"Козаки 3" моєї мрії.

Discussion in 'Побажання' started by Atem, May 19, 2015.

 1. Atem

  Atem Administrator Staff Member

  На форумі зараз вже дуже багато побажань та прохань про зміни у майбутній грі. Але так само ці побажання запекло обговорюються і неоднаково сприймаються. Тому виникла ідея відкрити таку тему. Кожен має можливість викласти своє бачення ідеальної в його розумінні гри "Козаки 3". А нам буде набагато легше відслідити побажання, що найчастіше повторюються. І подивитися на них в комплексі з загальним описом гри. Спробуємо?
   
  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
  condor_fly likes this.
 2. Unikron

  Unikron Active Member

  Трохи змінити фракцію Україна було б непогано. У кожної нації є юніт-пікінер, у України його немає. Козак-нетяг зі списом або шаблею, нехай і слабший за пікінерів, але дешевший і тому більш швидкий у виробництві. А також чудово було б створити унікального юніта -характерника. При переході до 18 сторіччя можна додати сотника та бунчужного, щоб створювати формації.
   
  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
 3. Uzyol

  Uzyol Active Member

  В Козаках мене найбільше вражали реконструкції історичних битв (подій).
  Було б непогано виділити справжні реконструйовані історичні подій в окремий ігровий розділ (до прикладу "Історичний режим"), який постійно поповнювався новими місіями (історичними подія, битвами).
  І це стосується не тільки України а усіх європейських країн. можна буде додавати місії і події з історії їх країн.
   

  Attached Files:

  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
 4. roma9391

  roma9391 Active Member

  Є в мне ще ідея на рахунок портів, оскільки вони були(в грі) симбіозом верфі та рибацької пристані, то можно було б піти далі цим шляхом додавши можливість розбудовувати порт, додаючи: укріплення, нові місця для будівництва кораблів(щоб можно було будувати декілька одночасно), портове містечко. Всі ці добудови мають своє окреме хп і якщо якась з них руйнується то за рахунок інших потужностей вона відбудується швидше, якщо такий порт лишився без укріплень, він стане "захватною" спорудою. + окремо можна додати причали за допомогою яких можно буде швидко запхати\висаджувати юнітів в\з звичайних кораблів.
  Все це зробить порти надважливою стратегічною одиницею, що звісно додасть більше морських зіткнень, та особливо облог. (невже кеч на щось буде потрібен?!)
   
  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
 5. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  1. Впровадити адекватний штучний інтелект, який би відповідав рівню гри досвідченого гравця:
  - розвиватися краще в плані апгрейдів;
  - адекватно керувати військами, тобто не атакувати лише по лінії база-база, а маневрувати, заходити у фланги, використовувати артилерію вкупі з піхотними масами (а не самовбивчими арт. стайками).
  2. Впровадити, або хоча б передбачити можливість для модів, систему поставок боеприпасів/провіанту військам, без яких ті втрачатимуть боездатність: не зможуть стріляти, слабша рукопашна.
  3. Можливість розміщати піхоту на стінах і можливість вести з них вогонь звичайної сили (без перегибів накшталт ЗА).
  4. Нова анімація рукопашного бою: що б не зливались і не злипались усі юніти в одну точку а більш реалістично - максимум 6 на 1 (при такій чисельній перевазі), що б дружні юніти тримали мінімальну дистанцію між собою.
  5. система доріг як в К2.
  6. артилеристи для гармат (хоча б візуальні).
   
  Last edited: Jun 9, 2015
  Alex_D20 likes this.
 6. Mantikor

  Mantikor Active Member

  Оскільки К3 це ремейк К1, то в К3 моєї мрії має бути:
  - виправлена стрільба пушок і веж, які в К1 могли стріляти в ландшафт чи в свої будівлі;
  - юніти не повинні губитись в кількох гірках чи біля млина(в К1 вони могли ходити туди-сюди без діла);
  - достойний AI, з яким цікаво буде боротись навіть досвідченому гравцю( для цього АІ може трохи чітерити, але щоб це не кидалось в очі);
  - оскільки ви покладаєте велику надію на моди, то не допускати чітерства і дизбалансу між гравцями з модами і гравцями без модів;
  - вдосконалення споруд відображаються візуально, хоч трішки;
  - військо отримує більші пошкодження при нападі на нього з флангів, і ще більше з тилу;
  - в зв'язку з попереднім пунктом трохи більші карти;
  - дерев'яні стіни затримують ворожих юнітів на більший час, кам'яні стіни зламати можна тільки вибухівкою(пушки, гренадери), але вони дорогі;
   
 7. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Я пропоную ввести разом з «Одиночними місіями» — «Історичний режим». Хочеться щоб наші Козаки були не лише грою, але ще й посібником історії.
  Я відкрив цілу тему з опитуванням на рахунок даного режиму. Не буду повторятися, а просто даю ссилку на тему:
  https://www.cossacks3.com/forum/index.php?threads/Історичний-режим.201/

  P.S. Прочитав саме свіже інтерв'ю редакції AIN.UA з керівником студії Євгеном Григоровичем. З його уст пролунало "Отчасти «Казаки» направлены еще и на то, чтобы заинтересовать людей в изучении истории.". Цілком і повністю ЗА!!! Буду тільки радий, якщо шановні розробники звернуть увагу на мою ідею!!!
   
  Last edited: Jun 10, 2015
  maxmax26 likes this.
 8. Roma

  Roma Member

  Маленькой приємной дрібничкой було б юніти навчилися розмовлять.
  І не просто розмовлять, а викрикувати щось національне, самі репліки можна дуже урізноманітнити приміром фрази російською граючи за Росію, на французькому за францію англійською за англійців і тд. Було приємно коли тебе атакує армія із криками "Сарынь на кичку!", «На нож!", " Боссеан!" і тд.
   
 9. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Це вже було десь сказано, але я повторюся: було б добре збільшити розмір будівель, хоча б на 50%. Виглядало б значно реалістичніше. (Як в Завоюванні Америки).
  Якщо деталізація текстур дозволяє то ви могли б поексперементувати з різним розмірами (подивитися як це може вплинути на військові дії, на площу забудови на карті, на інші ігрові механіки) та й зупинитися на якомусь варіанті.
   
  Last edited: Jun 12, 2015
  Валера likes this.
 10. Unikron

  Unikron Active Member

  Мені до усьго написаного важко щось добавити нове. Юніти на стінах, гармати з артилеристами, нові види кораблів, будівлі пропорційні до юнітів, апгрейди для України у 18 сторіччі, рандомні мапи- цього мені б вистачило. Ну а інше можна залишити, як у К1
   
  Валера likes this.
 11. Uzyol

  Uzyol Active Member

  В грі Олександр була анімації падіння і підйому юнітів в бою. Вражаюче виглядало. Добре було б в Козаках таку анімацію добавити.
   
  Валера likes this.
 12. maxmax26

  maxmax26 Member

  Було б непогано, якби разом з описом юніта ( U ) була можливість поюзати умовну "узнати більше", яка б відкривала, умовно, Часопис, або Єнциклопедію, з розповіддю про 17 або 18 ст. А було б ще непогано, якби в такому Часописі містились корисні посилання на популярні історичні праці, або Вікі.
   
  Last edited by a moderator: Dec 3, 2015
  Uzyol and condor_fly like this.
 13. Unikron

  Unikron Active Member

  Десь на форумі бачив обговорини перехіду до 18 сторіччя. Не пам'ятаю чи була там така думка - переходити тільки після того, як зробив усі апгрейди 17 сторіччя. Це б підводило нації до нового єкономічного рівня. Усі апгрейди буди б реалізовані і це б робило гру більш напруженою. Поки розвинешся, доведеться повноцінно використовувати юнітів 17 сторіччя, а не по-швидкому зібравши потрібну кількість ресурсів штампувати більш сильних юнітів. Це було б реалістічніше.
   
 14. [UKRAINA]Kondor_mst

  [UKRAINA]Kondor_mst New Member

  Доброго дня шановні читачі, розробники та поціновувачі гри.
  У мене особисто є три побажання щодо Козаки-3:
  1. Зробити ресурс "дерево" конкурентноспроможним ресурсу "камінь", зробивши апгрейд +200 видобуток дерева.
  2. У козаках-1 артилерія:мортира, багатоствольна артилерія, гаубиця, пушка; вони їздять самі, щодо пропозиції додати персонажі які будуть це возити(коня або людину, оскільки щодна арт. установка само по собі на той час не могла пересуватися)
  3. Останнє і одне із найголовніших побажань - це створити регулярний онлайн турнір. Ходять плітки що це може бути реалізовано на основі Newlcn.com . Як гравець із багаторічним досвідом, хочу звернутися до розробників з проханням, аби майбутнім турніром займалися незалежні люди або гравці, оскільки за період існування турніру ЛСН, альтернативи йому не було і дуже часто траплялося що адміністратори турніру використовували свій "адмін" ресурс у власних цілях, а саме: бани гравців в разі оскарження результатів, або певних рішень; відсутність відкритості в наборі адміністраторів ліги, блокування на форумах та на сайті ліги, тим хто не погоджується з політикою адміністраторів(на діалог із гравцями ліги ніхто не йшов).

  З повагою Ланецький Я.В. ([UKRAINA]Kondor_mst)
   
 15. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Було б добре добавити до України юніта - ВІЗ З КОНЕМ. В нього немає ніяких атакуючих навиків, але в потрібний час вони можуть сформуватися в УКРІПЛЕННЯ З ВОЗІВ. В козаків були такого роду польові укріплення.
   
  SneJok and yevhensayenko like this.
 16. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Мене тут навели на думку про Інтегровану систему запису і оналайн-трансляції матчів. Багато ігор мають вбудований Твітч - дозволяє писати і транслювати матчі прям з гри (path of exile наприклад).
  Було б чудово якби таке у нас додали)))

  P.S. Відкрив відповідну тему з голосуванням:
  https://www.cossacks3.com/forum/index.php?threads/Інтегрований-twitch-tv-або-аналог.305/
   
  Last edited: Jun 21, 2015
 17. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Переглядаючи форуми мене навели на думку про Інтегровану систему запису і оналайн-трансляції ігор. вбудований Твітч - дозволяє писати і транслювати матчі в онлайні прямо з гри. Непотрібно ніяких допоміжних програм, які пишуть відео гри. Просто заходиш в гру, в настройках виставляєш параметри трансляції, і стартуєш Трансляцію. Ти собі граєш, а на твоїй сторінці (до прикладу на Twitch.tv) тисячі глядачів дивляться на Ваш бій)))
  Було б чудово якби таку опцію додали в Козаках)))
   

  Attached Files:

  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
 18. tima

  tima New Member

  зробіть будь ласка Ландшафт більш різноманітний, щоб більше хитрощів робити, наприклад поставити стрільців біля болота.

  І щоб ландшафт змінювався на протязі ігровий сесій за наприклад, повені за погодних умов, да і про погоду вона буде? Дощ або сніг і тд.
   
 19. tima

  tima New Member

  Зробіть щоб місто вигляділо не так хаосно, будинки будуєш як вигідніше та швидше, а стежки та різні прикраси з'являються автоматично гарніше але геймплею не мішає,

  і жилі Домініки будуюця масово, провів і уже ціла вулиця.

  Ще б щось типу доріг якби одна штука покращує проходимість мости, драбини,стежки, і тд.
   
 20. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Пропоную додати до України нову оборонного юніта - ВІЗ. Його функція проста - їздити собі і в потрібний момент сформувати УКРІПЛЕННЯ З ВОЗІВ. Такі укріплення дійсно мали місце в козацькій історії.
  На форумі спільнота вже дійшла висновку, що дерев'яний частокол малоефективний. А внесення в гру Мобільного укріпленні з возів добавить ігрового та стратегічного різноманіття.

  viz.jpg
  Щось накшталт цього але з конем. І без коня в розгорнутому вигляді.
   
  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
  SneJok likes this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice