Турнір від клану [KR.S]

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Mar 6, 2018.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Шановні друзі!

  Ми хочемо анонсувати турнір від клану [KR.S] із призовим фондом у 2640 грн. Проводитись він буде 10 та 11 березня з 14:00 за Києвом. Кількість учасників до 32 включно, інші будуть запасними (із запасних будуть братись гравці таким чином, щоб забезпечити максимальний баланс (тобто черга запасних буде за пріоритетом)).

  Формат турніру:
  2х2, буде створено 16 команд
  Весь турнір bo3 (до 2х перемог), окрім фіналу bo5 (до 3х перемог)
  10 березня - 1/8 і 1/4
  11 березня - напівфінали, матч за 3 місце та фінал
  Опції:
  5000 15пт
  Одразу у 18 сторіччі
  Сезон - літо
  Мапа - суша
  Рельєф - рівнина
  Ресурси - багато
  Розміри мапи - маленька
  Гармати - стандарт
  Полон - без селян та міських центрів
  З ринком

  На кожну гру даватимуться 2 нації, в кожній команді повинні бути обидві нації (гравці самі обирають хто за яку націю гратиме)
  Всі ігри будуть супроводжуватися стрімом.

  Реєстрація проводиться у групі discord, у спеціально створеному текстовому каналі: https://discord.gg/DWJAbty. Напишіть там ваш нік у грі та приблизну оцінку свого рівня. Будь-ласка, не махлюйте з оцінкою, оскільки всі зацікавлені в красивій та цікавій грі.

  Наприклад:
  [KR.S]Atom 8/10
  Ви повинні підтвердити свою заявку на участь у турнірі на сервері в Discord. Зі своїм напарником ви познайомитеся 9 березня і тоді ж буде опубліковано сітку ігор. Якщо ви не зможете приймати участь, будь-ласка пишіть завчасно.

  Призовий фонд: пара переможців отримає 1300 грн, 900 грн отримає команда, що займе 2 місце і володарі 3-го місця отримають 350 грн.

  Гарного дня!

  [​IMG]