Новини та оновлення! Обговорення

Discussion in 'Новини' started by Atem, Jun 4, 2015.

1. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

Розбирайся, перш ніж рапортувати, бо в Самійла чогось вже підгорає гм..гм))

2. ага, до останнього патчу фпс був майже у 2 двічі вищим. Напатчили.

3. condor_fly

Так краще зниження фпс в критичних моментах, ніж виліт гри чи неможливість керування юнітами

4. я не про критичні моменти.. А сама гра. Вильотів до цього не ловив, був лиш один коли балувався з чітами і вставивна картубільше 15к юнітів... проте цебуло, ще у перші тижні по релізу.

5. condor_fly

значить маєш потужну машину

6. ну на 2011-12 ула б ще потужною.. а так

7. БоевойБосяк

БоевойБосяк Active Member

Лише мені чується відлуння давнішніх хвальковитих обіцянок: "В нас движок, на відміну від інших, оптимізований для багатотисячної натовпів юнітів"?

8. condor_fly

А в яких ще іграх ви зустрічали 16 тисяч юнітів як повноцінних 3d моделей кожен зі своїм штучнім інтелектом?
    Ось вам і питання оптимізації рушія.

9. Не пойму что вы пытатесь добиться этим ответом-отмазкой?
    Можно конечно списать на несовременность у людей ПК
    - но, так опять же в соответсьвии с заявляемыми мин.системными требованиями...
    А, эта самая упомянутая оптимизация - подразумевает именно прежде всего под ранее выпущенную аппаратуру...
    К тому же, опять же - в прессрелизах и этих требованиях заявлялась что даже там(лаптопный ЦПУ и видеокарта пятилетней давности, для стационара - где то будет: вовсе - до десятилетней давности, да так почти и заявленно на минималках) - всё будет летать... Видать у нас всех относительно GSC - разные понятия этого.

Last edited: Dec 16, 2016
  10. БоевойБосяк

Так, я таких ігор не пам'ятаю. Козаки 3 теж до них не належать.
    Ні, не бачу я оптимізації. Чому більшість не робить стратегій з багатотисячними натовпами юнітів? Бо буде лагати та гальмувати. А ми зробили. Аж 16000. Проте з величезними натовпами прогнозовано лагає та гальмує. Так в чому досягнення? Повноцінно грати багатолюдним натовпом можна було в перших козаках. Без жодних перешкод, легко та невимушено. А в новому проекті лише номінально. Ніхто не грає на мільйонах, хоча в перших козаках на таких опціях грала третина. Ніхто не любить затягнутих ігор, бо коли натовпи величезні, то якір "оптимізації" стає нестерпно важким.
    Й окремо про славнозвісні
    Навіщо вам здалося це, хай йому грець, "повноцінне" 3Д? В першій частині була покадрова анімація. Ну то й що? Система працювала. Бездоганно. А тут 3Д. Для чого? Будинки при будівлі не повертаються. Камера в штатному режимі не змінює кут нахилу при потребі та також не повертається. Технічно це саме 3Д виглядає так само як і 2Д попередник. Той самий ракурс. Ті самі можливості. Єдине чим корисне повноцінне 3д, так це можливістю вивести анімацію юнітів на суттєво вищий рівень. Але ця розповідь не про те. "Застарівша" покадрова анімація попередника (а тим більше анімація "Завоювання Америки", так само покадрова) під тридцять три чорти шле "надсучасне" 3д Козаків 3. Жоден з плюсів "повноцінного" 3д не було використано навіть на третину потужностей. Так навіщо воно взагалі потрібно? Щоб хвалитися: "Дивіться як у нас гальмують 16000 3д юнітів"?

11. фпс звичайно не 120+ але на цій системі 6-9 к юнітів працює нормально.... ФПС в межах 40-60.

Attached Files:

12. БоевойБосяк

Знову таки номінально. Я так розумію, ці данні коли "просто" розбудовуєшься. А коли йде бій та на клаптику сходяться 200 на 200 стрілецьких юнітів картина така сама?

13. ну там фпс падає ще на 10-к проте менше 25 не було..., й сходились в основному +- 400х400

Як я зрозумів к3 головне не відеокарта, а проц і оперативка

14. БоевойБосяк

Якщо підсумувати усі факти (ну, примусове зменшення швидкості ввели не за для розваги), як на мене не напрацювали на оптимізований під великі маси движок. Саме так - оптимізований. А якщо згадати давнішні обіцянки, що все це буде йти на доволі застарілому залізі... Краще не згадувати.

15. А, ещё бой 400 vs 400 - не совсем то что ожидается от "до 16000 персонажей на экране"...
    Хоть понятно что ради терпимого FPS - можно и небольшие баталии почаще устраивать (и то - если договориться со всеми игроками... И вряд ли подойдёт для Одиночной Мисии - хотя ПЫС могли и учесть этот момент), но для теста FPS это точно - не то.

Last edited: Dec 16, 2016
  16. condor_fly

Зараз розподіляєм навантаження між ЦП, відеокартою і оперативкою, тестимо щоб рівномірно йшло

Перевага 3d очевидна - якіть картинки, анімацію можна ускладнити і урізноманітнити, як то кажуть, на ходу, з допомогою редактора, який ми зможемо викласти у недалекому майбутньому, можна буде підганяти свої моделі під стандартну ігрову анімацію, що призведе до тисяч модів на гру. Перспектива розвитку гри, ось у чому перевага.

17. БоевойБосяк

Це дуже добре. Нажаль не встигли за три роки. Три роки - нормальний строк для розробки стратегії. Якщо не встигали, потрібно було вносити корективи.

Про якість картинки я б посперечався. Покадрова анімація попередника - грубо кажучи це всього лише "скріншот" 3д моделі. Тому не сильно відрізняється візуально.
    А анімація, це безумовно, як я й говорив, найголовніша перевага 3д(якщо вже не робимо упор на рухомість камери). Та знов таки суцільне невстигання. На дану хвилину анімація біль ніж скромна. Вона навіть скромніша ніж в перших козаках. Я вже не говорю по "Завоювання Америки". Хто не знає - зазирніть одним оком. Звернете увагу як поводить себе орудійна прислуга, як простоює кіннота, як перезаряджаються стрілки. Зараз такого й близько нема.
    А якщо обіцяти все потім, та потім... Та й хто ще вірить в обіцянки, яки вже було величезний віз та маленький ручний візок? За ради правди скажу що це розповсюджена особливість усіх розробників ігор. Планів багато, та не всі є час та можливість реалізувати.
    А зараз що робити? Масову публіку треба залучати до проекту зараз та негайно. Якщо загубиться інтерес та у більшості людей в пам'яті відкарбується що цей проект не вартий уваги, то вже не допоможуть окремі інновації, такі як перероблена анімація.
    Взагалі головна риса цього проекту - це тотальне невстигання. І що найприскорбніше, нічого не змінюється. Дивлячись як зараз йде робота над усуванням багів, як конвульсивно випускається ДЛС, і не забувайте про віз та візочок вже обіцяного, наприклад Мак- та Лінукс- версії... Ситуація не переламана на користь гравців. Робота над проектом йде повільніше ніж втрачається інтерес публіки.
    І окремо про усі сподівання на моди та доробки фанатами. Все це, безумовно дуже добре. Але ж захоплюватись не треба. Ви ж робите не напівфабрикат: "Мейд ін Юкрейн, дороби сам". Сама гра повинна бути чудовою. Окрім того користі у фінансовому плані від модів не буде, бо щоб встановити мод, ліцензійна копія не потрібна. Згодиться й піратка. І більшість так й буде робити. Адже грати будеш не в оригінальну гру, а в безкоштовний мод.

18. respect14

respect14 Member

Шановний Босяк...читаючи Ваі пости відчувається суцільний негатив) в грі також є маса плюсів...а найголовніше що гра вже цілком грабельна і я особисто отримую від неї неабияке задоволення. Це єдина гра за останній рік яку я чекав з таким нетерпінням і слідкував за новинами. Не знаю чим Вм 3Д не вгодило... тим що будиночки з різних боків не розглядаються? Ну це як би гра не про ландшафтний дизайн чи архітектуру...тут побудував і головне щоб наклепати юнітів. Критикуєте що на 10-16 к юнітів гра лагає, але ж це в принципі взагалі унікально...тому розробники думаю зроблять щоб все було ок...та і не часто вдається дійти до таких чисельних армій...просто насолоджуйтесь грою, а не шукайте лише негатив...а якщо щось і знайшли то робіть скріни і в ТП пишіть щоб виправляли

19. БоевойБосяк

Все, все це вже було. В перших козаках. Прогресу за 15-ть років нуль. По деяким показникам гра вийшла на рівень попередника. А по деяким ні. А тому й хвалити нема за що.
    Якщо вам це все подобається - це ж гарно, висловлюйте свою думку, приводьте аргументи. Форум не моя ж власність. Проте, судячи про надто швидкий спад інтересу у публіки, зокрема про катастрофічно малий онлайн, можна зробити певні висновки. Наприклад, що гра вдалася не надто вдалою.
    Мені не 3д окремо не вгодило, якщо ми говоримо саме про це. Мені не подобається підхід. З одного боку додали 3д, що призвело у любому випадку до більших гальм в порівнянні з покадровою анімацією попередника. З іншого боку усі сильні сторони саме зд не використали.
    А взагалі мені не подобається занадто квола робота над проектом. Не встигають усюди. Й нічого не змінюється в роботі протягом часу. Не встигли відшліфувати гру до релізу, хоча три роки для стратегії, тим більше до вже відпрацьованого геймлею попередника, цілком достатньо. Прорахувалися. Але ж все й далі йде за такою схемою. Не встигли. Не встигли. Не встигли.

20. qTiger

qTiger Member

Я признаю тільки рейтингову гру. Все інши абосолютно нудне!

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice