Системні вимоги. Офтоп

Discussion in 'Офф-топік' started by condor_fly, Jul 16, 2015.

1. Uzyol

Uzyol Active Member

Ще трішки і самі перевіримо))

2. Unikron

Unikron Active Member

Вийшла Windows 10, вирішив перевірити як будуть процювати К1 та К2. Результат нульовий, не працюють. Сподіваюся, що з часом буде зроблений якийсь фікс чи патч, щоб можна було грати хоча б у К2. За першу частину можна не переживати, бо її замінить К3, а наполеоніку шкода. Можна звичайно залашитися на старій системі, але ж з часом скінчитися підтримка і Windows 7-8, тоді ця проблема все одно виникне

3. [-NF-]Baton

[-NF-]Baton Active Member

Steam-версію спробуй

4. HetmanNet

HetmanNet New Member

Ну залежить які компи мати під типи п'ятирічної давнини, популярні з 2-4 гігами оперативами і процом на два ядра, чи топові як у запеклих геймерів з чотирма ядрами проци і вісім гіг оперативи та топовою відеокартою нвідіа.

Uzyol likes this.
  5. Unikron

Unikron Active Member

Тут багато хто сидить та й гадає - потягне чи ні:D Чекаємо відповіді від розробників

6. Uzyol

Uzyol Active Member

Мій калькулятор теж 5и річної давнини — і5 (4 ядра), відео GeForce HTC 460 (1гб), пам'яті 16гб.:) Але я геть не вважаю його калькулятором)). Це поняття розмите.

7. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

От про це я і говорю, тому виглядає нелогічним тут писати характеристики своїх ПК і підписувати «а в мене піде??111» до часу, поки не оголосять технічні вимоги :)

Nazar likes this.
  8. HetmanNet

HetmanNet New Member

А коли їх оголосять?

9. Unikron

Unikron Active Member

Та мабуть до кiнця року стане вiдомо

10. [-SKY-]BELLATOR

[-SKY-]BELLATOR Active Member

До кіня року вже реліх повинен бути)
    в якомусь інтервью казали, що піде на старих відрах. думаю на мінімальних 2-ядерних повино йти

11. TheLordWeider

TheLordWeider New Member

В мене не запускається ні стім версія, ні піратка. win 10 x64

12. [-NF-]Baton

[-NF-]Baton Active Member

Напиши в скайпе подробно проблему, помогу решить baton1401

13. Мьогодні приблизно години 2 не міг зайти на форум. У всіх таке було чи ні? Знову оновлення форуму?

14. Unikron

Unikron Active Member

Схоже, що знову оновлення. Я теж не міг зайти

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice