Дивне місто...

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Nov 22, 2016.

1. Foxzibit

Foxzibit Administrator Staff Member

Любi друзi!

Ми гуляли по просторах Козаків 3 і наткнулися на дивне місто. Як ви гадаєте, кому воно може належати?

2. Mantikor

Mantikor Active Member

Багам :(

3. БоевойБосяк

БоевойБосяк Active Member

Навіть зображення забули. Дуже символічно.

Тримай повагу за гумор :)

4. Unikron

Unikron Active Member

Інтуітивно здогадуюсь, що це про Нідерланди:D

5. БоевойБосяк

Добре коли тема дублюється кількома мовами.

6. J0keR

J0keR Well-Known Member

мала бути Аргентина

7. БоевойБосяк

Доти, доки не введуть Свазіленд, гру не куплю.

8. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

Відчуття, що постить новини бот :D По «скріншоту» - це, напевне, невидиме місто? :eek:

9. БоевойБосяк

Забули апгрейд на повітряну кулю. Карту не відкрили. З ким не буває.

10. faraon711

faraon711 Member

Тодi вже й Люксембург.

11. Лев

Лев Active Member

Мені здається чи те, що адміністрація досі не додала скріншот, означає лише, що їм байдуже, принаймні, на українську гілку?

12. БоевойБосяк

В мене інша думка. З самого початку до проекту залучено занадто мало людського ресурсу. Мабуть заради економії. Саме тому у гри при релізі стільки недоліків й вони дуже повільно усуваються. І такі наївні анонси з претензією на пафос та інтригу (чи ніхто не грав у перші козаки та не бачив там Голландію?) виглядають смішно. Особливо коли такий кумедний косяк зі скріншотом.
    А "прибрати" за собою нема кому. Бо всі зайняті. І на форумі бувають рідко. Виходить все що ви тут, панове, пишете то лише для власного спілкування. До вух розробників це не доходить. Вони зайняті.
    Тому тс-с-с-с, не заважайте людям працювати. Їм ще гру робити, яку ви вже купили.

Juxer likes this.
  13. faraon711

faraon711 Member

Не iнакше, як розробкою С.Т.А.Л.К.Е.Р.а 2.

14. Лев

Лев Active Member

Так отож. Просто для чого говорити, що до нашої думки їм є діло. Ті побажання, які згадувалися користувачами і вже втілені або втілюються, скоріше за все, були сплановані ще до релізу. Просто я хочу зрозуміти чи форум існує для зв'язку і співпраці гравців і розробників чи лише для комунікації гравців?

15. БоевойБосяк

Сподіватися марно на те, що хтось вийде до всього чесного панства та зарубить правду-матку, що ми тут не справляємося з цілями що сами собі поставили. Чи ще чесніше. Ми тут економимо, отож людей в нас мало та й платять їм стільки що дива від них очікувати марно. А тому діють як і усі інші в даній ситуації. Як говорив один з героїв фільму Нокдаун (Cinderella Man) - головне щоб костюмчик сидів. А з іншого боку якщо хтось скаже, що в нас нема часу читати що ви там пишете, тому ви спілкуйтесь в своє задоволення, то це теж нічого не змінить. Тільки усі будуть скаржитись, що розробники взагалі знахабніли та не поважають своїх же клієнтів.
    Ситуація більш-менш вимальовується. І головне тут (для розробників) не скаржитись, не виправдовуватись і не просити вибачення, а щось докорінно змінювати. Я дуже жду (проте не впевнений що він настане) той момент, коли хтось з тих, хто приймає керуючі рішення почухає потилицю та сам собі скаже, що ми робимо щось не так, бо не виходить. Треба робити по іншому.

Juxer likes this.
  16. yevhensayenko

yevhensayenko Member

Це дивно. Я точно пам'ятаю, що спочатку скріншот був, але зараз десь зник o_O

17. БоевойБосяк

Зверни увагу на першу відповідь. Скріншот був в аналогічних темах іншими мовами.

Last edited: Nov 27, 2016
  18. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

Швидше, дуже погана організація роботи, на що жалілися ще з початку анонсу. Для чого робити тему, якщо ніхто за 5 днів!!! в неї ніхто не заглянув, щоб виправити це недопрацювання.

Вже понад 100 тисяч копій продали...

Не було з перших же хвилин, всі сподівалися, що з'явиться, але кому до цього діло.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice