Новини та оновлення! Обговорення

Discussion in 'Новини' started by Atem, Jun 4, 2015.

1. hellnet

hellnet New Member

Якшо я маю всі частини козаків в стімі і сталкера то буде якась знижка на предзамовлення ?

2. Mantikor

Mantikor Active Member

Так $12 і так хороша ціна.

3. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

Прийшов дивний лист «якщо ваша анкета буде відібрана для участі у наступній хвилі тесту, ви отримаєте додаткове повідомлення»

Last edited: Jul 20, 2016
    Uzyol likes this.
  4. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

Ведем переговори зі Стімом з даного приводу, поки що конкретніше сказати не можу.

5. Uzyol

Uzyol Active Member

Я мабуть купив би реальний Колекційний коробочний бокс з якимись плюшками в придачу - з поваги до проекту.

Unikron and Tarasidze like this.
  6. chmelik

chmelik New Member

7. Логічно що не менші за ці

• МІНІМАЛЬНІ:
      • Процесор: Intel® Core 2 Duo 1,6 GHz/AMD 3000+
      • Оперативна пам’ять: 1 GB ОП
      • Відеокарта: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2600 PRO 256Mb / Intel HD3000
      • Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
      • Місце на диску: 4 GB доступного місця
      • Додаткові примітки: Роздільна здатність екрану 1280х768

• РЕКОМЕНДОВАНІ:
      • Процесор: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
      • Оперативна пам’ять: 4 GB ОП
      • Відеокарта: nVidia GeForce 560 / ATI Radeon HD 7900 Series
      • Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
      • Місце на диску: 6 GB доступного місця
      • Додаткові примітки: Роздільна здатність екрану 1920х1080

Uzyol likes this.
  8. chmelik

chmelik New Member

див. уважніше.. я запитав за ОС, а не про "залізо"
    по-перше, про лінукс ніякої інформації.. можливо через якісь причини розробники вирілиши відмовитися від підтримки цієї ОС.. от звідци і запитання
    по-друге, можна здогадатися, що буде фігурувати слово "убунту", але є й інші (так багато базуються тій же убунту) - можливо тут буде щось "цікаве" щодо вимог

9. Mantikor

Mantikor Active Member

На сторінці Steam чітко пише "Підтримка трьох платформ: Windows, Mac OS, Linux."
    Оскільки розробники вибрали основним магазином Steam, то логічно з цього виходить що вийде гра для SteamOS. Адаптовувати й продавати гру для інших Linux-ових систем не вигідно й незручно.

10. Uzyol

Uzyol Active Member

condor_fly скажи будь ласка. А купуючи гру - я відразу можу скачати клієнт на любу ОС? Чи я купую гру під кожну ОС окремо?

11. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

В Steam не потрібно нічого докуповувати для гри на інші ОС, можна відразу отримати потрібну версію гри, якщо вона існує для цієї гри :)

Uzyol likes this.
  12. condor_fly

Гра мультиплатформенна, тобто універсальна.

Uzyol likes this.
  13. mvlabat

mvlabat Member

Ви надаєте некоректну інфу. По-перше, якщо є підтримка Linux, то даний продукт може працювати на будь-якому дистрибутиві, на котрому вдасться запустити Steam... Непотрібно ніякої додаткової адаптації. По-друге, якщо ви помічали системні вимоги до ігор, що підтримують Linux, то там завжди називається версія дистрибутиву Ubuntu - це є найбільш розповсюджений і найбільш підтримуваний розробниками дистрибутив (не SteamOS). По-третє, ігри продаються для Linux взагалі, немає жодних обмежень щодо дистрибутивів, і Козаки не будуть виключенням. "Вам на Ubuntu продамо, а ви, шановний червоноокий користувач Arch, ідіть геть" - такого не буде. Я сам маю у себе Gentoo і можу грати в будь-які ігри, в котрих заявлена підтримка Linux.

14. Atem

Atem Administrator Staff Member

15. Mantikor

Mantikor Active Member

Я надаю факти, підтверджені словами розробників. А ви надаєте ваші домисли, можливо й вони будуть вірні, а можливо й ні.

16. mvlabat

mvlabat Member

Я Вам наводив очевидні факти, що підтвердить кожна людина, яка розбирається в даній темі. Немає тут домислів.
    А от з Ваших слів можна зробити невірний висновок, що єдиний дистрибутив Linux, з котрого людина зможе грати в цю гру, є тільки SteamOS.
    Якщо ви стверджуєте, що цитуєте слова розробників, то наведіть їх, будь-ласка. Я переконаний, що ця інформація просто була невірно донесена (або модерацією, або Вами).

17. condor_fly

Головні тези підкасту це:
    1. Мультиплеєрна система рангів гравців, швидше за все, буде аналогічною системі перших Козаків.
    2. Колекційні видання будуть і вони будуть разроблятися компетентними в таких питаннях дилерами.
    3. Творцям модів дадуть вихідні коди скриптів.

Unikron and Uzyol like this.
  18. Uzyol

Uzyol Active Member

Я для себе саме цей тезис виділив)). Хтів написати - але ти випередив)

Tarasidze likes this.
  19. Unikron

Unikron Active Member

Ну і колекційне видання не може не радувати

Tarasidze likes this.
  20. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

Цікавий «ексклюзивний геймплей», чому не повідомили авторів, що цей «ексклюзив» таким не являється :) Ну а в загальному, матеріал не для людей, які постійно слідкують за розробкою

«Подкаст» (Podcast)

yevhensayenko likes this.
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice