Хто не проти кривавої січі в мультиплеєрі з побратимами?)

Discussion in 'Обговорення гри' started by respect14, Sep 23, 2016.

1. respect14

respect14 Member

Якось би організовано зібратись і пограти... давайте тут відписуватись коли...хто...скільки...

2. LordWeider511

LordWeider511 Member

Та не проти. Зараз декілька днів все налаштую і можна починати.

3. Я не проти, Пишіть на коли. спробую підлаштуватись

4. LordWeider511

LordWeider511 Member

Пограв сьогодні думаю вже можна грати. Подивився, що якось можна додавати друзів у стімі. Напиши мені на sweep@ukr.net

5. Я теж не проти приєднатися до вашої компані.

6. LordWeider511

LordWeider511 Member

Напиши мені також на е-мейлл як з тобою зв'язатися.

7. Tarasidze

Tarasidze Member

Чи можна долучитись до вас?

8. Напиши листа на пошту ЛордуВейдеру511 - sweep@ukr.net , нехай буде головний.

9. які хоч опції плануєте грати і коли?)

10. Я ще на навчанні, прийду можливо через годинку дві тільки, а тоді можливо упаду і засну до суботи. :)
    Я хотів би 5к 0пт, а сам я гравець 5к 20пт укр

11. LordWeider511

LordWeider511 Member

В принципі я граю доволі часто. Можна зігратися майже в любий день. тільки ту пошту читаю рідко.... Просто як заходите на сервер спробуйте написати на ні LordWeider511

12. Я тебе часто бачив на сервері в списку гравців, але ти не відповідав на приватні повідомлення ("/w LordWeider511 привіт")...

13. respect14

respect14 Member

Самійло Ви ще заходите грати? В мультиплеєрі

14. respect14

respect14 Member

Як там комусь написати в чаті? Ще не грав в плеєрі...зайшов одну кімнату і мене вигнали) напишу Вам на пошту

15. в мульт не грав. А так награв 15 годин. і поки чекаю, ппоки поправлять баги й тп. Якщо хочеш грати пиши тут в темі чи в прива. Але попереджаю я нуб в к1-3)

16. respect14

respect14 Member

Це добре) бо я також такий) перший раз зіграв в мультиплеєрі і мене якийсь чувачок розгромиив)

17. приши свій стім у приват, додам у друзі)

18. respect14

respect14 Member

Мене не було) тепер можна б пограти ...пишіть якщо будете...здається скинув в приват свій нік в Стімі

19. Мені здається не кидали, й я був почистив друзів у стімі з якими не граю, тому киньте ще раз)

20. Chocola

Chocola Member

Нік в стімі "2D LOVE" додавайтесь, якщо хочете пограти)