Конструктор юнитів

Discussion in 'Побажання' started by maxmax26, Jul 22, 2015.

1. maxmax26

maxmax26 Member

Є доволі екзотична ідея.

А що, якби в ДИПі була б можливість замовляти власноруч зконструйованих юнитів за наступними параметрами:
    1. якості людини, наприклад селянин/шляхтич
    2. наявність/відсутність коня
    3. якості коня: швидкий/витривалий
    4. варіанти наступального озброєння
    5. варіанти обладунок

В такому випадку бажаєш дешево і сердито - замовляєш щось накшалт селянина з ножиком або рогатиною, бажаєш дорого і ефективно - щось схоже на королівського мушкетера. Є потреба в кирасирі з луком - будь ласка, були б гроші.

Як ідея?

2. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

це вже будуть елементи RPG з одяганням героя в різні шмотки, обвішування бронею, кільцями, свитками із закляттям, баночками-скляночками - не думаю що навіть в грі проти компа буде час на це
    а варіянти наймів сподобались просто треба щоби вони були збалансованими та відразу готовими до використання

Uzyol likes this.
  3. maxmax26

maxmax26 Member

А якщо всіх юнитів є можливість конструювати? А відмінності націй - відмінності технологій.
    Був би цікавий бій двох однакових націй. Один воює ордами дешевих юнитів, інший качає технології і робить дорогих.

Zorro and condor_fly like this.
  4. condor_fly

+ але гравцю легше буде грати, коли розробник моду зробить декілька готових видів юнітів в межах однієї фракції, збалансує їх і дасть на вибір різні стратегії набору (в т. ч. за допомогою апгрейдів), тактики маневрування (в т. ч. між формаціями юнітів).

Zorro likes this.
  5. Unikron

Unikron Active Member

Буде чимось Стронголд 2 нагадувати. Заказав у кузні булаву -буде мужик з булавою, заказав меч та зробив кирасу - буде тобі мечник, у конюшні зробив коня - ось тобі и кавалерист. Це буде доволі сумбурна гра, хоча хто знає, може людям і сподобається

6. Uzyol

Uzyol Active Member

Воно то цікаво. Але мод цей буде дуже складний у реалізації. Тут одного юніта додадуть і можна місяці його балансувати. А що вже сказати про кільканадцять десятків нових юнітів, а ще врахуйте що буде 20+ націй — роботи просто непочатий край!

7. condor_fly

то так, без цілої команди модерів тут не обійтися але й результати будуть великі: можливість в грі за кожну націю вибирати між двома варіантами/видами юнітів наприклад швидких в наймі але не сильних та повільних але сильних тощо
    до того ж це зможе урізноманітнити гру в тих лігах, де на чемпіонатах, як правило, грають однією нацією

8. condor_fly

подальший розвиток вищевказаної ідеї:
    1. на старті гри кожен з ванільних юнітів має базові силу пострілу/удару та хіт-поїнти (треба буде їх дещо зрівняти що б держави не мали на початку такої різниці)
    2. апгрейди робитимуться не по принципу "чим більше - тим краще" а ціленаправлено, тобто кожен ап має як позитивні так і негативні показники: якщо ти хочеш тренувати сильного сердюка-застрільщика то з кожним апом сила його пострілу та хп будуть підвищуватися, але й час на його тренування буде зростати пропорційно; та навпаки: апи на підвищення швидкості найму будуть унеможливлювати проведення апів на силу пострілу і дещо (небагато) зменшувати базові показники нападу та захисту. Теж саме стосовно стрілецьких та мільних юнітів будь-якої фракції.
    3.збалансувати апи в академії стосовно вибору "мілітарної концепції" кожної нації на початку гри.

maxmax26 likes this.
  9. ^ZiP^

^ZiP^ Member

занадто заумно, може сильно повпливати на баланс гри... да й нелегко таке реалізувати

10. condor_fly

стратегія це така штука, що, взагалі то, потребує думалки, не хочеш думати гоу на фіфа, жта, нід фор спід:D
    а мод цей як раз таки і спрямований буде на повну зміну балансу гри та приведення його до точки рівноваги, бо не працюють формації, імбалансна багатостволка і т. д. про що тут на форумі вже всі писали

11. ^ZiP^

^ZiP^ Member

не буде такої херні, щоб створювати юнітів, скажу просто. А нарахунок що думати треба, то й слону зрозуміло...

12. condor_fly

а ти шо спеціаліст по херні що б тут шось вирішувати? будуть модороби в модах робити те що захочуть!
    ти інтерв'ю з розробниками хоча б одне читав? там про можливості створення модів на нових юнітів багато згадується: "хоч орків з ельфами"

13. ^ZiP^

^ZiP^ Member

ясно, промовчю, побачиш, не буде такої пародії на в3, бо це буде уг. розробники можуть просто дати можливість створювати карти і юнітів як в варкрафті3(тому я й кажу пародія), бо це вже будуть далеко не к1, всі ж хочуть к1 оновлені, а це буде зовсім інша гра якщо всі начнуть впихувати непонятних юнітів...

14. ^ZiP^

^ZiP^ Member

Дота як створилась? з варкрафта же ж, але я чомусь ніколи не любив ці створені карти в варкрафті різними людьми, завжди грав класику, так і тут хотілось би, а то в мультиплеері зараз буде куча карт і юнітів, без балансу і т.п.
    Було б класно якби були історичні битви, ось їх можна відвтворити за допомогою редакторів, але здається мені буде просто куча непонятних нароботок за допомгою тих редакторів, чомусь в к1 всі грали по стандарту і використовували мапи які створювались завдяки звичайній настройці гри, і без редактору ...
    Тому тут і плюс і мінус, але не розробники дадуть нам просто оновлені к1, не буде тут нових юнітів і схожої фігні, далі вже всі за допомогою редктора будуть собі крутит що хочуть, але мені подобається класика.

15. condor_fly

ти хоч чув щось про моди на К1 "Империя " і "Империя снова война" "ОС мод" тощо - там в такі "пародії" тисячі гравців по всьому світу грали і зараз їх на форумі багато зібралося (особливо на англійській гілці) бо це вдало ребалансовані моди на перших козаків з новими юнітами і навіть з 19 століттям і купою всього нового і класного
    а ти кажеш не буде
    і моя тобі порада, юначе, не ображай думки та ідеї співбесідників, краще промовчи якщо не згідний чи/бо не маєш уявлення про що говориш

Uzyol likes this.
  16. ^ZiP^

^ZiP^ Member

Є доволі екзотична ідея.

А що, якби в ДИПі була б можливість замовляти власноруч зконструйованих юнитів за наступними параметрами:
    1. якості людини, наприклад селянин/шляхтич
    2. наявність/відсутність коня
    3. якості коня: швидкий/витривалий
    4. варіанти наступального озброєння
    5. варіанти обладунок

В такому випадку бажаєш дешево і сердито - замовляєш щось накшалт селянина з ножиком або рогатиною, бажаєш дорого і ефективно - щось схоже на королівського мушкетера. Є потреба в кирасирі з луком - будь ласка, були б гроші.

Допустим ти граєш в лізі матч, та сама нація, та сама опція, твій противник перший встиг вибрати кращій тип воїна, понастраював їх 100500, як тобі виграти, да просто ніяк, бо наскільки я зрозумів тоді потрібно буде і вводити дані атаки і захисту юніта, навіть якщо будуть якісь межі всі будуть робити максимум, але тоді нехай він дорожчає, на міліонах наприклад всім буде всеодно, тому тут важко буде збалансувати юніта цього а ввести це все в гру дуже довго й "мучітельно", треба все це продумувати, тому 99% даю=) не будуть такого робити розробники, а редактор я все ж думаю буде такий як в козаках 1, бо якщо вже вводити ось таке як описано вище, то це треба буде редактор з вакрафта брати, де можна було створювати юнітів, мапи наскільки я памятаю, а також навіть стврювати ИИ...(міняти аніміції і вид юнітів і т.д.).

17. ^ZiP^

^ZiP^ Member

я проти модів нічого не маю, я маю дезо проти того щоб в Дип центрі була така можливість створнння юнітів, тому й кажу що їдея так собі, для модів піде, але в гру не будуть додавати таке самі розробники.

18. condor_fly

до чого тут дип, обладунки і варкрафт? ти відповів на мою ідею з різними системами найму юнітів (краще-довше і дорожче, швидче-гірше і дешевше) ніхто змінювати шмотки/обладунки їм не буде - всі юніти ванільні

19. ^ZiP^

^ZiP^ Member

не бачу тоді сенсу з самостійного створення, можна просто додати 2-3 нових види юнітів в дип центрі, "краще-довше і дорожче, швидче-гірше і дешевше", хоч в к1 так і було здається там є різні типи юнітів, проти юнітів: дешеві-гірші(пехотинці турецькі чи алжирські чиї там вони), дорогі,-кращі(драгуни), швидші(середя ціна - січовиики), проти будівель: лучники гренадери. і т.д. тому просто додати можливість створення своїх юнітів в редакторі було б круто, а в середині гри якось не дуже особисто для мене.
    п.с. Розробники задумувались над цим гадаю, але не зробили... хотілось би мати такі можливості створення і лише в редакторі, бо редактор того ж варкрафта 3 наприклад, мені подобається.

20. condor_fly

в середині гри на це часу нівкого не буде щоб бавитись зі створенням нових юнітів, я вже писав про це вище, треба відразу готових мати
    а система "краще-довше і дорожче, швидче-гірше і дешевше" буде відрізнятися від ванільної тим, що рівність шансів на перемогу збережеться як у того гравця, хто вибрав стратегію профі-юнітів так і в того хто хоче "закидати шапками" (100% програє тільки той хто не зробить апів) - це дуже урізноманітнить мережеві дуелі особливо в тих іграх, де для паритету домовились грати якоюсь однією нацією.

Last edited: Jul 28, 2015
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice