Vítejte v sekci pro modifikace

Discussion in 'Modifikace' started by [KGR]-^K[o]K^-, Oct 19, 2016.

 1. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ahoj,

  vím že ještě není dostupný Workshop na Steamu, ale byl jsem požádán o vytvoření nové sekce věnované modifikacím.

  Modifikace budou různé: od přidání nových jednotek a budov, po vytvoření zcela nových her, které se mohou ubírat různými směry a všechno mezi tím.

  Všichni jsme si dobře vědomi toho, že Cossacks 3 je založen na Cossacks: Back to War, který byl populární i pro své módy, které můžete vyzkoušet a najít zde: http://cossacksworld.ucoz.co.uk/load/13

  Již nějakou dobu na anglickém fóru můžete najít sekci "Modding" a podívat se, které módy se připravují, navrhují a co všechno je možné změnit.

  Můžete se pustit do vlastního módu nebo se připojit k týmu, který již na módu pracuje, záleží na vás!

  S vydanou hrou bude k dispozici i editor, který použili vývojáři při tvorbě hry. Znamená to, že modeři budou schopni udělat zcela novou hru s vlastní grafikou a hratelností podle svých přání.

  Herní engine umožňuje vytvoření skoro jakékoliv hry - RTS, TBS nebo RPG s kamerou umístěnou nahoře, editor bude používat skripty na základě konceptu spouštění akcí za určitých podmínek (podmínka → akce). Jednoduchý soubor nástrojů (utilita) ve hrě umožňuje snadno importovat 3D modely do hry a upravit jejich vlastnosti.

  Vývojáři poskytnou i tutoriál.

  Také budeme podporovat nadějné a žádané modifikace na oficiální úrovni, a to včetně propagace, zlepšování kvality a úpravy enginu a skriptů.

  Všem přeji úspěšné modifikování!
   
 2. yquinox

  yquinox Member

  Vyborne. Ja si uz vytvaram svoj mod (zmena cien a poctu upgradov, zmena utoku/obrany vojakov atd.) Neviem si vsak poradit, ked chcem zmenit velkost, ktoru jednotlive jednotky zaberaju v priestore (na 1m2 sa ich zmesti aj 500). Dufam, ze sa ceska komunita moderov na fore rozrastie, lebo v anglickej sekcii sa dopatrat niektorym veciam je na mesiac studia. Tak vela zdaru a tesim sa to, co nam este vyvojari poskytnu ;).
   
  [KGR]-^K[o]K^- likes this.
 3. Pershyi

  Pershyi New Member

  Zajímavá myšlenka s těmi módy, já hlavně chci do hry nějak zavést občasnou teleportaci do minulého století; třeba, že by ukrajinští kozáci bojovali po boku svých pokračovatelů UPA, nesprávně vlivem ruské propagace nazývané "banderovci", za Velkou prosperující Ukrajinu proti polákům a jiným okupantům ;)
   
 4. TorisCZx

  TorisCZx New Member

  Zdravím kamarádi,

  mám otázečku. Jaký vliv má na originální hru stažení jednotlivých módů a dalších hráčských vylepšení? Nemám s módy zkušenosti a tužíš nevím, zda mi jejich stažení nemůže nějak poškodit hru. Pod módy na steamu se často objevují komentáře, že některé módy nefungují nebo dokonce, že se jim nechce načíst originální hra. Děkuji moc za odpověď.
   
 5. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ahoj TorisCZx,
  Pro singleplayer:
  v podstatě žádný

  Pro multiplayer:
  jestli chceš hrát multiplayer, tak všichni hráči co se chtějí připojit do tvé místnosti a nebo ty k nim, musíte mít stejné módy, které se automaticky synchronizují.

  A tohle by se ti mělo objevit :)
  (Vaše módy jsou odlišné od módů v této místnosti. Přejete si automaticky synchronizovat verze módů? Může to trvat několik minut.)

  Nemělo by, protože mód nepřepisuje žádná herní data/soubory a dá se snadno odebrat.

  (Ano některé módy přestali fungovat, protože za to mohl nějaký předešlí patch, ale nyní by mělo být vše v pořádku.)

  Jestli nějaký mód nefunguje a nebo se nechce spustit hra, kvůli nějakému nainstalovanému módu stačí v Mód manažeru - mód odstranit.

  Nebo zrušit odběr přímo ve workshopu.

  Pokud hra stále nejde spustit - ve službě Steam/ Knihovna her/ pravé tlačítko myši na Cossacks 3 - Vlastnosti/ Místní soubory - ověřit integritu souborů hry... (ověření souborů trvá několik minut)
   
 6. TorisCZx

  TorisCZx New Member

  Mockrát děkuji Adminovi za informace :)
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice