Jsou tady Češi/Slováci?

Discussion in 'Zóna pro fanoušky' started by [KGR]-^K[o]K^-, Aug 27, 2015.

1. [KGR]-^K[o]K^-

[KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

Ahoj,

docela dobře si vzpomínám na začátky Cossacks v letech 2001 a 2002. Poté co vyšel Cossacks: Back to War hrálo multiplayer několik desítek možná i stovek českých a slovenských hráčů. V roce 2005 byl menší návrat Cossacks 2, který opět přilákal nové hráče. Ani si nedokážu představit hru bez těchto klanů. Byl někdo z vás v těchto či jiných klanech nebo jste hráli sami? Jakou jste měli přezdívku ?

Vzhledem k tomu, že se bude Cossacks 3 prodávat na Steamu i jako krabicová verze, lze předpokládat, že se prodá více kusů než jeho předchůdců. Proto také doufám, že si hra najde více českých a slovenských fanoušků a že se bude hrát co nejdéle.

Last edited: Oct 17, 2015
  2. Janek

Janek Member

Cossacks jsem dostal od bratrance a když mě hra chytla následovaly další díly. Dnes mám bohužel Win 8 a tam se mi nedaří hru rozjet, takže mě zpráva o novém dílu potěšila

3. [KGR]-^K[o]K^-

Last edited: Dec 6, 2015
  4. DrowLegend

DrowLegend Member

Keď som to hral tak som hral len s bratmi (nemali sme internet a ja som mal 6 rokov (to bolo asi v rokoch 2006-2007).
    Takže sme to hrali len tak pre zábavu.

5. Johny8x

Johny8x Member

Já jsem hrával Cossacks akorát po LAN, a to ve 3 až 4 hráčích, ostatní hráče jsme navolili jako počítače a hráli proti nim. :)

6. Manny

Manny New Member

Starý dobrý Cossacks patrik k môjmu detstvu, takže informácia o pokračovaní tejto skvelej hry ma veľmi potešila :) Zapojenie steamu je fantastický ťah zo strany developerov a možno sa dočkáme aj match-makingu :p

7. [KGR]-^K[o]K^-

Ahoj, multiplayer bude skoro stejný jako v Cossacks: Back to War.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice