Gameplay z gry Cossacks 3 w języku polskim

Discussion in 'Strefa fana' started by arpe, Sep 20, 2016.

1. arpe

arpe Active Member

Cześć udało mi się jako pierwszemu nagrać cossacks 3 w języku polskim. W filmie ukazuję opcje, jednostki, budynki. Jest to bardziej pilotażowy odcinek niż jakiś poradnik czy gra progracza :p

Odcinków będzie sporo ale to później troszkę. Skupić się chcę na multiplayerze, turniejach, może poradnikach jak przypomnę sobie wszystko i wejdę w formę.

Film jest w full hd i maks ustawieniach, troszkę mi zbiera jakości program ale i tak jest dobrze :)

2. Warren

Warren Active Member

Wrzucę na Fejsa ;)

arpe likes this.
  3. Aduhi

Aduhi Member

Z pewnością oglądnę, jak tylko będę miał dostep do internetu stacjonarnego :)

arpe likes this.
  4. arpe

arpe Active Member

10 pt 5k 1vs1 z AI niemożliwym do przejścia:

5. arpe

arpe Active Member

Pokazowa gra na 20 pt 5k AI niemożliwe z wykorzystaniem Husarii przeciwko Turcji:

6. Warren

Warren Active Member

Przypomnij mi wieczorem, bym wrzucił na FP Kozacy.org.

arpe likes this.
  7. Nowy

Nowy Well-Known Member

Kolejny filmik game play i kolejna bezładna masakra.

Ciekawe czy kiedś zobaczę w tej grze ciekawy rozwój ekonomi, dobrze zorganizowaną armię, uporządkowaną walkę prowadzoną wedel znanych, prostych regół taktycznych?

Na game playach nadal widzimy stare byki tj. kiepski balans, idiotyczne wykorzystnie bojowe jendostek, zadziwiajace statystyki, dziwaczne prowadzenie jednostek itd. Czaa na większe zmiany w tym wzgledzie, inaczej C3 nie będzie nową grą tylko przemalowanym C1, który można było nawet bazwać C1 HD lub RM.

Byłoby uczciwiej wobec klinetów.

8. arpe

arpe Active Member

Każdy filmik obojętnie od kogo będzie polegał na tym samym. Taka jest gra, ewentualnie można jeszcze mody ciekawe nagrywać i pokazywać.

9. arpe

arpe Active Member

Wrzuciłem krótki opis multiplayera oraz przykładową grę 2vs3 10 pt z Ernestem :p

Aduhi and [PR]Ernest like this.
  10. Nowy

Nowy Well-Known Member

Otóż to! Każdy taki filmik pokazuje niedoskonałości tej gry, która oferuje głównie szybką rozgrywkę z użyciem bezładnej, pomieszanej kupy dziwacznych wojsk.

Ja preferuję dobrze zorganizowany wielkie, armie, walkę oddziałów, prawidłowe wykorzystanie wojsk, rodzajów broni. Dlatego wolę C2, HEW, a nawet C1 w single player, bo tam można tworzyć bardziej zorganizowane wojska, imitować dawne sposoby używania oddziałów, taktyki oraz prowadzić bardziej uporządkowaną walkę.

Niestety C3 dla mnie jesr rozczarowujące ze względu na powielanie przestarzałego, chaotycznego systemu gry.
    Nadal uważam, że do tej gry trzeba było dodać więcej nowości, wówczas tę grę można zrobić dużo lepiej.

Sama nowa grafika,muzyka, modele jednostek, kampanie niestety nie przekonują.
    Nie dziwią więc krytyczne oceny np. na gry-online C3 podsumowano jako strzał kulą w płot i oceniono 5/10.

11. arpe

arpe Active Member

Udało mi się wygrać 1vs2 0 pt 1000 na niemożliwym poziomie Turcja vs Ukraina & Polska

12. Nowy

Nowy Well-Known Member

Zastanawiam się jak może bawić 18 minutowa bezładna gra?
    Nieważne SP czy MP wygląda to strasznie masakrycznie.

Przecież takie szybkie gry z kupkami pomieszanych, idiotycznych jednostek wręcz odrzuca od C3,

Kiedy widzę jak ta grw wymusza wręcz idiotyczny skład wojsk, kiepską organizację oddziałów, głupie manewrownanie, fatalne użycie jednostek to zastanawiam się po co GSC robiło ten niestrawny gniot?

Przecież ci twórcy robili dawno temu bardziej składne gry, a tu takie ... :(

13. [PR]Ernest

[PR]Ernest Moderator Staff Member

Mi się właśnie takie idiotyczne i bezładne masy podobają.

Kaprawy94 and arpe like this.
  14. Nowy

Nowy Well-Known Member

De gustibus non est disputandum, czyli o gustach się nie dyskutuje.
    Jeden lubi mydło, a drugi powidło. Jeden lubi stare straszydła, a drugi piękne malowidła. :D

Taką idiotyczną rąbankę mamy w C1, zatem po co powtarzać to w C3?
    Nawet remake może zawierać wiele świeżych pomysłów, jest to wręcz pożądane i oczekiwane przez wielu klientów.

15. [PR]Ernest

[PR]Ernest Moderator Staff Member

To jest akurat tak daleko idąca zmiana, że nie mogłoby się to nazywać remakiem.

Kaprawy94 likes this.
  16. Nowy

Nowy Well-Known Member

???
    Co masz konkretnie na myśli?
    Nową grafikę i parę innych drobnostek?

Remake może zmieniać bardzo wiele, wystarczy że będzie lekko nawiązywał do pierwowzoru. :D

17. Aduhi

Aduhi Member

1. Arpe, nagrasz więcej filmików z multiplayera?
    2. Planujecie nagrać jakieś gameplay'e weteranów tak jak to zrobiliście w Kozakach 1?

Chętnie oglądnąłbym tego typu rzeczy, bo sam nie mam czasu na granie, ani nie kupiłem jeszcze gry.

@Edit: Może jakieś poradniki dla średnio zaawansowanych :) ?

18. [PKS]mad_

[PKS]mad_ New Member

Witam,

Będzie na pewno tego dużo. Gdy będzie możliwość oglądania meczów, to zapewne znajdzie się kilku komentatorów.;)

Jeżeli chcesz obejrzeć starcie weteranów to w Warszawie szykuje się wielka bitwa ;) Były ponoć informacje, że ma być livestream z tego zdarzenia, zobaczymy.

Sam myślałem, żeby nagrać jakieś gry, ale póki co sobie odpuszczam, ze względu na dużą ilość bugów.
    Taktyki są na forum kozacy.org - wprawdzie z csx1, ale większość się sprawdza w csx3. Nie ma tam filmików, jedynie opis schematu gry.

Aduhi and [PR]Ernest like this.
  19. arpe

arpe Active Member

1. Tak
    2. Tak

Na moim kanale na pewno się pojawi tego więcej. Myślę też o dłuższych PT i większych bitwach w tym wykorzystywanie artylerii.

Aduhi likes this.
  20. arpe

arpe Active Member

Dziś zagrałem 2vs2 multiplayera w parze z Matkowskim. Graliśmy na arta 30 pt. Starałem się husarią zrobić rajda i jak mi wyszło ? Można zobaczyć tutaj:

Aduhi likes this.
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice