Dyskusja ogólna

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by Hetman_Polny, Jan 12, 2016.

1. Kamilow

Kamilow Active Member

Z tą Turcją bardzo źle to rozgrywają. Zamiast zmniejszać koszt i czas werbunku ich jednostek to postępują odwrotnie. Myślałem , że wzmocnią jej dotychczasowe jednostki i dodadzą jej reformę wojskową z nowocześniejszymi oddziałami ale w tej chwili to chyba dalekie od realizacji. Natomiast ta ich nowa jednostka kawalerii ma aż 7 punktów ochrony przed bronią białą podczas gdy Husaria ma ich tylko 2 ( jeszcze zmniejszyli jej maksymalny atak). Powinni dać Turcji możliwość stosowania ulepszeń pancerza ( w kuźni i w akademii) a nie dawać aż tyle na wstępie. Husaria powinna być lepsza od Witezia , Ciężkiego Spahisa ( Gdzie byli pod Wiedniem?) czy Saksońskiego Kawalerzysty a nie gorsza a na dodatek rekrutująca się sporo wolniej od nich. Ci nowi pikinierzy hiszpańscy też są przesadzeni - za łatwo pokonują pikinierów 18- wiecznych i lekką jazdę np. najemnych kozaków lub polskich lekkich jeźdźców. Napisałem do nich odnośnie ich planów na temat Algierii i Turcji , zobaczymy co odpiszą. Wspomniałem też , że powinni wreszcie dać jakieś jednostki Wenecji bo to frakcja widmo póki co.

2. Kamilow

Kamilow Active Member

Twórcy odpisali mi , że Turcja nie dostanie 18- wiecznych jednostek. Za to dostanie nowe dostępne w wieku 17-tym ( mam nadzieje , że jakaś lekka jazda i ciężka piechota). W przyszłości ma się pojawić paczka z jednostkami ( nie pisali czy darmowa czy też płatna) i będą tam m.in jednostki Tureckie i Weneckie ( oby jak najwięcej). Co do Algierii to napisali , że dostanie jednostki wyposażone w broń palną gdyż póki co ta frakcja nazbyt odstaje od innych. Moim zdaniem zapewne będą do Beduini i jakaś piesza jednostka strzelecka np. Berberyjscy Muszkieterzy.

3. [PR]Ernest

[PR]Ernest Moderator Staff Member

Twórcy niestety maja wizję zacofanej Turcji. Przykre. Trzeba liczyć na Wenecje.

4. Kamilow

Kamilow Active Member

No i mamy portugalską stocznię i pustynne mapy. Wreszcie!

5. [PR]Ernest

I po co to komu? Nikt nie gra na morzu, a na pustyni będą grać same nooby. Najważniejsze są zmiany balansu w oficerach. Myśle ze pozytywne są te zmiany, ale to się okaże po paru dniach gry.

6. Kamilow

Kamilow Active Member

Grałem na randomowej mapce i nie dało się wprowadzić ulepszeń tureckiego oficera.... znowu bugi.

7. Kamilow

Kamilow Active Member

Spodziewałem się , że w Lipcu wydadzą Tatarów jako nową płatną frakcje ale chyba tak się nie stanie. Przekroczą zapewne roczny pułap od premiery na , który zapowiadali wspieranie gry. W końcu przed nami jeszcze Tatarzy , Litwa i być może inne nacje. No i zapewne mam nadzieje pojawi się unit-pack z jednostkami nie wiadomo czy darmowy czy też płatny. W Sierpniu zobaczymy zapewne kampanie Algierską z paroma jednostkami , Piemont i Szwajcarię tak jak to już twórcy pisali.

Co do nowych jednostek to moim zdaniem będą to :

- Super Ksiądz ( Piemont). Ma być najlepszy w grze.
    - Knecht ( Szwajcaria)
    - Halabardnik ( Szwajcaria)
    - Jednostka piechoty 18w. ( Szwajcaria)
    - Jednostka Kawalerii 18w. ( Szwajcaria)
    - Beduin ( Algieria)
    - Berberyjski Muszkieter ( Algieria)

8. Kamilow

Kamilow Active Member

Pisałem trochę z Bodunem. Nie będzie niestety ( na 99%) Mołdawii/ Wołoszczyzny oraz Czech. Co do nowych jednostek to mają się pojawiać w pomniejszych aktualizacjach a nie w jednym konkretnym Dlc. Pisał też , że będzie jeszcze parę re-balance patchy ( Sugerowałem mu wzmocnienie paru jednostek w tym naszych skrzydlatych jeźdźców;)).

9. [PR]Ernest

Na 100% wszelkie sugestie nie pomogą, a może nawet zaszkodzą. Po drugie, zacznij w końcu grać, a nie tylko pisać w kółko propozycje. Ta gra naprawdę jest grywalna...

10. Kamilow

Kamilow Active Member

Pogram niedługo. Udało mi się zanotować spory progres i teraz moje państewko nie będzie już takim łatwym kąskiem jak kiedyś.

11. Kamilow

Kamilow Active Member

A co do udzielania się na forum to raczej się z tego wycofam. Skoro nasze apele nie dawały i nie dają rezultatów to szkoda czasu. Mam tylko nadzieje , że dodadzą jakieś jednostki Algierii , Wenecji i Anglii. No i Husaria będzie produkowała się szybciej i będzie lepsza tak jak to było w historii.

[PR]Ernest likes this.
  12. [PR]Ernest

Możesz sobie próbować apelować, ale ja wiem z wlasnego doświadczenia ze to niewiele zmieni, mam nieco lepszy kontakt z ekipą, ale oni mają swoją wizję gry i nigdy jeszcze nie ulegli żadnej sugestii podanej przez społeczność międzynarodową, czy mnie. Z drugiej strony wydaje mi sie to dobre.