Новини та оновлення! Обговорення

Discussion in 'Новини' started by Atem, Jun 4, 2015.

1. andyvandala

andyvandala Member

А я подивився. Піднудило, коли чув намагання імітувати дикторські інтонації не своїм природнім голосом. Це дуже відчувається. Тре бути простішим і говорити своїм голосом без чужих, непритаманних тобі інтонувань.

2. Vektor

Vektor Member

Подскажите кто знает, как в редакторе юнитам назначать разный цвет/разные команды, чтобы они стали соперничающими командами и мочили друг друга. Как активировать управление юнитом я понял - через пробел.

3. Kromach

Kromach Active Member

Цифри на нум падi.

Vektor likes this.
  4. Vektor

Vektor Member

Спасибо, чет я разделы попутал )

5. gl87

gl87 Member

6. metramaks

metramaks New Member

Підкажіть, якщо я два рази буду проходити першу навчальну місію, то зможу отримати обидва досягнення пов'язані з комендантом містечка?

7. Звичайно.

8. metramaks

metramaks New Member

Дякую!

9. metramaks

metramaks New Member

Я граю на ноутбуку з екраном 15,6 дюймів і роздільною здатністью 1366х768. І в редакторі список споруд ховаеться за мапу. Вибрати їх можна, але наосліп. Також в академії половина пояснень до апгрейдів у правій частині вікна також ховаеться за мапу. Хотілося б виправити це. У академії можна опис резвернути вліво для апгрейдів у яких він ховаеться.

10. yevhensayenko

yevhensayenko Member

Цікаво щодо Early Bird
    написано, що "Additional mini campaign for single player, that will be available in two weeks from the release."
    тобто після двох тижнів будуть недоступні?
    тоді це несправедливо щодо linux і mac гравців :(

11. Unikron

Unikron Active Member

Так писали, що коли вийде версія для лінукс та мак, то Early Bird для них буде теж діяти упродовж двох тижнів з моменту виходу ігрової версії

yevhensayenko likes this.
  12. chmelik

chmelik New Member

запитання в першу чергу до condor_fly або Atem, або тих хто знає - коли буде підтримка Linux ?!
    обіцяли через день після релізу.. 2 тижні пройшло..

п.с. це питання наївне ? ..і одночасно риторичне..
    п.п.с. виказую своє "фє".. я купив делюкс через стім, але вернув гроші - розробники - це ж рімейк, а не к3 + в альфі.. відверто в альфі.. шкода.. а хотілося, щоб.. =(

13. гра так і позиціонувалась. Не читав новин про гру до релізу?)

14. Unikron

Unikron Active Member

Здається на Фейсбуці вчора написали, що Лінукс версія буде у другій половині жовтня

15. yevhensayenko

yevhensayenko Member

а уточняли, якого року?) :D

16. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

Ми оновили версію до 1.0.7.47.3927

Вітаємо власників Early Bird версії! Ви унікальні. Спасибі, що приєдналися до нас з самого початку.

Список того, що увійшло:
    1. Унікальний значок Early Bird, який означає, що ви стояли біля витоків нашої гри, яка буде продовжувати розвиватися семимильними кроками.
    2. Учасники Early-bird отримують пріоритет у відображенні в списку гравців в інтернет шеллі.
    3. Бонусна бліц-кампанія EB на 3 місії. Доступна в списку кампаній.
    4. Унікальні юніти: Турецький лучник (він же, лучник-яничар), і легкий кавалерист, яких з моменту релізу вже могли наймати гравці, залишаться доступні для найму тільки учасникам Early-Bird акції.
    5. Вікно інтернет шелла стало ширше, вам стане легше дихати.
    6. А власники Deluxe версії, крім іншого, в оновленні отримали саундтреки до гри в вихідній якості.
    Їх можна знайти в папці
    % Шлях до ігор Steam%\Cossacks 3\Cossacks 3 OST

З цього моменту акція Early Bird бонус - завершена.

Для покупців версій Mac і Linux будуть свої перші два тижні для Early Bird бонусу. Нагадаємо, що версії для цих ОС вийдуть до кінця жовтня.

17. chmelik

chmelik New Member

так, дякую. про linux також вже знайшов..

читав і стежив.. не фанатично правда.
    мм.. якщо вона так і позиціонувалася, то для чого запитувати у користувачів щось типу "Козаки 3 моєї мрії.", де всі писали свої побажання (дикі відкидаємо =))..
    а так це к1 + графіка із к2

як на мене зробили б "к1. рімейк", а потім врахувавши адекватні думки користувачів - к3.

п.с. можливо я так налаштований, через те що дійсно не так зрозумів позиціювання гри, і відповідно були інші очікування =)
    п.п.с. ну хоч би щось із цього списку =) "Казаки 3" моей мечты.

18. Ну з відти цікаві моменти таки ввели. А інше думаю почнуть вводить, після того як виправлять баги.

19. metramaks

metramaks New Member

Допоможіть. Останні два оновлення гра при запуску вилітає. Що просто, що через конфігуратор.
    Ноутбук Lenovo B580, 1366x768, i3-2330m, Geforce 610m, 8gb ram, Win 10
    Знайшов рішення. Якщо змінити в конфігураторі якісь налаштування, то гра запускаеться.

Last edited: Oct 6, 2016
  20. gl87

gl87 Member

Дравера всі оновив на ноуті?

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice