ДА государь батюшка будет сделано.

Discussion in 'Побажання' started by Roma, Jun 10, 2015.

1. Roma

Roma Member

Маленькой приємной дрібничкой було б юніти навчилися розмовлять.
    І не просто розмовлять, а викрикувати щось національне, самі репліки можна дуже урізноманітнити приміром фрази російською граючи за Росію, на французькому за францію англійською за англійців і тд. Було приємно коли тебе атакує армія із криками "Сарынь на кичку!", «На нож!", " Боссеан!" і тд.

Лев, Davu, Uzyol and 1 other person like this.
  2. Unikron

Unikron Active Member

Підтримую! Відразу згадуються К2 та "Бліцкриг". Це робить гру цікавіше, утворює особливу атмосферу

3. Мельник

Мельник New Member

4. roma9391

roma9391 Active Member

Нєа, тільки олдскул - тільки хардкор!
    Понял_Понял_Понял_Понял_Понял_... :D

5. Uzyol

Uzyol Active Member

Озвучити кожну націю їх мовою - гарна ідея! Підтримую!

Andre likes this.
  6. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

в моді "Гетьманат" на "Емпайр тотал вар" я озвучив Україну (декілька сотень реплік):cool: ... потім тиждень говорити не міг - горло боліло

7. Uzyol

Uzyol Active Member

Ну я мав наувазі це зробити команді озвучки з GSC і випустити фінальному в релізі))

8. Tolik

Tolik Member

Доволі цікава ідея. Вже уявив, як у громадянин однієї держави, почувши українські репліки почало, б бомбити)

Andre and Buster like this.
  9. Nazar

Nazar New Member

+ Хороша ідея.

Andre likes this.
  10. Лев

Лев Active Member

Ідея гарна, але за умови втілення має бути регульованою. Багатьом старе мугикання буде бальзамом на душу.
    Мабуть, для цього вже пізно. Є гарна тема для розкрутки гри: озвучка гри новими зірками. Думаю, локалізатори могли б піти на це. Такий крок був би вигідний, як реклама і GSC, і новим зіркам.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice