Козаки 3: Варта Високогір'я - анонс міні-аддона

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Mar 28, 2017.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Любі друзі!

  Ми раді анонсувати Козаки 3: Варта Високогір'я - міні-аддон з новою нацією і кампанією, а також революційними ігровими механіками, який буде випущений 11 квiтня.

  Козаки 3: Варта Високогір'я дає гравцеві можливість очолити Шотландію, волелюбну націю горців, яка дебютує в серії Козаків. Захоплююча кампанія розповість про тріумфи безстрашних шотландців над великими силами 17-18 століть і дасть гравцеві можливість особисто прийняти в них участь. Крім цього, нове доповнення додасть у гру інноваційну механіку - ШІ-Асистента, який допоможе гравцям у їх перших битвах і позбавить бувалих гравців від тривіальних задач.

  Головні особливості:
  • Шотландія: абсолютно нова нація з унікальними ігровими механіками, юнітами і будівлями. Змусьте ваших противників кинутися навтьоки за допомогою могутніх горців, або перетворіть їх у прах залпами могутніх шотландських військових гармат.

  • Нові ігрові механіки: Шотландія здивує навіть найзапекліших ветеранів, адже воїни в кілтах використовують особливі прийоми для досягнення перемоги.

  • Асистент: революційний ШІ-помічник підкаже і допоможе гравцеві у нелегкій справі - управлінні державою. Асистент підкаже гравцеві яку будівлю варто було б побудувати наступною, коли на неї накопичилися ресурси, а також візьме під своє управління забутих селян і направить їх на пріоритетні задачі. Відтепер гравець може не морочитися не царськими справами, а сфокусувати свою увагу на цікаві для нього речі: баталії та розгром противника, в той час як вірний помічник візьме на себе повсякденні завдання.

  • Шотландська кампанія: очоліть шотландські клани в масштабних баталіях і приведіть горців до блискучих перемог. Від битви при Марстон-Мурі до відомого повстання Якобітів, вам доведеться вести синів Альби в бій!

  • Нові війська: 9 унікальних шотландських юнітів змусять навіть найсміливішого противника бігти з поля бою. Горці та члени кланів готові бити ворогів за вашим наказом.

  • Новий музичний трек: ведіть свої війська до перемоги під традиційні шотландські мотиви!

  Цей міні-аддон не є частиною Делюкс видання!

  [​IMG]
   
  Unikron and Andriy like this.
 2. Andriy

  Andriy Member

  Новина хороша, але як я зрозумів, то цей адон потрібно буде купувати всім?)
   
 3. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Всім, хто захоче ним користуватися, доведеться його купити.
   
 4. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Що ж так скромно, введіть вже Голд Делюк видання і мікротранзакції для повного щастя.
   
  yevhensayenko likes this.
 5. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Я навпаки не зрозумів платної ДіЕлСі складової. Компанії? Є безліч ігор де є різні за якістю (як і самі ігри) компанії. А ось ігор, яки дають якісну мережеву гру не так й багато. Тому навіщо було купувати це саме ДіЕлСі?
  Схема з класичними адд'онами для мене виглядає більш прийнятною. Виходить гра. В цій грі відточується уся ігрова система, робиться твердий програмний грунт, на якому буде стояти уся ігрова лінійка. І якщо гра сподобалася та публіка в один голос кричить: "хочемо ще!", тоді виходять адд'они. Які використовують надійний базис початкової гри та розширюють горизонти.
  Але у випадку з козаками 3 такий підхід дав збій. Твердого базису й досі не створено. Гра й на даний час є суттєво недоробленою. Фанати перших козаків та небайдужі до вітчизняного гейм-девелопменту вперто чекали на якесь диво. А отримали...
  Так, звісно, проект все-про-все дуже сіренький, зірок з неба не здобуває. Більшість початкових надій поховано під уламками поганенької реалізації. Нових покупців напевне більше з часом не стає. І тому, не зважаючи на те що не пройшов рік з часу "так званого релізу", вже є потреба у кардинальних діях. Новий міні адд'он такою дією є.
  Проте... Ті хто "дочекався цієї хвилини", а не послав під три чорти дану гру заслуговували на якусь винагороду. Перший міні адд'он у подарунок було б те що треба. Нехай інші будуть за кошти. Але ж можна було б подякувати громаді, яка ще щось чекає від проекту (цілковито необгрунтовано).
   
 6. yevhensayenko

  yevhensayenko Member

  А Лінукс версії, яку обіцяли випустити сьогодні, не буде? :(
   
 7. Andriy

  Andriy Member

  За яких умов, після покупки в перший день, Шотландія буде доступна у грі по мережі?
   
 8. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Якщо ви купите ДЛС, то Шотландія буде доспупна у грі по мережі.
   
 9. Andriy

  Andriy Member

  У мене є ДЛС :cool:
   
 10. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  странно, ни у кого еще нет, а у тебя уже есть %)
   
 11. Andriy

  Andriy Member

  лол, тобто буде два типи покупки патчу шотландії, ДЛС і не ДЛС? :confused:
   
 12. respect14

  respect14 Member

  Можна було зробити щоб у тих в кого Делюкс то вже не купляти або більші знижки...а то для України і так 20 $ не малі гроші... а яка ціна буде цього доповнння?
   
 13. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Поки що невідомо. Блище до релізу повідомимо.
   
 14. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  нет, шотландия покупается только в виде ДЛС, причем покупается всеми (и теми у кого обычная версия и теми у кого делюкс), но сейчас к покупке еще аддон не доступен
   
 15. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  За новий адд'он прийдеться заплатити окремо. Я вважаю це нормальною практикою, бо якщо хочеш продовження застілля потрібно стимулювати розробника. Тим більше, що попри усілякі негаразди, ціну розробник не загинає. За гру вимагають, на мою думку, адекватну ціну. Одне лихо. "Основна гра" й досі досить сирувата. А грати, незважаючи на те що купили доповнення "окремо", прийдеться на старій "основі".Тому й складається враження, що вимагають заплатити ще раз за ще недороблений продукт.
   
 16. Andriy

  Andriy Member

  Незабаром
  Цей товар поки що недоступний.
   
 17. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  В соцмережах розробники написали, що сьогодні чекати не варто :) Нічого нового)
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice