Патч 17.10.2016 (1.1.0.49.4000)

Discussion in 'Новини' started by Atem, Oct 17, 2016.

1. Atem

Atem Administrator Staff Member

Патч 17.10.2016 (1.1.0.49.4000)

1. Туман війни більше не просвічує силуети ворожих будівель і юнітів, на дуже яскравих моніторах.
    2. Чорний колір гравця замінений на зелений
    3. Збільшено кількість доступних кольорів гравців до 12 (раніше було 7).
    4. У режимі чита "freecamera", прибрано відображення значків шахт.
    5. Коди для зміни контрольованого гравця тепер також працюють на клавіатурі ноутбука без Num Pad 'Alt + 1', 'Alt + 2', 'Alt + 3', 'Alt + 4', 'Alt + 5', 'Alt + 6 ',' Alt + 7 ',' Alt + 8 '.
    6. Збільшено максимальну кількість наказів юнітів з 6 до 12. Тепер селяни можуть будувати більше будинків, закладених через Shift
    7. Побудовані юніти, що йдуть до точки збору, тепер будуть атакувати ворога, який попався на шляху.
    8. У Польській і Чеській версіях виправлена помилка в локалізації, через яку бонусна кампанія не відображалася вірно.
    9. Покращена українська локалізація.
    10. Виправлені помилки в описах будівель різних націй. Тепер правильно виводиться число житлових місць, яке дають будиночки. Змінено тільки опис.
    11. Виправлена помилка, коли при віддачі наказу плисти відразу після будівлі, кораблі неправильно шикувалися.

Мультиплеєр

1. Виправлена помилка, яка приводила до чорного екрану, при втраті всіх юнітів в мережевій грі, замість переходу гравця в режим "Спостерігача".
    2. Виправлена помилка, при якій, якщо хост програв і перейшов в режим "Спостерігача", інші гравці не отримували повідомлення про перемоги і поразки.
    3. Виправлена помилка, через яку після зміни хоста кімнати, ресурси в уже побудованих шахтах не видобувалися.
    4. Тепер у всіх гравців правильно відображається, які гравці ще беруть участь у грі (в списку над мінікартою)

Баланс

Змінений юніт. Сердюк (Україна) - Serdiuk (Ukraine)
    - Прибрано останній апгрейд на силу пострілу (+10), і на захист (+6) в "Козацькому будинку" (Cossack House). Максимальна сила пострілу після всіх апгрейдів в академії зменшена з 78 до 57. А захист з 21 до 15.

2. Unikron

Unikron Active Member

Дякую за коди зміни на нотбуці!:) Нарешті можу перемикати гравців

3. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

З якою метою?

4. yevhensayenko

yevhensayenko Member

Я бачив у багатьох російськомовних коментарях на стімі, що Україну зробили найкрутішою і що це несправедливо. Мабуть тому вирішили трохи урізати)

5. Лев

Лев Active Member

Верніть!:(:(:(:(:(
    Хай вчаться користуватися багатостволками! Україна й без того не має пікінера, драгуна, гренадера, сильного флоту, багатоствольної артилерії. Диза з Україною полягає у примітивності тактики супротивників. Давайте тоді ще вріжемо польських гусарів, російських пікінерів і пруських мушкетерів...

6. tomat_os

tomat_os Member

Трошки аналітики.
    Цифри взяті дуже приблизно, такщо на особливу точність не претендую.
    Якщо глянути середнє здоров'я піших військ то це 85-100(піки, мушкети і т.п.) на них як треба було 2 постірли так і тепер треба 2. нічого не змінилось.
    Трохи гірше з найманими легкими піхотинцями. Там 75 здоров'я, і раніше хватало 1-го пострілу в 78, а зараз вже 2.
    Суттєво гірше з кіннотою. Середнє здоров'я 300. Раніше треба було 4 постріла, а зараз 6. Це сердюк став в 1,5 рази слабший проти кінноти.
    Зменшення захисту взагалі мало на що вплинуло, бо його ніхто ніколи не робив. Якщо до твоїх сердюків дойшли то ти вже програв.

Це було про мінуси, але є і плюс.
    Не треба ресурсів на останній апгрейд, а значить швидше вийде замаксити сердюка.
    При нормальній економіці це 2-4 хвилини, а значить українська навала прийде до противника на 2-4 хвилини раніше.

7. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

В будь-якому разі чекаємо в цій темі (оскільки саме в україномовній гілці найбільше зацікавлених змінами в нації Україна), роз'яснення від розробників, яка взагалі була мета під цими «балансними правками» :eek: А то ніяк не розумію, для чого ламати те, що і так нормально працює, коли інших проблем тисячі. Можливо у вас є якийсь грандіозний план? Тоді поділіться цими планами.

В активному очікуванні на відповідь o_O

Last edited: Oct 18, 2016
    Kromach likes this.
  8. OlegG

OlegG New Member

є сенс мати хорошого сердюка, а не просто максимального.
    і толку? Прийде навала з понерфених сердюків.
    Цікаво, а чому їх не нерфили в перших козаках? Тоді все всім підходило?

9. Kromach

Kromach Active Member

Я теж не розумію, навіщо ЗАРАЗ нерфити сердюка(ще й о так, як топором відрубали), якщо навіть нормальної рамки виділення немає...

10. Лев

Лев Active Member

Коли мова йде про розвинену Україну, проти неї також стоять розвинені фракції. Тепер драгуни ще дужче рватимуть сердюків. Ви ж хотіли створити для України щось типу військової реформи, то перенесіть апгрейд туди, а не рубайте на нуль. Україна мала дуже багато недоліків нарівні з перевагами. Тож все було чесно. Так Україна зганяється до рівня Алжиру...

11. wladwww

wladwww Member

согласен на все 100%
    Баланс К1 был достоин что бы проводить чемпионаты. Никто ни на что не жаловался - было много наций, под каждый конкретный случай можно было выбрать свою нацию и стратегию.
    А тут... Не вернули еще кучу вкусностей из К1, а уже занялись нерфом.

P.S. Ранее сделали дороже бараки Украине - что бы при игре на миллионах нельзя было 15 бараков сделать сразу. Теперь урон убрали. Дальше что - гетьманов или сечевых порежут?

12. Unikron

Unikron Active Member

Будемо сподіватися що це зроблено щоб Україні дати пікінера або реформу 18 століття. Гадаю що інші нації теж чекають зміни

13. Ihor

Ihor Member

Думаю шо це зрада.
    Що до бою з піхотою так нічого не змінилось, з двох пострілі любого завалить, а от проти кавалерії став слабішим, тим більш без багнета або шаблі воює.Могли б йому більше життя 100 зробити, та й щоб він швидше будувався.
    Та ніякого пікінера вони не зроблять ,вони взагалі ні одного нового юніта не зробили в 3-х козаках.

14. Alex_D20

Alex_D20 Active Member

Доба пройшла - ніякої реакції. А для чого реагувати на україномовну гілку...«Побалансили» би пруського мушкетера чи якогось московського юніта, звичайно, що все було б по іншому.

Chocola and yevhensayenko like this.
  15. Atem

Atem Administrator Staff Member

Так і є, скоріш за все наступною у списку буде Прусія, так як вона (наприклад мушкетери) занадто сильна. Зараз проблема не в тому, що ми зробили Україну слабкішою, а в тому, що ще не встигли добалансити інших.

16. Знайшов в коді гри нерф сердюка, прибрав його і протестив та отримав такий висновок - в одиночній грі працює, в мультиплеєрі лише коли ти майстер кімнати, причому працює лише у тебе, в інших гравців цього апґрейду не існує, тобто це люта імба виходить... Тому моду робити не буду, щоб розумників всіляких не знайшлося, можу лише адекватним людям розказати як то зробити, якщо тобі треба пиши в приват.

17. Chocola

Chocola Member

18. Chocola

Chocola Member

Можна сказати 'надалі' але навіщо нерфити сердюка одразу? Зробили б це на рівні з іншими юнітами, або хоча б якогось ближньобійного юніта українцям могли дати..

19. condor_fly

condor_fly Administrator Staff Member

Ребалансити пруського мушкетера 18 століття не можна, бо це мій улюблений юніт і я його не віддам)

20. Unikron

Unikron Active Member

А нас ніхто й питати не буде. Доведеться потім робити мод зі старими показниками для юнітів. Ну це якщо баланс не піде на користь грі. Якщо ж стане краще, то всі питання зникнуть самі собою

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice