Саунд.

Discussion in 'Побажання' started by Zorro, Jan 10, 2016.

1. Zorro

Zorro Active Member

Оскільки пропонувати щось по геймплею зараз вже не бачу доцільним (хоча ідей ще море), хотів звернути увагу на один із найважливіших аспектів гри-стратегії, який визначає її успішність та бажання грати у неї протягом тривалого часу, не втрачаючи інтересу.
    Саундтреки. Дякуючи пану Атему, ми познайомились із саундтреком Швеції композитора Я.Одріна, який вийшов, на мою скромну думку, майже геніальним. Надіюсь, що саунди інших націй будуть не гіршими.
    Але пропозиція наступна.
    Однією із улюблених стратегій мого дитинства була гра
    "Stronghold Crusader"
    . Гра прогресувала і випускала нові версії, з якими я незнайомий. Однак, що я чітко пам'ятаю з цієї гри, так це змінність саунду, залежно від того, що відбувається на мапі. На етапі розвитку замків саунд був спокійним, умиротворюючим, але якщо послати армію в сторону ворога, то лунав масовий бойовий клич (чи крик) і музика досить плавно змінювалась на оце:
    .
    Граючи досить тривалий період часу, я зловив себе на думці, що саме ось така чудова зміна саунду змушувала мене грати ще і ще, при цьому абсолютно не надоїдаючи. З часом вже настільки в'їлась в голову, що я мимоволі наспівуючи її усвідомлював, що знову хочу "крові" і запускав гру.
    Пропоную і дуже надіюсь, що це буде реалізовано в "Козаках-3".

2. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

Однозначно Підтримую :) Хоча, мені здається, що про динамічне музичне оформлення розробники повинні були б і самі здогадатися та реалізувати його...а можливо вже і реалізували :rolleyes:

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice