Новини та оновлення! Обговорення

Discussion in 'Новини' started by Atem, Jun 4, 2015.

1. Atem

Atem Administrator Staff Member

Пруссія у обороні!

Мирне прусське місто несподівано зазнало нападу. Але “мирне” не завжди означає “незахищене”. Пропонуємо вашій увазі Пруссію, наступну ігрову націю у “Козаках 3”!

2. Mark Kandaurov

Mark Kandaurov Well-Known Member

Шикарно. Дочекалися :)

Tarasidze likes this.
  3. Tarasidze

Tarasidze Member

Мені сподобалось, дякую!

4. Гарне відео. Дякую, обов'язково куплю гру в день виходу.

Tarasidze likes this.
  5. Uzyol

Uzyol Active Member

Постріли анімовані чудово! І взагалі виглядає смачно!!! Я вже рік, як відклав в чорну скриньку 500гр))))

6. У польській гілці написано, що бета тест розпочнеться протягом тижня. Де така інфа просковзнула? Здається ні кондор ні інші не писали про це.

Uzyol likes this.
  7. Beck

Beck Active Member

Atem told about it on the english thread

yevhensayenko and Uzyol like this.
  8. AlecsZ

AlecsZ New Member

Прусія в обороні, не дочекаюся!:) Гарне відео вийшло, вже поклав гру у корзину в стімі (у думках), але сподіваюсь на запальну Січ (Україну) у запеклих боях у визвольній війні 1648 році. Це буде щось з чимось:)

Adventurer_Ukr likes this.
  9. Tarasidze

Tarasidze Member

Uzyol and J0keR like this.
  10. J0keR

J0keR Well-Known Member

Tarasidze and Uzyol like this.
  11. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

Звичайно, гра правиться щодня а відео готують тижнями, ось і виходять "дублі", а як би ви діяли в такій ситуації?

12. Tarasidze

Tarasidze Member

Все логічно. Заскриптувати одну битву, а потім спостерігати результати правок в коді, в кольоровій гамі, в штучному інтелекті і таке інше. Це відчуття дежавю мучило мене цілу добу, тому вирішив поділитись із спільнотою :)

13. condor_fly

Та нормально все - гра розвивається.

14. condor_fly

Ще хочеться почитати Ваші, вельмишановні фанати, коменти по крайньому відео (відчуття, плюси, мінуси)

15. Мельник

Мельник New Member

А робочі як були привидами, так і лишилися:|
    0:20 знизу рейтар проходить крізь робочого.
    1:28 зліва робочий проходить крізь віз.

16. condor_fly

0:20 знизу рейтар відштовхнув робочого вправо
    1:28 зліва робочий дійсно проходить крізь віз зате на базі не буде заторів як в перших та Козаках та ЗА.

17. Мельник

Мельник New Member

Як на мене, то це мінус:(

18. Unikron

Unikron Active Member

Так ніби нічого поганого, але камера пролітала найцікавіші моменти у відео. Якби бій показали не проїздом, а зблизька, щоб роздивитись анімацію юнітів та пострілів

condor_fly likes this.
  19. Tarasidze

Tarasidze Member

Замітив одного дезертира. На 0:59, коли починається стрілянина, мушкитер просто спускається з гірки і тікає в місто. Його підрозділ розташований позаду офіцера, а сам він підозріло кліпає на 0:33 :)

Last edited: Jun 22, 2016
  20. Uzyol

Uzyol Active Member

Я все роздивляюся на те як реалізовано (мабуть реалізовано) НЕзлипання юнітів. Я дійшов висновку що це стосується лише ситуації бойових дій на передовій лінії. Там ніби юніти не злипаються в одну точку. Хоча лишається факт того що дружні війська проходять одні крізь інші мов привиди(((

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice