Перенесення релізу Варти Високогір'я

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Apr 11, 2017.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Любі друзі!

  У зв'язку з виявленими в останній момент технічними неполадками у нашому майбутньому міні-додатку, ми змушені перенести реліз Вартових Високогір'я на завтра. Тим не менш, ми раді повідомити, що разом з новим доповненням ми також випускаємо і повний ребаланс націй в Козаків 3, детальніше про який можна прочитати нижче.

  Ребаланс юнітів - це лише перший етап з нашої запланованої триступеневої програми змін балансу в грі, як раніше ми вже говорили в одному з наших live-стрімів. Надалі ми плануємо змінити ще економіку і динаміку видобутку ресурсів, для збільшення різноманітності можливостей розвитку своєї нації.

  Найближчі зміни торкнутися майже кожного юніта у грі. Були змінені як початкові параметри бійців, так і покращення, які гравці можуть купити для військ. Відтепер кожна нація буде актуальною і зможе представляти вагому загрозу в руках умілого гравця. З самого випуску гри ми говорили, що Козаки 3 це не банальний ремастер, а продовження серії, яке ми хочемо розвивати разом з вами. У найближчі пару днів ми будемо раді почути вашу думку про новий балансі. Про те, як старі фаворити і нові зірки будуть поводитися на полях битв.

  У зв'язку з тим, що прийдешніх змін вкрай багато, ми не зможемо вмістити їх в цьому пості. Але ви можете подивитися на нові параметри юнітів (в тому числі і нових шотландських) перейшовши за посиланням нижче:
  docs.google.com/spreadsheets/d/1CPQ_WRrKhfr70fyCtDTyKugg4RLidS5yhnhOW8ES3TY/edit?usp=sharing

  [​IMG]
   
  Unikron likes this.
 2. Jarex

  Jarex New Member

  Я би не радив вам щось обіцяти, просто напишіть що скоро. Як буде сьогодні або завтра, то супер.
  Не вчитесь ви на своїх помилках(
   
 3. Andriy

  Andriy Member

  Думаю прийшла пора замінити парочку топ-менеджерів
   
 4. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Ти ба. Знову моє упереджене ставлення до гри лізе назовні.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice