Мод Беддога для Козаків 3

Discussion in 'Модинг' started by Unikron, Oct 4, 2016.

1. Unikron

Unikron Active Member

З'явилася думка зробити мод накшталт Беддога - графічні зміни юнітів. Раніше модів не робив, але є бажання творити, тому потрібна допомога. Думаю на форумі є ще такі ж люди. Може хто знає як дістати з гри юнітів та будівлі, чи зробити нову текстуру. Пропоную ділитися досвідом, інструментарієм та порадами.

2. Ну, якщо двигун та інструментарій такий, як заявили розробники, то було б чудово зробити мод на сучасність. Щось типу Sudden Strike на двиглі к3.

3. Unikron

Unikron Active Member

Спочатку довести б до ладу оригінал, а там вже будемо виробляти усе що заманеться. Але починати треба з найлегшого

Shepherd likes this.
  4. Лев

Лев Member

Текстури юнітів розташовані за адресою: steamapps\common\Cossacks 3\data\materials\units
    dds - текстурний файл. Цей формат можна редагувати, наприклад, з допомогою Photoshop'у, встановивши NVIDIA Texture Tools for Adobe Photoshop

Unikron likes this.
  5. На англомовному форумі є ще багато цікавого, не мав часу все передивитися.
    1
    2

6. Unikron

Unikron Active Member

Я бачив це, скачав програму. Але коли намагаюся відкрити OSS чи OSM файл, то програма вимикається через помилку.

7. Мені це допомогло.

8. Unikron

Unikron Active Member

А мені і це не допомогло:(

9. якщо в тебе система 64 біт то всерівно треба 86 встановити.

10. Pershyi

Pershyi New Member

Цікаві пропозиції. Коли знайду інструкцію, як створювати моди, спробую створити мод телепортації українського козацького війска у 20 стол., де буде можливість по боку УПА воювати за Велику Україну проти окпантів з Польщі, Московії і так далі.