Запитання до вельми шановних розробників

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Jun 4, 2015.

 1. Walter

  Walter New Member

  навряд чи буде можливість грати по локалці бо тоді і по хамачі можна буде грати по інтернету, а значить менше мотивації купити ліцензійну версію. По трафіку на скільки я пам'ятаю не більше 10 мб за годину, головне щоб не було старих багів коли через різну швидкість інтернету, компа, пінг починались страшні підвисання і саме страшне розсинхронізація :)
  на стімі задавали вже таке питання
  Currently, on C1 I'm playing multiplayer with the Direct IP/TCP option and it's really good, you can play with thousands of units without any lag if the computers of both players are powerful enough.
  Will C3 use the same "peer to peer" network technology or will you play on servers ?
  There's going to be only one server, and it will demand a key. The key is attached to the There's going to be only one server, and it will demand a key. The key is attached to the Steam account, so it won't be lost and will always be easily found. Without this key entering in the server and multiplayer will be not allowed. There will be one server where player will be able to create own room to invite friends for play like it was on LAN game. Every on should get his key.
   
 2. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Так тут вже є відповідь
   
 3. mvlabat

  mvlabat Member

  @condor_fly, можете, будь ласка, дати відповідь на моє запитання? Вибачте, що нав'язуюсь

   
 4. Wayder

  Wayder New Member

  Додадуть юнітів Україні? У вас на заставці козак с двума шаблями а в грі 3 юніти на конях та 1 піший. Також додайте різноманітності націям, вежі Україні та казарми 18 сторічча(при Мазепі в України були добрі гармати і інше спорядження, чому немає казарм 18 сторічча?)
  Якщо в вас гра рівня 2004 року, то хоча б контента додайте багато.
   
 5. Вже це обговорювалося не один раз, Україна у грі і так сильна, якщо додавати піших воїнів, то доведеться нерфити сердюків чи кавалерію. Хоча зізнаюся що також хотів би чогось нового))
   
 6. Лев

  Лев Active Member

  Мене цікавлять обіцяні DLC від GSC, а саме ті, які анонсовані крім надолуження К1.35. І чи беруть розробники до уваги ті думки, які були запропоновані на форумі для подальшого розвитку гри. Особисто я думаю, що К3 мають перерости не лише по графіці далі ніж доросли в конечному результаті К1.
   
 7. Shepherd

  Shepherd New Member

  Жартуєш? Які до біса вежі і 18 сторіччя. На це вона і є Україною щоб бути унікальною нацією
   
 8. лол. Навіть в англ гілці пишуть, про те щоб додати Україні 18 століття.
   
  LordWeider511 likes this.
 9. Україна і без століття в більшості опцій в 1 козаках була найсильнішою нацією) а в 3 ще точно не знаю)
   
 10. якщо Україні добавити піхоту то потрібні й стрілки на конях не гірші за сердюків) не йти ж одним мясом воювати)
   
 11. Shepherd

  Shepherd New Member

  Особисто я проти. Втрачається унікальність нації
   
 12. Лев

  Лев Active Member

  Підтримую, нації й без того майже ідеально прописані. Єдине, я вважаю, що європейців треба врізноманітнити, бо майже в усіх однакові стрільці й пікінери. Для України офіційно можна змінити гетьмана (бо він не вписується), а замість нього хоч якогось броньованого вершника, нехай дорогого.
   
 13. Unikron

  Unikron Active Member

  У моді К1 "Імперія" був козак із шаблею але користі від нього майже не було. А з приводу прибрати гетьмана - на форумі обговорювали щоб замінити його на панцирного козака. Так було б достовірніше
   
  Adventurer_Ukr likes this.
 14. Лев

  Лев Active Member

  Бо він слабкий. В моделі сердюка присутня шабля. 18 століття або військова реформа, щодо яких думають розробники, могли б дати сердюку близький бій шаблею. Це можна реалізувати або, як багнет, або два режими бою, які перемикаються.
   
 15. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Суть запитання у юнітах у Дип центрі. Приємно радують зміни які там відбулися, але зміни так і не торкнулися гренадера. Так гренадер виглядає імбовим в плані параметру колючої атаки - 30. Про універсальність я краще промовчу. Луки тут куди універсальніші. Не зважаючи на 24 здоров'я, а також його ціну в золоті, і про те що він просто жере залізо і вугілля без толку (краще вже найняти 20 драгунів) стає не зрозуміле його використання в грі.

  Його використання на мою думку - це юніт який можна поставити до мушкетів аля сердюків та яничар, ну може ще польських мушкетерів для того щоб відбити атаку січовиків здоров'я яких підняли зі 100 до 150... Раніше треба було 50 гренадерів (це не дуже багато) щоб відбити атаку 50 січовиків на сердюків. Проста калькуляція гренадер удар 30, січовик 8. Січовик за 3 удари вбиває гренадера, гренадер за 3 удари січовика. Зараз це вже не можливо. 100 гренадерів це по суті 50 січовиків, тільки скільж заліза та вугілля вони жеруть це кошмар!!! (1 залізо 3 вугілля постріл) Проблема полягає в тому, що в цей раз січовик не вбивається за 3 удари після поранень від сердюків. Треба багато ударів гренадера щоб вбити січовика найманця. Ясно що легпехи краще, але проблема легпехів у тому, що удар у них 14!! Ну або в формації вони часто не працюють і ідуть до одного січовика. А це значить січовики будуть вмирати дуже довго. При цьому сердюки не будуть стріляти. Тут став би в пригоді гренадер, для того щоб швидко зняти січовиків і вони б продовжили атакувати. Але його здоров'я повинне бути підняте до рівня 35-40 для того, щоб він міг протистояти новим січовикам... Але таке підняття здоров'я приведе до того, що буде дисбаланс з звичайною піхотою європи...

  Інший варіант використання гренадера це утворення формації з командирами 17 сторіччя. Ідея зрозуміла. Гренадери вмирають швидко але забезпечують перший постріл по противнику, а потім ідуть в атаку і швидко вбивають декілька юнітів(самі вмирають) але залишаються основні війська які з легкістю добивають... Але це не працює якщо противник робить луків... Луки працюють по скупченням, і в цьому дуже ефективні. До того ж в 2 рази швидше наймаються в дип центрі.

  Коротше враховуючи сказане які висновки та пропозиції. Гренадер явно неадекватний найманець у Грі. Враховуючи неможливість підняти йому здоров'я так як це погіршить баланс з піхотою, пропоную два варіанти його актуалізації як найманця:
  1) зменшити його утримання з 15 селян у золотих шахтах на 1000 гренадерів до 10 селян на 1000 гренадерів. І збільшити швидкість їх виробництва в півтора рази.
  2) зменшити вартість пострілу гренадера до 1/1
   
 16. tomat_os

  tomat_os Member

  Запитання по балансуванні країн.
  В останньому патчі порізали сердюка, адміністація фурума обмовилась що це лише початок балансування націй.
  Мене цікавить яка кінцева ціль балансування.
  Чи просто злегка порізати/підсилити надто сильних/слабких юнітів/націй,
  чи нас чекають серйозні зміни з кінцевою метою серйозного балансування для максимально рівних можливостей на всіх стадіях гри.
   
  ape_ss likes this.
 17. ape_ss

  ape_ss New Member

  Сердюків уже і так понерфили. Цікаво що далі буде. Чи ще якийсь юніт буде додано, чи ще кого поріжуть....
   
 18. ape_ss

  ape_ss New Member

  Мені теж було б дуже цікаво подивитись на кінцевий результат балансування :)
   
 19. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Награв вже більше 200 годин в Козаки 3. Прийшов до розуміння, що цій грі дуже далеко до того ж Старкрафту в плані стратегії/тактики. Почнемо. Як на мене стратегічні опції визначаються лише часом ПТ, кількістю ресурсів на початку. Далі на скільки швидко ти пішов у розвитку. І цей рзвиток завжди однотипний. Найбільший маневр для стратегії в грі це коли вона починається на 0 пт, з 1к початкових ресурсів. ТАм дійсно можна пограти в різні стратегії, до того як буде здобута кирка і найняті драгуни. Але цей маневр закінчується десь після 15 хвилини. Якщо супротивники більш менш рівні то гра переходить в стадію хто зробив раніше кирку і у кого краще контроль карти. Потім іде замовлення драгун з дипу і атака. Прикидуємо кількість драгун по населенню супротивника, бо для них також необхідні патрони. Для того, щоб відбитися від драгун необхідна артилерія чи кулемети. Ніяка інша сила, окрім України/Алжиру/ Туреччини, і то не факт не зможе зупинити цю навалу. Але тільки зупинити, бо контра на драгуни ледь повзає по карті, доки сердюки чи яничари доповзуть до бази противника.... Алжир може збудувати більше драгун і перемогти бо не треба витрачатися в золоті та ін ресурсах на біз зна що. Туреччина має яничар, які з прикриттям ще щось можуть зробити, а Україна сердюків. Для європейських націй все зрозуміло. Треба близько 20000 золота (Я мав на увазі вцілому в еквіваленті ресурсів) щоб перейти в 18 сторіччя, і почати будувати казарми 18 сторіччя і щось стріляюче там. До цього ти просто вирішуєш. А не найняти чи мені на ці гроші 200 драгун додаткових і піти на супротивника... І таки так! Найняти... І піти. А де стратегія захисту від цього тут? Основна ціль це знищити селян, потім він вже не відновиться... Якщо гра на драгунах затягнеться. Треба зробити сильний рейд в тил рідною кіннотою, а не січовиками з дип центру. Основна ціль, це робітники на кам'яних шахтах, Шахти, дип центри і т д. що відкине економіку противника назад. Суть цієї писанини в тому, що немає можливості відбитися від цього. Якщо брати тільки наявні інструменти, то стіни будуються дуже довго. Руйнуються також довго, але не достатньо довго. Якщо зайняти тими самими 30 робітниками 2 нові кам'яні родовища. В грі майже немає можливості захищатися... Якщо у противника на 20 драгун більше він переміг... Є ще можливість гарно продумати оборону. Добре коли цьому сприяє місцевість. Як в кампаніях. Де в останній Українській кампанії є підвищення на місцевості. Проходи і тд. Всього цього в реальній грі немає. Як на мене для досягнення стратегічності в грі, розробникам варто попрацювати над картами!!! Повинні з'явитися симетричні карти, з "основною базою", експаншенами. Тобто - основна база обмежена. На неї є 1-2 проходи. Краще 1. Там по 2 шахти кожного ресурсу, 2 каміння, 2 дерева або по 1. З неї вихід веде до експаншену, де знаходяться ще по одній шахті, ще ресурс каміння і т д. Це буде впливати на стратегію, наприклад можна буде зайняти 2 експаншена і поставити там стіну з вежами. Маленьку стіну! І це зупинить противника доки він не підведе мортири-гармати. В проході можна буде поставити 6 веж, і противник туди ніяк не пройде. За україну можна було б придумати ліса або накшталт тих будиночків що стріляють коли береш опцію багато селян казарми 18 сторіччя. Безумовно повинні бути карти на 2, 4 і 6 осіб. Хотілося б побачити нормальний режим спостерігача, коли спостерігач баче ресурси граючих! коли клікне на сторону. Отже головні побажання! Зробити гру біль стратегічною через можливість ствоювати власні карти! А ще краще зробити стандартні карти від розробників! Де буде продумане все що я сказав вище. Безумовно це підвищить вплив швидкої кінноти! Европейські нації отримують її тільки у 18 сторіччі! За винятко лише деяких. А це звужує їх стратегічний розвиток до простого лобового зіткнення. Отже основні покращення які хотілося б побачити:

  1) Карти з закритими територіями, які можна було б охороняти/захищати меншими силами. Повинні з'явитися нові тактичні прийоми окрім рейду в тил і лобового удару...
  2) Розподіл ресурсів, коли вихід в кирку не є головною стратегією гри. Вже декілька разів грав коли противнику не пощастило з кількістю родовищ каміння, а я ще і в шахти натикав селян. І він просто програвав через ресурси
  3) В теперішньому балансі, добувати дерево має сенс тільки якщо ти якась дерев'янна нація аля Україна чи Рашка. Краще добувати каміння. Дерево міняти ні на що не можна. Це не вигідно...
  Взагалі видобуток навіть їжі (окрім України, Туреччини і Алжиру) стає вигідним тільки у 18 сторіччі.
  4) В теперішньому балансі необхідні тільки золоті шахти. Інші ставляться тільки після того як зайняті всі родовища каміння.
  5) При виборі будівлі на будівництво. хотілося щоб одразу показувалося, скільки ліміту вона дасть в +

  Любі апи акі коштують більше 5000 золота (окрім сердюків) завжди натикаються на питання, а не найняти чи мені більше драгун? Чому так. Тому, що неможливо захиститися від лобової атаки інших драгун, якщо в тебе менше військ. Якщо кількість військ стає більше тисячі, вже навіть пушки і кулемети нічого не вирішують. Їх просто не вистачає. Обходять з усіх сторін
  Гра рідко переходить в стадію 18 сторіччя. Хоча саме найцікавіше саме там. Бо саме там закінчується ця стратегія в наймані драгуни...
  Ну і останнє. Зіграв декілька ігор де я таки зміг перейти в 18 сторіччя. Навіть за 2 нації. Але гра постійно крашиться коли стає більше 2000 юнітів... Я навіть один раз досяг ліміту в 4000, але гру так і не дограли...
   
  Adventurer_Ukr likes this.
 20. Chocola

  Chocola Member

  Коли нерф інших націй? Ще місяць назад казали що просто не встигли понерфити інші нації, окрім України, щось балансу не видно, окрім ще одного випаду на Україну в виді нерфу галер, не думаю що чайок, навіть якщо 10 -20 штук, переможуть 2-4 лінкора, я не кажу про майбутній флот 18ст
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice