочу звести своє бачення до купи.
    Ну, по-перше, кінь зайвий. Хіба що за умови домальованих коней до артилерії. Це зайва анімація і артилерія без гарматників - це неповторний стиль козаків.
    Насправді віз покращував прицільність стрільця. Стріляти з воза зручніше, ніж просто з рук.
    Як з моєї голови витягли ідею, що вози мають бути, як і тин. От тільки віз має бути значно міцнішим. Між зведеними возами можна ходити, але лише власнику возу, як це реалізовано з брамою, для цього модель має бути забезпечена перетином між возами. Тож, як пройти ворогу? Віз має бути знищений, або захоплений. Реалістичність для обороноздатності возу можна забезпечити наступними характеристиками: надмірно високий захист від куль, високий захист від холодної зброї і слабкість до вогню (вогняні стріли), надмірна слабкість до артилерії. Звісно, кулі мають задівати і стрільців, що в таборі. Це має визначатися відстанню до возу, так противник на дальній дистанцій періодично влучатиме в стрільців за возами, коли останні, стоячи в притик до возу матимуть високу прицільність.
    Віз пошкоджений понад 30% (запас здоров'я - >70%) не дозволяє йому пересуватися. Ремонт здійснюють селяни, як і будівлі.
    Мабуть, найсолодше. Вози часто оснащувалися так званими шмигівницями.
    hQDAvj3VN7E.jpg (Шмигівниця, органка - багастоствольна гармата, використовувана козаками)
    Для цього, думаю, кожен віз має окремо вдосконалюватися. Можливо навіть обирати одне вдосконалення (великокаліберна гармата чи малокаліберна багатоствольна (шмигівниця))
    Не думаю, що Україна має бути монополістом на вози. Тобто ті ж самі вагенбурги мають бути у європейців. Але український віз через найбільшу тогочасну популярність має бути кращим і дешевшим.
    Звісно, на вози треба обмеження. Я за обмеження в 40 возів для України і 30(20) для решти.
    Але ще цікавішим має стати їх шикування. Думає це можна реалізувати шляхом малювання курсором смуги, кривої в тому числі. Так, щоб вози можна було шикувати ромбом, трикутником, півмісяцем, колом, зірками, ламаними. Це дозволить високу варіативність тактики.

yevhensayenko, Uzyol and condor_fly like this.
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice