Козаки 3: Варта Високогір'я - Реліз

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Apr 12, 2017.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Любі друзі!

  Хай лунають волинки в цей святковий день, адже сьогодні легендарні горяни нарешті прибувають на поля битв нашої гри, разом з останнім доповненням - Козаки 3: Варта Високогір'я.
  Вселяйте страх у серця ваших ворогів за допомогою грізних шотландських стрільців, або обдуріть їх, користуючись порадами Асистента- новаторського ШІ, який завжди радий допомогти в управлінні нацією як новачкам, так і досвідченим гравцям. Нова історична кампанія розповість про подвиги шотландського народу, в той час як оригінальна музична тема буде супроводжувати гравців на всіх полях битв.

  Головні особливості:
  • Шотландія: абсолютно нова нація з унікальними ігровими механіками, юнітами і будівлями. Змусьте ваших противників кинутися навтьоки за допомогою могутніх горців, або перетворіть їх у прах залпами могутніх шотландських військових гармат.
  • Нові ігрові механіки: Шотландія здивує навіть найзапекліших ветеранів, адже воїни в кілтах використовують особливі прийоми для досягнення перемоги.
  • Асистент: революційний ШІ-помічник підкаже і допоможе гравцеві у нелегкій справі - управлінні державою. Асистент підкаже гравцеві яку будівлю варто було б побудувати наступною, коли на неї накопичилися ресурси, а також візьме під своє управління забутих селян і направить їх на пріоритетні задачі. Відтепер гравець може не морочитися не царськими справами, а сфокусувати свою увагу на цікаві для нього речі: баталії та розгром противника, в той час як вірний помічник візьме на себе повсякденні завдання.
  • Шотландська кампанія: очольте шотландські клани в масштабних баталіях і приведіть горців до блискучих перемог. Від битви при Марстон-Мурі до відомого повстання Якобітів, вам доведеться вести синів Альби в бій!
  • Нові війська: 9 унікальних шотландських юнітів змусять навіть найсміливішого противника бігти з поля бою. Горці та члени кланів готові бити ворогів за вашим наказом.
  • Новий музичний трек: ведіть свої війська до перемоги під традиційні шотландські мотиви!

  Шотландія - абсолютно нова нація, тому ми розповімо про неї більш детально:
  1) Шотландія унікальна тим, що, не маючи переходу у 18те століття, може будувати дві різні казарми - для жителів рівнин та для горців.
  2) Шотландський селянин не може бути захопленим, так само, як і український. Але його можна отримати, захопивши міський центр або шахту.
  3) Пікінер Ковенанта - пікінер без обладунків, але з більш сильною атакою, більш сильними тренуваннями і трохи підвищеним здоров'ям. Може на рівних битись із європейським колегою та перемагати, але є більш вразливим до дальнобійних атак.
  4) Мушкетер Ковенанта - має міцніше здоров'я аніж європейський колега 17го століття. Заряджає більше пороху, але за рахунок цього стріляє на більші відстані.
  5) Мечник кланів - основна бойова одиниця Шотландії. Піхотинець, озброєний палашом та щитом, без обладунків. Пересувається напівбігом, трохи швидше звичайної піхоти. Має найбільше здоров'я серед піхоти. Наприкінці тренувань має дуже сильну атаку. Порада: повністю покращуйте мушкетерів або гренадерів на захист та штики, якщо граєте проти Шотландії.
  Під кінець 18го століття мечник вже не особливо сильний, тому для гри за Шотландію не рекомендується грати пасивно для затяжного матчу.
  6) Лучник кланів - далеко стріляє, використовуючи лук, може підпалювати будинки, що корисно, при відсутності гренадера. Має високий показник здоров'я.
  7) Лансер - кавалерист без обладунків, зі списом. Міцне здоров'я, урон трохи нижче середнього. Лінійна кавалерія.
  8) Рейдер - легкий кавалерист з палашом. Має міцне здоров'я і сильний удар, проте будується довше за своїх колег.
  9) Рібадекін - багатоствольне знаряддя, стріляє ядрами з декількох стволів. Істотна підтримка на дальній дистанції, тільки головне не потрапити по своїм військам.
  10) Також у шотландців є унікальний офіцер з підвищеною кількістю здоров'я.

  Цей міні-аддон не є частиною Делюкс видання!

  store.steampowered.com/app/333420/
   
  Unikron likes this.
 2. respect14

  respect14 Member

  А цей новий помічник буде також платним?
  І багато критики хлопці в Стімі на Вас за те що люди знову змушені купляти доповнення хоча вже мають Делюкс...
   
 3. Doliv

  Doliv New Member

  А говорили що скорострільність зменшуть, а на ділі, як були кулемети так і залишились вам подивитись ідею з Little mod і довести до совершенства
   
 4. Andriy

  Andriy Member

  Дякую за хорошу роботу! Шотландія сподобалась ;)
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice