Koupíte/ předobjednáte si Cossacks 3?

Discussion in 'Obecná diskuse' started by [KGR]-^K[o]K^-, Aug 13, 2015.

?

Koupíte/ předobjednáte si Cossacks 3?

1. Ano

8 vote(s)
    88.9%
  2. nerozhodný

1 vote(s)
    11.1%
  3. Ne

0 vote(s)
    0.0%
  1. [KGR]-^K[o]K^-

[KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

Ani se nemusím ptát starých fanoušků, ale jak to vypadá s novými lidmi?

Například jdete do obchodu, už z dálky vás zaujala na obrazovce strhující bitva, nyní stojíte u pultu a prohlížíte si nový Cossacks 3!
    Hlasování začíná právě teď!

Last edited: Dec 6, 2015
  2. Janek

Janek Member

Tak já veznu určitě krabicovku pokud u nás bude

3. [KGR]-^K[o]K^-

Last edited: Sep 4, 2015
  4. Ribald

Ribald New Member

Kedze EW mam 2x, AoW 1x a BtW 1x tak kupujem aj toto no :)

[KGR]-^K[o]K^- likes this.
  5. DrowLegend

DrowLegend Member

Hah, pokiaľ by to bolo možné tak určite by som predobjednal aj pre brata.
    EDIT:
    Niečo sa už rysuje :D

Last edited: Nov 18, 2015
  6. Johny8x

Johny8x Member

Už aby to šlo kupovat! :) Pokud vyjde nějaká sběratelská/speciální/limitovaná edice (o jejíž vydání tvůrci právě jednají s vydavateli) a její cena nebude nějaká přemrštěná a její obsah bude aspoň trochu zajímavý, tak jdu určitě do ní. Pakliže žádná sběratelka nebude, tak bych si hru určitě alespoň předobjednal (prý by měly být k předobjednávkám nějaké zatím blíže nespecifikované bonusy). A pokud bude krabicová verze závislá na Steamu (což předpokládám že bude), tak určitě si koupím krabicovku a položím si jí hned vedle prvního dílu a American Conquest. :)

Last edited: Oct 20, 2015
    [KGR]-^K[o]K^- and DrowLegend like this.
  7. [KGR]-^K[o]K^-

Ahoj,

tato zpráva Vás určitě potěší!

Originál: "Pre-order will not be different from release version in cost, but it will contains bonuses. That's why there will be no additional costs."

Předobjednávka se nebude cenově lišit od standartní vydané verze, ale předobjednávka bude navíc obsahovat nějaké bonusy. Ceny předobjednávky i standartní verze budou tedy stejné.

Johny8x likes this.
  8. DrowLegend

DrowLegend Member

Ďakujem za informaciu.

9. [KGR]-^K[o]K^-

Ahoj,

právě mi odepsal Atem jeden z adminů ohledně krabicové verze.

Originál: "I'm not sure right now. We are in the middle of negotiations about retail version with our partners. Of course we'll try to preserve bonuses for retail preorder."

Právě teď si nejsem moc jistý. Jsme uprostřed jednání ohledně krabicové verze s našimi partnery. Samozřejmě se pokusíme zachovat bonusy i pro předobjednávku krabicové verze.

Last edited: Oct 30, 2015
  10. Johny8x

Johny8x Member

Díky moc za informaci. Snad se jim to nějak podaří vyjednat. Radši bych si koupil krabicovou verzi než jen tu digitální, ale kdyby v krabicové verzi neměly být ty exkluzivní bonusy, tak bych přece jen koupil tu digitální.

11. ono1

ono1 Active Member

Ten moment keď si spomeniete, že pre-order bude na steame, takže si hru zoženiete za itemy zo steam inventára :3

12. Janek

Janek Member

Ono je to vlastně jedno, stejně se většina her nainstaluje z disku jen z poloviny a zbytek dostahuje steam, což nějak ztrací význam krabicovky

13. ono1

ono1 Active Member

Ono to nie je ani pravda v 1. deň máš 100% hry na CD a už iba updaty robia ten rozdiel medzi tým čo máš na CD a čo je aj normálne v hre

14. [KGR]-^K[o]K^-

Musím říct, že jsem měl předobjednávku StarCraft 2 Legacy of the Void a 26 dní před vydáním byl velký budoucí patch, který měl 5GB a když mi došla hra (krabicovka s dvěma DVD) tak jsem vlastně z DVD nemusel nic instalovat, ale i tak jsem rád že to mám do sbírky :)

15. DrowLegend

DrowLegend Member

Krabicová verzia sa vždy zíde.

16. ono1

ono1 Active Member

To hej ale to by som musel mať aj cossacks 1 ako krabicovku do zbierky....ktorú žiaľ nemám :(

17. DrowLegend

DrowLegend Member

Máme všetky Cossacksy tak musím mať aj Cossacks 3 ako krabicovku. :)

18. [KGR]-^K[o]K^-

Cossacks: the Art of War, Back to War, Napoleonic Wars, Battle for Europe a snad brzo i 3 bude v mé sbírce :)

19. ono1

ono1 Active Member

ja mam len BFE.......

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice